[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


27 grudnia 2017, 11:50:10 - dyrovski
Plan sparingów Lecha

Lech Poznań przedstawił rywali, z którymi rozegra sparingi w ramach przygotowań do rundy wiosennej Ekstraklasy. Trzy z pięciu spotkań zostaną rozegrane podczas obozu w Turcji.

Plan sparingów:

14 stycznia - Polonia Środa Wielkopolska
19 stycznia - Zoria Ługańsk (w Turcji)
23 stycznia - Etyr Wielkie Tyrnowo (w Turcji)
26 stycznia - HNK Hajduk (w Turcji)
4 lutego - GKS Tychy


źródło: Lech Poznań

Tony - 27 grudnia 2017, 12:47:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak topowy klub ma pomóc w przygotowaniach do rundy rewanżowej Ekstraklasy?

Lenin - 27 grudnia 2017, 20:09:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a z GKS gdzie zagrają bo nic w nawiasie nie podaliście ?

Kristof - 27 grudnia 2017, 21:03:40 - *.opera-mini.net (*.254.131.112)
Z Gks Tychy w Grodzisku Wlkp. Tam Tychy będą na obozie Lech skład mieszany rezerwy plus pierwszy skład

Piciu - 27 grudnia 2017, 22:36:45 - *.icpnet.pl
szału nie ma ... TYLKO LECH !!!

what - 27 grudnia 2017, 23:03:24 - *.toya.net.pl
etyr co? :D skąd ten zespół

what - 27 grudnia 2017, 23:32:14 - *.toya.net.pl
dobra etyr nie istnieje od 2013 :o

Reinmar - 28 grudnia 2017, 1:35:23 - *.dynamic.chello.pl
Etyr Wielkie Tyrnowo to Bułgaria - Wielkie Tyrnowo to stara stolica Bułgarskiego caratu

LEON - 28 grudnia 2017, 2:49:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sparingi takie sobie

xy - 28 grudnia 2017, 9:52:32 - *.piaseczno.vectranet.pl
Zaria, a nie Zoria!

KKS - 28 grudnia 2017, 10:25:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Prezesi Lecha powinni organizować zimowe zgrupowania w Emiratach Arabskich albo w USA tam gdzie trenują zachodnie średnie i mocniejsze kluby... Większy koszt ale lepsi sparingpartnerzy , lepsze przygotowania. Tak jak legia próbuje i leci do USA.
Turcja, Cypr, Hiszpania to już przeżytek. Tam przygotowują się klubiki z Kazachstanu, Ukrainy, Bułgarii, Rumunii...

Piciu - 28 grudnia 2017, 10:48:16 - *.icpnet.pl
szału nie ma ... TYLKO LECH !!!

Informuje - 29 grudnia 2017, 9:51:38 - *.cheeloo.net
@KKS, w USA to nawet Stal Mielec kiedyś była

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas