[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 stycznia 2018, 16:21:57 - koofel
Plan przygotowań Warty

Warta Poznań opublikowała plan przygotowań do wiosny w II lidze. Poznański klub poleci m.in. na zgrupowanie do Turcji.

Plan przygotowań Warty:

8 stycznia - pierwszy trening
20 stycznia - sparing z Górnikiem Konin
24 stycznia - sparing z Lechem II Poznań
27 stycznia - sparing z Sokołem Kleczew
3 lutego - sparing z Polonią Środa Wielkopolska
7 lutego - sparing z Widzewem Łódź
11 lutego - sparing ze Świtem Skolwin
15 lutego - wylot na jedenastodniowy obóz w Turcji (trzy sparingi)


źródło: własne / Warta Poznań

artikks - 2 stycznia 2018, 17:34:10 - *.play-internet.pl
W koncu cos o warcie poznan....kibol zza miedzy...w tym roku obstawiam baraze...1jastrzebie.2lks.3radomiak. warta 4miejsce

Pablo - 2 stycznia 2018, 18:26:27 - *.wtvk.pl
Warta powinna być 3 bo Łks awansował przy zielonym stoliku

Garbarnia - 2 stycznia 2018, 18:39:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Garbarnia awansuje z jastrzebiem i siarką reszta ogony robić

wazelinka - 2 stycznia 2018, 18:39:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe kiedy i czy w ogóle PYZA załata dach budynku klubowego i udrożni kibelki ?!!?

artikks - 2 stycznia 2018, 19:49:16 - *.play-internet.pl
Oj tam...oj tam...podkleimy super glue i bedzie git...

LBN - 2 stycznia 2018, 21:24:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta wraz ŁKS-em faworyci wyrazni do awansu !

Shrek - 2 stycznia 2018, 21:33:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A niby dlaczego te dziury ma łatać Pyza a nie miasto? W łodzi stadiony Widzewa i ŁKS budowały kluby czy jednak miasto?

Janekx99 - 2 stycznia 2018, 22:45:53 - *.play-internet.pl
Chodzi o dach budynku klubu,bo może jak nie wiesz warta nie ma zadaszanego stadionu.

jacOl - 2 stycznia 2018, 23:02:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kasa widzę, że jest, przygotowanie konkretne jak na ten poziom, ale nie ma gdzie grać. Obawiam się, że Warta zachowawczo znajdzie się na barażowym i odpuści. A szkoda, żeby blokowali miejsce, bo moja Olimpia ma aspiracje. Z kasą słabo, stadion też szału nie robi ale sportowo najlepsza ekipa w tej lidze.

artikks - 2 stycznia 2018, 23:29:35 - *.play-internet.pl
Warta moze grac na stadionie miejskim...gdzie gra kolejorz wiec z tym problemu nie ma..ale tu zaczynaja sie koszty wynajmu .warta juz to przerabiala...

wazelinka - 3 stycznia 2018, 12:03:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janekx99- 2 stycznia 2018, 22:45:53 - user-94-254-153-177.play-internet.pl
Chodzi o dach budynku klubu,bo może jak nie wiesz warta nie ma zadaszanego stadionu. - A czytanie ze zrozumieniem to co problem czy brak piątej klepki ?

Janekx99 - 3 stycznia 2018, 13:57:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
to że ty chodzisz na mecze w kapeluszu i wiejskich kaloszach to nie znaczy,że ja też

ksu - 6 stycznia 2018, 19:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze by Warta awansowała. stadion jest na 4000 jest trybuna kryta na 1000 i są wierni kibice. Warta gra miło dla oka sami młodzi zawodnicy i jest fajna atmosfera jak na Polonii Wwa. Pozdro Kibole Polonii Warszawa.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas