[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 stycznia 2018, 11:13:18 - bartekwr9
Gracjan Jaroch odszedł z Miedzi

Pierwszoligowa Miedź Legnica skróciła wypożyczenie Gracjana Jarocha z Pogoni Szczecin.

19-letni napastnik w tym sezonie zagrał w jednym meczu Nice I ligi.


źródło: Miedź Legnica

varadi - 2 stycznia 2018, 12:10:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Ale się nagrał w Miedzi. Ten jeden mecz to przesada. Raptem kilka minut w końcówce. Po co takich sie sprowadza ?

varadi - 2 stycznia 2018, 12:40:31 - *.ssp.dialog.net.pl
W uzupełnieniu - zagrał 1 minutę !!!!

Bartek - 2 stycznia 2018, 12:42:04 - *.play-internet.pl
A jakich masz innych napastników w Pogońi ?.Jeden Frączczak ale go chyba nie można liczyć bo grał już chyba na wszystkich pozycjach .

Borubar - 2 stycznia 2018, 12:43:35 - *.146.204.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że chłopak nie przebił się do składu Miedzi. Niech mocno trenuje to może będzie w przyszłości z niego coś. Dobrze, że w klubie mamy Maćka Stolarczyka, to on taśmowo naprodukuje nam mlodych, zdolnych piłkarzy do gry w Ekstraklasie.

amaral - 2 stycznia 2018, 13:14:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sensowny napastnik potrzebny od zaraz. Jeden Frączczak nawet w super formie, to za mało. A jeszcze ktoś trzeci sensowny na ławce powinien być - Kitano? co z nim ?

Ciekawski - 2 stycznia 2018, 13:48:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czytajcie ze zrozumieniem to Miedź go oddała przed czasem a nie Pogoń chciała spowrotem 😊

jupek77 - 2 stycznia 2018, 13:58:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kiwka w prawo mu nie wychodziła. Na lewo było ok. Ale z kiwką w jedną stronę to tylko koło robił. Taka sytuacja...

Chlebak - 2 stycznia 2018, 14:56:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze, niech oddają... A za sześć lat będzie w Legnicy żal, jak w Monachium będą po 30 euro szły koszulki z napisem "9. Jaroch"

syska - 2 stycznia 2018, 14:56:57 - *.syrion.pl
jak pogoń zleci do I ligi to zrobi tak samo jak górnik i postawi na młodych graczy wyjdzie im to na dobre

aaa - 2 stycznia 2018, 15:06:25 - *.dynamic.chello.pl
Paradoksalnie w Pogoni może mieć łatwiej o występy niż w I lidze w Miedzi. W sumie lepiej wstawić bezużytecznego juniora niż bezużytecznego Zwolaka.

Puchacz - 2 stycznia 2018, 18:47:18 - *.opera-mini.net (*.47.142.143)
Chlebak przypuszczam że Twój komentarz to taka drwina... Ale nie zdziwiłoby mnie gdyby były to prorocze słowa. Pewnie nie ma na to wielkich szans ,ale takie historie się zdarzają

artikks - 2 stycznia 2018, 21:42:25 - *.play-internet.pl
Kolega tez poszedl do miedzi na poczatku lat 90i sie nie przebil a zdobyl 3miejsce na mistrz.europy do lat 16 w 1990r...lewy tez do legii 2razy podchodzil.....trzeba miec troche szczescia i db menagera

artikks - 2 stycznia 2018, 22:58:43 - *.play-internet.pl
A za chwile. miedz zdobyla puchar polski...

LEON - 3 stycznia 2018, 2:13:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za dużo nie pograł szkoda

Token - 4 stycznia 2018, 5:29:49 - *.play-internet.pl
Mazurek z Legionovii by się miedziance przydał.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas