[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


23 grudnia 2017, 12:55:43 - mogiel
Podsumowanie statystyczne Ekstraklasy

Przedstawiamy tradycyjne zestawienie statystyczne podsumowujące zakończoną rundę jesienną w Ekstraklasie. Tylko na 90minut.pl zapoznasz się z zestawieniami dotyczącymi meczów, bramek, zawodników, sędziów, występów, strzelców, kartek i innych. Zapraszamy do lektury.

Wszystkie statystyki dostępne są pod poniższym odnośnikiem:

Analiza statystyczna Ekstraklasy - KLIKNIJ!

pik - 23 grudnia 2017, 13:09:49 - *.10.206.78
dobra robota, dzieki

retro - 23 grudnia 2017, 13:23:18 - *.net.hlg.com.pl
dzięki Fajnie przeczytać takie podsumowanie

rambo - 23 grudnia 2017, 13:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaba liczba widzów na meczach Pogoni i Śląska. Liga nie potrzebuje takich klubów bez kibiców. Won do 1 ligi!

Rafix - 23 grudnia 2017, 13:56:54 - *.dynamic.mm.pl
Jak zajmą dwa ostatnie miejsca, to wtedy spadną, nie będziesz nikogo degradować, kim ty w ogóle jesteś?

Igor - 23 grudnia 2017, 13:57:20 - *.centertel.pl
Jeszcze powinna byc statystyka jak sedziowie pomagaja niektorym druzynom. Frankowski i musial na pierwszym

Rafix - 23 grudnia 2017, 14:00:06 - *.dynamic.mm.pl
A, jeszcze jedno. Angulo ma 19 goli i poprawcie to wreszcie, bo widziałem co najmniej 5 innych osób, które twierdzą tak samo. Nie jesteście wyrocznią.

@Rafix - 23 grudnia 2017, 14:41:31 - *.dynamic.mm.pl
@Rafix - raczej się nie doczekasz. Redakcja wie swoje. Nie raz tak było, że np. na oficjalnych stronach klubów były podane frekwencje z meczu, a 90minut pisało swoją, z nikomu nie znanego źródła. Podobnie było bodajże z bramkami Lewandowskiego, ze 2 sezony temu. Można powiedzieć, że ten portal zyje w swoim świecie.

WZL - 23 grudnia 2017, 14:49:36 - *.adsl.inetia.pl
Redakcjo jak zawsze precyzyjna robota! Wszystkiego co Najlepsze dla całej redakcji na nadchodzące święta.
PoZdro !

KCH - 23 grudnia 2017, 14:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Że dożyję czasów że Korona Kielce będzie na czele rankingu fair play? No ale liczby wszak nie kłamią :P

Rafix - 23 grudnia 2017, 15:01:22 - *.dynamic.mm.pl
Hmm no raczej się nie doczekam. Może się za daleko posunę, no ale to już jest zakłamywanie faktów i historii. :D

Expert08 - 23 grudnia 2017, 15:40:17 - *.dynamic.chello.pl
Jak najmniej kartek (żółtych czy czerwonych) to świadczy o wysokim poziomie technicznym drużyny. Czyli na szczycie Korona i Legia.

Giovanni - 23 grudnia 2017, 17:15:12 - *.centertel.pl
Życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt

Bazi - 23 grudnia 2017, 17:45:41 - *.dynamic.chello.pl
Żółtych kartek było łącznie 710, a nie jak podano 708. Był dwie kartki pokazane zawodnikom rezerwowym.

Miki - 23 grudnia 2017, 18:26:54 - *.19-2.cable.virginm.net
Cos mi sie wydaje ze bedzie walka o mistrza pomiędzy Jaga,Legia,Lech

Ulik - 23 grudnia 2017, 18:57:50 - *.146.64.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to znaczy po przecinku średnia bramek, kartek itp. Sędziowie dają 4 kartki żółte i 0,214 kartki żółtej?
To samo z bramkami. Jak wygląda 0,631 gola?

baster - 23 grudnia 2017, 20:23:04 - *.adsl.inetia.pl
Chojniczanka Chojnice najczystrzym polskim klubem. Wesolych Swiat.

LEON - 23 grudnia 2017, 20:32:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super robota jak zawsze

train`ing - 23 grudnia 2017, 20:41:13 - *.centertel.pl
w ekstraklasie nie trzeba zeby debiutowali wszyscy w wieku
16-17, ale najlepsi powinni , bo w pierwszej lidze malo. Dobrze , ze sa takie kluby. Zawodnik nie skonczy kariery i bedzie chcial sie rozwijac jak wie ze jako dorosly zakontraktuje .
Jest jakosc trybun i kadre warto na nowy poziom .

Rafix - 23 grudnia 2017, 23:17:01 - *.dynamic.mm.pl
Baster - jakim polskim klubem? Naj co?

baster - 24 grudnia 2017, 10:54:10 - *.adsl.inetia.pl
W Chojnicach nie było i nie ma żadnych obcokrajowców pomimo że od kilku sezonów występujemy w 1 lidze.

Rafix - 24 grudnia 2017, 11:22:12 - *.dynamic.mm.pl
A Ty co, jakieś "łajt pałer" czy co? Poza tym "najczystrzym"? Serio?

x - 24 grudnia 2017, 14:24:08 - *.dynamic.chello.pl
zróbcie uaktualnienie tabeli wszechczasów po tej rundzie

inox - 24 grudnia 2017, 20:18:27 - *.tel.tkb.net.pl
Wiselka jak tam wyjazdy.Chyba redakcja cos pokrecila.Wesolych Sw.

slazak - 24 grudnia 2017, 20:29:02 - *.adsl.inetia.pl
Ta średnia frekwencja u siebie to jest tragedia i całkowite zaprzeczenie tezy, że nowoczesne stadiony przyciągają tłumy Pojemność stadionu: Lech Poznań 43 tys, Legia Warszawa 30 tys, Wisła Kraków 33 tys, Śląsk Wrocław 43 tys., Lechia Gdańsk 42 tys.. Infrastruktura (gastronomia, miejsca parkingowe, szatnie, toalety) wybudowana, to spokojnie na Lecha powinno przychodzić ze 29-31 tys, Legię 20-22 tys, Wisłę 22-24 tys., Śląsk około 29-31 tys, Lechię 29-30 tys.

kuku - 24 grudnia 2017, 21:42:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
h

r - 24 grudnia 2017, 21:43:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko lech

Aaaa - 25 grudnia 2017, 11:37:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Warszawa miasto 2 mln wiec frekwencja śmieszna.

Tomek - 26 grudnia 2017, 14:38:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu Legia Warszawa dalej ciagnieta jest za uszy i gra zawsze mecze w najlepszych godzinach w sobote lub niedziele a nigdy w piatek i poniedzialek i ma dluzsze przerwy na odpoczynek miedzy meczami??????

Filip - 26 grudnia 2017, 14:41:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Warszawa 2 mln mieszkancow na meczach 10-15 tys.
Nieciecza 700 mieszkancow na meczach 3-5 tys.
Warszawa -zenada.

a3 - 27 grudnia 2017, 9:04:27 - *.117.22.29
Młodzieżowcy - najwięcej Górnik
Obcokrajowcy - najmniej Górnik
patrząc na ich miejsce w tabeli, wniosek jasny: stawiać na naszą młodzież.
no i po frekwencji też widać, że chętniej takich graczy chodzimy oglądać

PIOTREK - 27 grudnia 2017, 16:48:57 - *.play-internet.pl
Poziom rozgrywek tragiczny. To tyle statystyka

Sewer - 4 stycznia 2018, 17:39:04 - *.dynamic.caiway.nl
Angulo 19 !

Rodowity08 - 9 stycznia 2018, 2:56:01 - *.43.142.185.ipv4.supernova.orange.pl
a3- dokladnie!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas