23 listopada 2017, 18:23:33 - koofel
17. kolejka Ekstraklasy - zmiana w obsadzie sędziowskiej

Nastąpiła zmiana w obsadzie sędziowskiej 17. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie Arki Gdynia z Sandecją Nowy Sącz poprowadzi Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o 18:00.

Pierwotnie na sędziego wyznaczono Jarosława Przybyła z Kluczborka.

źródło: własne / PZPN

Bart - 23 listopada 2017, 18:26:34 - *.58.136.69
Tylko Bałtyk Gdynia Sks Bałtyk Gdynia najstarszy Gdyński klub

Anty skwar - 23 listopada 2017, 18:28:08 - *.58.136.69
Już machloje się szykują jak nie ręką to kupują

Borubar - 23 listopada 2017, 18:37:22 - *.146.38.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A u nas w Szczecinie bez zmian. Nawet Maciek Stolarczyk sie nie zmienił i ciągle ma na nosie różowe okulary. Nieomylny prezes również nie lubi zmian. Cały czas w klubowych sklepikach, zamiast estetycznych biletów, to serwują nam paragony.

piotrek - 23 listopada 2017, 18:58:23 - *.dynamic.mm.pl
zmienili bo za duzo chcial

SPQR - 23 listopada 2017, 19:25:56 - *.adsl.inetia.pl
Już coś kombinują, inaczej nie potrafią.

Nick - 23 listopada 2017, 19:35:16 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
Zmiana sedziego to jeszcze nie machlojka. Jak chcecie zobaczyc, co to jest machlojka, to zobaczcie co zrobil Stefanski w ostatniej akcji meczu Legia - Korona w 2. kolejce.
I niech ktos jeszcze powie, ze sedziowie nie sprzyjaja Legii.

Hulk - 23 listopada 2017, 20:28:07 - *.dynamic.chello.pl
Widzę,że ktoś tu ma ból,pewnej części ciała hehe

ArekCesar - 23 listopada 2017, 20:46:47 - *.oxylion.net.pl
Niestety, ale Stefański jest najgorszym sędzią w tym sezonie i na boisku i na Varze.

ueo - 23 listopada 2017, 20:47:36 - *.79.151.94
a może czopki najzywczajniej na swiecie sędzia doznał kontuzji albo sprawy rodzinne. Wy to macie we łbach jednak zdrowo poukładane

Zajmon Leg - 23 listopada 2017, 20:53:44 - *.146.160.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najlepsi z was są Ci co pod każdym niusem głoszą teorie spiskowe ze za tym Legia stoi. Macierewicz to przy was pikuś.

Faworyt szefa kolegium z Łodzi wyznaczany kosztem Sulikowskiego z Gdańska.

@Zajmon - 23 listopada 2017, 21:50:01 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
Nie rozrozniasz teorii spiskowych od faktow. A zakonczenie meczu przez Stefanskiego podczas kontry Korony, gdzie wychodzili 4 na 1 jest faktem. Kazdy moze sobie to obejrzec i sam ocenic.
Swoja droga, dobry pomysl, zeby pisac o tym pod kazdym niusem. Im wiecej ludzi bedzie tego swiadomych, tym wieksze szanse, ze ktos to wkoncu ukroci.
Pozdro

MZKS - 23 listopada 2017, 22:50:03 - *.dynamic.chello.pl
Internetowi napinacze to właśnie Przybył sędziował nam dwa mecze w tym sezonie wysoko wygrane,
więc jak z tą zmianą na nasza korzyść ?
TAG !

needle - 23 listopada 2017, 23:06:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ArekCezar
NIGDY nie pisz kto był najgorszy; napisz kto był najlepszy...
...zobaczysz, że Ci lekko nie będzie :x
A jeśli NIE NAPISZESZ to lepiej nie będzie bo będzie znaczyło, że Cię cykor obleciał :/
sM
PS @Nick
Czemu kłamiesz...?
Ta zmiana sędziego została wymuszona przez Mioduskiego, aby sprzyjać LEGII. Na pewno masz jakiś interes aby resztę zmylić
Zobacz co pisze Antyskwar; zatem albo Ty głupi albo on

TheBill - 23 listopada 2017, 23:20:09 - *.dynamic.mm.pl
pięknie, no to czas obstawić u buka ten mecz, będzie przewał jak nic

Knur - 23 listopada 2017, 23:40:19 - *.play-internet.pl
Zaczynają kombinować.Ten pewnie będzie sędziował pod Gdynię.Dlatego Arka jest szydercą w naszej lidze😯

LEON - 24 listopada 2017, 0:53:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Jaki powód?

Nick - 24 listopada 2017, 1:04:26 - *.2.34.162 (*.203.4.135)
@needle
Widzisz, skupiasz sie na komentarzach jakichs dzieci, a z faktami zmierzyc sie nie potrafisz. Jak pisalem - obejrzyj sobie koncowke ostatniego meczu Legii z Korona i sam ocen postawe sedziego.

needle - 24 listopada 2017, 6:09:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież dołączyłeś do nich i śpiewacie jednym chórem!
IGła

bubiś - 24 listopada 2017, 7:23:48 - *.class147.petrotel.pl
Dobrynin-zdolny, młody sędzia. Niech jak najwięcej meczów w ekstraklasie prowadzi.

baraniuk - 24 listopada 2017, 9:16:12 - *.87.41.31.ip4.feromedia.eu
przybył ... a zagwizdać nie dali ... a zwyciężyć i tak ma ten co ma

Kiki - 24 listopada 2017, 9:25:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chocbyście w nachy nawalili.To Legia po sezonie się nad wami ze śmiechu pochyli. Legia was sprawdzi co żescie wąchali ,że na 90 minut przed i po każdej kolejce spisku żeście szukali.

nawiedzony - 24 listopada 2017, 9:44:49 - *.173.108.201
Zobaczice co zrobił sędzia w meczu Sandecja - Górnik, nieuznany karny dla Sandecji w 2. minucie plus niepokazana druga żółta kartka dla piłkarza Górnika jeszcze w 1. połowie
I niech ktos jeszcze powie, że sędziowie nie sprzyjaja Górnikowi.
A zmiana sędziego ewidentnie pod Legię.

@nawiedzon - 25 listopada 2017, 0:18:10 - *.59.68.237 (2001:56a:6fe7:b5bb:0:15:331b:9501)
Z tą różnicą, że Gornikowi pomogli raz, a Legii w co drugim meczu. Także tym z Górnikiem, w którym sędzia nie zauważył ręki Hlouska w polu karnym.