[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 grudnia 2017, 15:53:27 - euzi
Plan przygotowań ŁKS-u

Piłkarze ŁKS-u Łódź wrócą do treningów 8 stycznia. Drugoligowiec 29 stycznia rozpocznie zgrupowanie w hotelu nieopodal Łodzi. Obóz potrwa do 4 lutego.

Plan sparingów ŁKS-u:

13 stycznia - Elana Toruń (w Łodzi)
20 stycznia - Polonia Środa Wielkopolska (w Łodzi)
24 stycznia - Warta Sieradz (w Łodzi)
27 stycznia - Hutnik Kraków (w Łodzi)
3 lutego - GKS Bełchatów (w Łodzi)
10 lutego - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (w Łodzi)
14 lutego - Olimpia Grudziądz (w Łodzi)
24 lutego - Sokół Aleksandrów Łódzki (w Łodzi)
24 lutego - Raków Częstochowa (w Częstochowie)


źródło: ŁKS

Sponsor - 5 grudnia 2017, 17:02:54 - *.140.207.27
Mogliby z Włocłavią się zmierzyć

kazik - 5 grudnia 2017, 17:25:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Biedaki nie stać ich na wyjazd zagranice.Nie wróże im awansu i będą tylko dostarczycielami punktów na wiosne.

masakrator - 5 grudnia 2017, 17:28:31 - *.dynamic.mm.pl
@kazik, oj tak tak powróż sobie jeszcze. Przed rundą typowałeś ŁKS jako pewniaka do spadku - tudzież pójście drogą Polonii.
Który z II-ligowców wyjeżdża na zgrupowanie za granicę?
Ile I-ligowych klubów wyjeżdża za granicę?

homer - 5 grudnia 2017, 17:40:11 - *.toya.net.pl
Kazik, Wasi piłkarze niech jadą się lansować i chlać zagranice chyba!! u nas przynajmniej piłkarze nie oszukują i nie okradają kibiców

jaro - 5 grudnia 2017, 18:39:29 - *.centertel.pl
Z góry wiadomo w parku na Zdrowiu.

jaro - 5 grudnia 2017, 18:42:18 - *.centertel.pl
Homer ty biały chipokryto.

dede - 5 grudnia 2017, 19:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kazik niedorobiony szczyl który wszystkich krytykuje

Wycior - 5 grudnia 2017, 19:52:31 - *.dab.02.net (*.2.120.228)
Awans jest nasz...!

ŁKS-iak - 5 grudnia 2017, 20:24:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ŁKS jest w stanie zagrać 2 sparingi w 2 różnych miastach w 1 dzień czy to po prostu błąd jest?

BCC - 5 grudnia 2017, 21:00:31 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
Kadra szeroka + testowani.Zapewne zagrają na dwa sklady.Do boju Rycerze Wiosny!!!

LEON - 6 grudnia 2017, 2:05:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic ciekawego jeśli chodzi o sparingi

sjz1962 - 6 grudnia 2017, 2:31:59 - *.dynamic.chello.pl
1962, Radomiak, Siarka Tarnobrzeg te 3 druźyny awans.
Łks po baraźach brak awansu-karma powraca!

sjz1962 - 6 grudnia 2017, 8:05:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1962, Radomiak, Siarka Tarnobrzeg te 3 druźyny awans.
Łks po baraźach brak awansu-karma powraca!

maniek79ru - 6 grudnia 2017, 8:18:59 - *.quest-net.pl
Harcerze wiosny

rado - 6 grudnia 2017, 10:57:18 - *.146.68.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Maniek Sjz tyle wiesz co zjesz interntowe trole w tyle w temacie co dla nas jest podłogą dla Was jest sufitem !!!

KKS - 6 grudnia 2017, 11:43:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Życzymy awansu !!

elorap - 8 grudnia 2017, 9:22:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ci z Widzewa za to wyjadą zagranicę ale po sezonie, bo nikt takiego zgranego szrotu, który przegrał awans z III ligi nie weźmie już w tym kraju do siebie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas