[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


27 grudnia 2017, 16:05:47 - bartekwr9
Plan sparingów Jagiellonii na obozie w Turcji

Podczas zimowego zgrupowania, które odbędzie się w dniach 14 stycznia - 2 lutego w tureckim Belek, Jagiellonia Białystok zagra pięć spotkań sparingowych - informuje oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

Plan sparingów:

20 stycznia - Worskła Połtawa (Ukraina)
24 stycznia - Viitorul Constanța (Rumunia)
28 stycznia - Kəpəz Gəncə (Azerbejdżan)
1 lutego - Karpaty Lwów (Ukraina) i rywal nieznany

Słowianin - 27 grudnia 2017, 16:27:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lać ukraińców nawet w sparingach

Bart - 27 grudnia 2017, 16:33:34 - *.net-com.net.pl
Słabi sparingpartnerzy.

yoku - 27 grudnia 2017, 17:24:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabi ci rywale no ale cóż Jagielonia i tak zaliczy oklep.

Znawca - 27 grudnia 2017, 17:35:40 - *.dynamic.mm.pl
Mam nadzieję, że w rundzie wiosennej Jaga będzie też wygrywać z silnymi rywalami, bo z taką Pogonią czy Legią to każdy może wygrać.

Anon - 27 grudnia 2017, 18:21:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze byc w czapkę, jeśli tradycyjnie pół meczu beda grac juniorzy. Nie wiem jaki to ma sens. Międzynarodowe sparingi moga podbudowac morale o ile sie je gra w optymalnym skladzie i wygrywa.

Miki - 27 grudnia 2017, 19:21:49 - *.2-4.cable.virginm.net
Jaga powinna grac z silniejszymi druzynami.wiadomo ze te wszystkie bedą wygrane po 4:0

:P - 27 grudnia 2017, 19:26:33 - *.centertel.pl
Skoro Lwów zapisujecie po polsku, a nie po ukraiński to tę Constanța również moglibyście zapisać jako Konstanca. Ten zapis jest najbardziej prawidłowy.

pelteryn - 27 grudnia 2017, 19:29:02 - *.dip0.t-ipconnect.de
Kjapaz Giandza !!!!!!

. - 27 grudnia 2017, 19:54:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Miki: Z mistrzem Rumunii i drużyną 3. w tabeli ligi ukraińskiej też wygrają 4:0? Chyba, że to prowokacja z Pańskiej strony.

roksana - 27 grudnia 2017, 19:55:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dwa obozy po 14 dni dla Jagi a nie jeden

^ :P - 27 grudnia 2017, 22:40:08 - *.146.161.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a jak mają zapisywać polskie miasto? Oczywiste, że po polsku ;)

s - 28 grudnia 2017, 0:26:03 - *.play-internet.pl
Kəpəz Gəncə - 90 minut znowu się wygłupia.

LEON - 28 grudnia 2017, 3:10:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spodziewałem się więcej

Szeryf - 28 grudnia 2017, 10:11:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Rewelacja
Same wschodnie
Kopać się będą po czołach

zdzich659 - 28 grudnia 2017, 10:14:32 - *.adsl.inetia.pl
to są rywale na miare naszych mozliwosci

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas