[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


3 stycznia 2018, 8:01:56 - koofel
Plan przygotowań Ruchu

Ruch Chorzów 8 stycznia rozpocznie zimowe przygotowania. Zaplanowano m.in. zgrupowanie na Cyprze.

Plan przygotowań Ruchu:

8 stycznia - pierwszy trening
17-27 stycznia - obóz w Rybniku-Kamieniu
24 stycznia - Pniówek Pawłowice Śląskie
27 stycznia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
31 stycznia - Rozwój Katowice
2 lutego - wylot na obóz na Cypr (cztery sparingi)


źródło: własne / Sport

REKLAMA

księgowy - 3 stycznia 2018, 8:06:20 - 89-64-36-243.dynamic.chello.pl
A kto za to wszystko zapłaci?

edi edłord - 3 stycznia 2018, 8:08:21 - ekomax3.gl.digi.pl
Miasto Chorzów płaci

qwe - 3 stycznia 2018, 8:25:32 - 185.188.165.24
mieszkańcy Chorzowa

lolo - 3 stycznia 2018, 8:31:59 - host-176-221-123-43.dynamic.mm.pl
zamiast zadluzenie splacac to oni se leca.dawac -5.

REKLAMA

keewin - 3 stycznia 2018, 8:47:14 - user-31-175-222-157.play-internet.pl
Przygotować się dobrze i wracać do ekstraklasy bo brakuje was.Jeszcze Gieksa. Polonia Bytom i będziemy grali derby albo zrobimy swoją śląską ekstraklase.

Ja - 3 stycznia 2018, 8:58:25 - apn-31-0-42-109.dynamic.gprs.plus.pl
no zrobcie slaska ex.pod wzgledem kibicowskim ciekawa pod wzgledem sportowym lipa.

rambo - 3 stycznia 2018, 9:07:36 - ail239.neoplus.adsl.tpnet.pl
To te biedaki cebulaki mają pieniądze? Powinni grać w Oberlidze,klub nie mający tożsamości polskiej.

TS - 3 stycznia 2018, 9:36:13 - 77.111.246.10
Psychofans pewnie piorą w klubie dirty money. Z handlu no wiecie czym. Maślak pewnie gdzieś ukrył kasę ze swoich przekrętów finansowych. A podobno to milionowe kwoty. Co prawda siedzi ale najprawdopodobniej dobrze ja ukrył i ktoś tym rozporządza pod jego nieobecność.

krzyżak - 3 stycznia 2018, 9:47:52 - btn14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bankrut a leci na Cypr. Albo tam tak tanio jest albo nie mają w Ruchu na krzty honoru.

pep - 3 stycznia 2018, 9:58:11 - 89-64-45-139.dynamic.chello.pl
po co im ten Cypr jak na jesien i tak 2 liga? Kilka zespolow juz w przeszlosci pokazalo ze idzie sie dobrze przygotowac w kraju. "chorzowska oszczednosc" a niech leca co roku coraz nizej i wakacjuja sie na Cyprach i Turcjach!

HKS - 3 stycznia 2018, 10:06:16 - apn-87-251-249-221.static.gprs.plus.pl
Ci co piszą "bankrut", "biedaki" ma lekko nieaktualne info No ale co tam. Zauważcie: z...ja z klubu się pozbyto, teraz jest normalnie i zaraz znaleźli się sponsorzy. Ale co tam, używajcie póki możecie Ruch wkrótce znowu będzie wielki!

pep - 3 stycznia 2018, 10:23:02 - 037008230028.dynamic-zab-07.vectranet.pl
co się znalazło? sponsorzy? musiało być ostro na sylwestra, nie pisz więcej na kacu.

a - 3 stycznia 2018, 10:24:20 - 195.245.104.224
tak, tak, biedni budowlańcy, pani na kasie z biedronki i pani ze spożywczaka, oni wszyscy składają się na wyjazd piłkarzyków na Cypr

HKS - 3 stycznia 2018, 10:25:46 - apn-87-251-249-221.static.gprs.plus.pl
poczekaj trochę, dowiesz się

REKLAMA

@hks - 3 stycznia 2018, 11:19:58 - 178235179078.unknown.vectranet.pl
Ruch dostał nakaz spłaty pewnej kwoty z którą już będzie miał problem. Więc nwm gdzie Ty widzisz że jest normalnie, miasto tutaj jest respiratorem Ruchu, ale ja na miejscu chorzowian złożył bym protest co do dofinansowania klubu z kasy miejskiej, z resztą jak w innych miastach. Tak czy siak, nie jest tam normalnie i z tego co czytałem muszą zapłacić pewną kwotę innaczej nie wystartują w meczach 1 Ligi.

BI - 3 stycznia 2018, 11:34:18 - afbz164.neoplus.adsl.tpnet.pl
Plan przygotowań Ruchu:
- 4.01 - księgowy idzie do urzędu skarbowego obiecać, że wkrótce spłacą wszystkie zaległości
- 5.01 - księgowy idzie do ZUS-u obiecać, że wkrótce spłacą wszystkie zaległości
- 8.01 - prezes jedzie do PZPN-u obiecać, że wkrótce spłacą wszystkie zaległości
- 9.01 - prezes zaczyna objeżdżać byłych i obecnych piłkarzy, którym klub wisi pieniądze, z obietnicą że zaległości zostaną wypłacone.
---
Sorry "niebiescy" za szyderę, ale mimo mojej sympatii do chorzowskiego klubu, musiałem wyrazić swoją opinię co do zarządzania tymże klubem.

Borubar - 3 stycznia 2018, 11:49:51 - 188.146.208.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To ten klub jeszcze istnieje ?

bałamut - 3 stycznia 2018, 11:52:05 - eoi112.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch sie utrzyma we jego miejsce spadnie z hukiem olsztyn

katar - 3 stycznia 2018, 12:23:45 - aets177.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i kicha.

bleki - 3 stycznia 2018, 13:13:08 - 89-64-37-170.dynamic.chello.pl
Na Cyprze jeszcze nie wiedzą że ruch nie płaci , można ich przewalić na termin zapłaty

gp - 3 stycznia 2018, 14:17:15 - 46-148-0-4.inet-siec.pl
@BI
Niczego nie musi obiecywać, bo mają zatwierdzony układ przez sąd i zaległości porozkładane na raty.

lolo - 3 stycznia 2018, 15:07:52 - edj147.neoplus.adsl.tpnet.pl
słyszałem że Ruch ma grać na stadionie śląskim bo cicha się przepełnia

Olo - 3 stycznia 2018, 15:19:47 - 188.29.164.200.threembb.co.uk
Zagraja na SŚ jak wojewoda zgodzi się za darmo udostępnić ten obiekt.wiadomo nie od wczoraj ze niebiescy nie płacą.a 15.01 znowu -5pkt pewne info!

Dario - 3 stycznia 2018, 15:19:56 - public-gprs409483.centertel.pl
Oby spadli. Paterman kanciarz.

Buncol 40 - 3 stycznia 2018, 16:53:22 - 87.204.195.241
Ale zainteresowanie coś pięknego jednak brakuje wam Wielkiego RUCHU

mr - 3 stycznia 2018, 16:56:41 - host-n1-65-40.telpol.net.pl
Ilość nienawistnych komentarzy tylko świadczy jak bardzo niektórych Ruch boli, na starym 90minut za część z tych tekstów ludzie dostaliby bany, ale teraz widać można napisać wszystko. Większość nie ma nawet chyba tu pojęcia, że klub jest w stanie restrukturyzacji i są konkretne plany niwelowania zadłużenia, ale lepiej pisać durnoty i wyzywać kibiców od Niemców. To tylko pokazuje wasze zacofanie i niedoinformowanie.

HKS - 3 stycznia 2018, 17:18:17 - host8925202222.dsi.3s.pl
Potrm kopary im opadną jak Ryśkowi Piątkowi po skoku Stocha. Ruuuuuuuch!
Co do zapłaty 500 tys. to czas jest do 15 stycznia. -5 pkt na pewno nie będzie, może wlepią -1, ale wątpię. To koszt wyjścia ku normalności i pozbycia się krętaczy i zł...i

j noge - 3 stycznia 2018, 18:29:47 - user-94-254-178-203.play-internet.pl
pep czosku

jo - 3 stycznia 2018, 18:37:09 - 89-64-43-158.dynamic.chello.pl
Od Ruchu 3 ... w bok!!!

REKLAMA

gosc - 3 stycznia 2018, 18:41:51 - user-94-254-183-219.play-internet.pl
Juz wkrotce kilka bomb, ktore powala gimbaze tutaj piszaca.Inwestor, sponsor, budowa nowego stadionu i wkrotce awans bedacy tego konsekwencja.Skonczyla sie era rozkradania klubu wraz z odejsciem pewnych ludzi.Trwa budowa czolowego polskiego klubu i mimo, ze niektorym zylka peknie jest to juz nie do zatrzymania.Staytuned!

ksgliwice - 3 stycznia 2018, 20:47:53 - 89-70-161-213.dynamic.chello.pl
5 01 prosimy o kasę miasto, jak się uda to prosimy 18 o kasę jak się uda to prosimy o kasę i pożyczkę to pojedziemy na 2 dni do Łazisk i może jak dostaniemy kasę to zagramy i spadniemy do 2 ligi i będziemy w telewizji oglądali Finał Pucharu Polski i mistrzostwo dla Górnika i piękny nowoczesny wypełniony po brzegi stadion

jo - 3 stycznia 2018, 21:13:43 - 89-64-43-158.dynamic.chello.pl
@ksgliwice ... i "piękna" krykiet arena! ha ha ha!!! ...marzyciel!!!

vbvc - 3 stycznia 2018, 22:01:51 - 89-70-161-213.dynamic.chello.pl
b

starykibic - 3 stycznia 2018, 22:09:02 - host-87-101-17-194.proxnet.pl
Ciekawi mnie bardzo skąd Ruch weźmie fundusze na zgrupowanie na Cyprze? Koszty pobytu dla całej kadry są spore, a jak wiemy ten klub boryka się z poważnymi kłopotami finansowymi. Czyżby Ruch podążał drogą Polonii Bytom. Przepraszam, Polonii już nie ma, jest Bytomski Sport Bytom.

wiem - 3 stycznia 2018, 22:27:16 - a28-01-01.opera-mini.net (185.13.106.206)
Ruch jest wielki majac kibicow w Warszawie, Zabrzu i wielu innych miastach Polski co da sie zauwazyc glownie na 90 minut.pl.

borubar - 3 stycznia 2018, 22:48:40 - user-94-254-176-23.play-internet.pl
ej ksgliwice lepiej dawaj do szczecina tam cie ugoscimy majonezem

LEON - 4 stycznia 2018, 0:52:24 - eok67.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chorzów płaci za wakacje na Cypr

KR - 4 stycznia 2018, 10:26:23 - user-94-254-148-42.play-internet.pl
Dlaczego nikt nie widzi i nie pisze o najwięcej w Polsce zadłużonym klubie Górniku Zabrze , przecież to chyba ze 60 mln , wszyscy tylko widzą Ruch.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: