[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 stycznia 2018, 17:07:19 - koofel
Plan przygotowań Górnika Łęczna

Górnik Łęczna przedstawił plan przygotowań do wiosny w I lidze. Treningi rozpoczną się 10 stycznia.

Plan sparingów Górnika:

17 stycznia - Stal Stalowa Wola
24 stycznia - Stal Rzeszów
27 stycznia - Avia Świdnik
31 stycznia - Resovia
3 lutego - Wisła Puławy
10 lutego - Radomiak Radom
14 lutego - Chełmianka Chełm
17 lutego - Motor Lublin
24 lutego - Pogoń Siedlce


źródło: własne / Górnik Łęczna

buu - 2 stycznia 2018, 17:53:18 - *.19-2.cable.virginm.net
Gornik jest tylko jeden Walbrzych !!!!!!

Wy - 2 stycznia 2018, 18:12:21 - *.play-internet.pl
Po sparingach widać,że celują już w 2 ligę.

lubelak - 2 stycznia 2018, 18:14:38 - *.ip.telfort.nl
Górnik tylko w Łęcznej oraz na Arenie,a w Wałbrzychu rządzi Zagłębie a tak naprawdę to wszyscy mogą czyścić buty najlepszemu Górnikowi Donieck !!!

tomek - 2 stycznia 2018, 18:50:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
chełmianka czeka.

leon - 2 stycznia 2018, 19:38:01 - *.play-internet.pl
Sparingi, prezes i trener to najwyżej III lica.Co Wy robicie z tym Klubem,który zbudowali Wam inni.

jan - 2 stycznia 2018, 19:44:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z kolei Twój mózg to X liga.

stasiok - 2 stycznia 2018, 20:47:24 - *.235.127.176
Górnik jest tylko jeden ZABRZE!!!

Kibic - 2 stycznia 2018, 21:10:04 - *.ennet.pl
W 2 lidze nie jest tak źle będą bardzo ciekawe mecze z Widzewem,Bełchatowem,Radomiakiem no i derby z Motorem

kibic spar - 2 stycznia 2018, 21:29:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie na coś takiego jak Motor, który wiele lat tem został został zlikwidowany - jest Spartakus Lublin!.

expert - 3 stycznia 2018, 11:01:43 - *.51.196.170
Motor nie wejdzie do 2 ligi ;) a Górnik nie spadnie xD

cxzwsda - 3 stycznia 2018, 11:35:26 - *.play-internet.pl
W sumie to jedyny miarodajny sparingpartner to siedlecka Pogoń, reszta to kaleki kopiące się po czołach.

lolo - 3 stycznia 2018, 12:15:07 - *.dynamic.mm.pl
heh Pogon miarodajna haha to ogory 1ligi

Grelo - 3 stycznia 2018, 16:35:25 - *.dynamic.mm.pl
I tak lecą , za rok derby z Motorem.

Ramon - 3 stycznia 2018, 18:54:20 - *.play-internet.pl
Patrząc po sparingpartnerach rzuca się w oczy, że priorytet to finanse.
Brak obozu, sparingi w najbliższym otoczeniu. Ekipa leci po kosztach, pytanie czy taka polityka nie skończy się zlikwidowaniem zadłużenia, kosztem spadku z 1 ligi.

P.k. - 5 stycznia 2018, 7:22:23 - *.ambit24.net
Prezest nawet sparingpartnerow nie potrafi zakatwic. Ale kto na serio traktuje tego serba. Panie Velo 5 podejscie do transferów. Do pieciu razy sztuka;) nawet najwiekszej fajtlapie moze sie udac za piatym razem z transfersmi.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas