[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


6 grudnia 2017, 19:34:07 - mogiel
Podsumowanie statystyczne I i II ligi

Przedstawiamy tradycyjne zestawienie statystyczne podsumowujące zakończoną rundę jesienną w I i II lidze. Tylko na 90minut.pl zapoznasz się z zestawieniami dotyczącymi meczów, bramek, zawodników, sędziów, występów, strzelców, kartek i innych. Zapraszamy do lektury.

Wszystkie statystyki dostępne są pod poniższymi odnośnikami:

Analiza statystyczna I ligi - KLIKNIJ!
Analiza statystyczna II ligi - KLIKNIJ!

REKLAMA

GKsJ.Zdrój - 6 grudnia 2017, 19:35:08 - 78-31-89-29.ostrog.net.pl
GKS 1962 Jastrzębie 🇵🇱🇵🇱🇵
473;🇵🇱

s - 6 grudnia 2017, 19:41:52 - staticline-31-182-181-179.toya.net.pl
Niestety w przypadku ŁKS Łódź kolejny raz powielany jest błąd. Mecz ŁKS - Wisła Puławy obejrzało 3.269 widzów, a nie 2.269 zł. W konsekwencji w statystykach zaniżono frekwencje na meczach ŁKS.
Przykre, że 90 minut podchodzi tak nieprofesjonalnie do sprawy. Powyższe może oznaczać, że inne statystyki też obarczone sa podobnymi błedami.

@s - 6 grudnia 2017, 19:48:02 - 89-70-126-181.dynamic.chello.pl
Frekwencja w złotówkach? No Twoje podejście jest już maksymalnie profesjonalne xD

jan - 6 grudnia 2017, 19:58:58 - abyc18.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z czego wynikają różnice w liczbie minut wszystkich zawodników? Już pomijam między wszystkimi zespołami ale ta liczba różni się nawet między tą samą drużyną.

REKLAMA

długopisy - 6 grudnia 2017, 19:59:53 - 107-155-66-39-customer-incero.com
Ciekawe czy kiedyś na tym jakże zacnym portalu pojawią się statystyki asyst...

Witkowski - 6 grudnia 2017, 20:25:40 - public-gprs370395.centertel.pl
@Jan

Witkowski - 6 grudnia 2017, 20:27:26 - public-gprs370395.centertel.pl
@Jan
A o co właściwie chodzi?

dede85 - 6 grudnia 2017, 20:31:26 - rev215-32-166.sferanet.pl
Podbeskidzie najwyższa frekwencja przed "WIELKIMI" firmami a tyle się mówi że to klub bez kibiców ;)

c - 6 grudnia 2017, 21:21:14 - host-46.174.212.12.novaia.pl
@Jan, jeśli zespół nie kończył w 11 osobowym składzie to i minut będzie miał mniej w danym meczu

normal - 6 grudnia 2017, 21:24:57 - user-94-254-246-166.play-internet.pl
bardzo fajne zestawienie a jeśli chodzi o frekwencje to wiadomo że nigdy nie będzie idealnie, niektóre kluby zawyżają frekwencje a inne nie wiedzą ile rzeczywiście wchodzi kibiców... Niestety co do serwisu to coraz gorzej się robi tutaj bo błędy w nazywaniu, jakieś "KS-owanie" przed rzeczywistą nazwą klubu czego nie ma w KRS-ie, wiele naprawdę wiele poprawek należałoby wprowadzić...

G - 6 grudnia 2017, 21:34:26 - user-94-254-147-52.play-internet.pl
Biorąc pod uwage ilosc mieszkańców i srednia na meczach to Stal Mielec zdecydowanie prowadzi.

ss - 6 grudnia 2017, 21:37:10 - zeus.tvtom.pl
Mecz ŁKS - Wisła Puławy obejrzało 3.269 widzów, a nie 2.269 zł, do cholery!

slazak - 6 grudnia 2017, 22:11:32 - 77-253-38-100.adsl.inetia.pl
Ruch Chorzów. Karne podyktowane dla Ruchu: 2, karne podyktowane przeciwko "niebieskim": 7; wynik -5; bramki stracone w doliczonym czasie: 5. Punkty ukradzione przez sędziów: 8. Tak ligą rządzi sędziowska mafia

nietop - 6 grudnia 2017, 22:46:02 - 89-79-117-168.dynamic.chello.pl
Ponad 40% minut dla obcokrajowców w klubie drugiej ligi - czyli w idealnym miejscu na ogrywanie młodych, zdolnych chłopaków. Ręce opadają.

REKLAMA

LEON - 7 grudnia 2017, 2:16:32 - dih38.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Robota jak zawsze

he-man - 7 grudnia 2017, 7:37:53 - bnm6.neoplus.adsl.tpnet.pl
slazak, no właśnie. Przecież Ruch to święta druzyna. Ich trzeba za łeb ciągnąć, nie można nic przeciwko nim robić. A oni moga wszystko - marnować pieniądze publiczne (dotacje od miasta), oszukiwac władze piłkarskie (lewe kontrakty z piłkarzami by ominąc ograniczenia kontraktowe) oraz wiele innych. To może Wam od razu przyznać tytuł Mistrza Polski?

Wisla - 7 grudnia 2017, 7:39:47 - public-gprs198566.centertel.pl
Hahaha podbeskidzie bije ruch na frekwencję. Co za upadek wielkiego klubu

olik - 7 grudnia 2017, 8:16:04 - acng68.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie statystyki najmniej goli, najwięcej najmniejszych remisów itd...ech po łebkach te statystyki...

abc - 7 grudnia 2017, 8:45:14 - morpheus.7bulls.com
W 2 lidze najwyższa frekwencja jest w poniedziałek a najniższa w sobotę.....to najlepiej świadczy o bezsensowności takich wyliczeń i takich artykułów. Analogia jest z PKB na mieszkańca w Brazylii. PKB mają jedno z najwyższych na świecie a ile tam jest slamsów !!!

jan - 7 grudnia 2017, 10:04:05 - acgr240.neoplus.adsl.tpnet.pl
@c racja, tak myślałem, że o czymś prostym i logicznym zapomniałem, dzięki

wejdz - 7 grudnia 2017, 17:01:35 - a26-03-01.opera-mini.net (185.13.106.205)
@wisla
Odlicz mecze przy zamknietym stadionie a zobacz ile Ruchu przyjechalo do Bielska na swoj mecz zawyzajac im frekwencje matematyku z gimnazjum.

Witkowski - 8 grudnia 2017, 0:43:47 - public-gprs173048.centertel.pl
@wejdź
Znalazł się "analityk", co nie umie doczytać tego, co komentuje. Jak byk przecież napisane: "liczono wszystkie spotkania z udziałem widzów", więc w przypadku Ruchu tylko 7 meczów (i też jest to napisane). Aha, i do tego kibiców Ruchu musiałoby przyjechać do Bielska... 3 tysiące. Zatem kalkulator zaprasza!

under46 - 8 grudnia 2017, 16:36:20 - 095160153235.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Jeden fakt jest zdecydowanym faktem. W Radomiaku Radom za dużo graczy z innych krajów niż Polska/
Zaciąg często taki nieszczery się robi... Leo to nie dotyczy...

red_rts - 8 grudnia 2017, 18:40:55 - 78-31-89-42.ostrog.net.pl
jak czytam napinanie sie kibiców łks ze tysiac kibicow wiecej ,a tu napisano ze mniej to istna zenada.powinno was byc duzo wiecej .druzyna zza miedzy na frekwencje 15tys i nizsza klasa rozgrywek ,wiec darujcie sobie te osmieszajace wpisy .nie jestem kibicem zadnej z wymienionych druzyn

rajac - 9 grudnia 2017, 17:34:32 - 91-145-182-4.internetia.net.pl
bym jeszcze chętnie zobaczył w tych statystykach procent udziału wychowanków w meczach.

Gwardia - 10 grudnia 2017, 21:22:51 - user-94-254-166-105.play-internet.pl
Gwardia Koszalin!!!!!!!!!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: