[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


3 stycznia 2018, 20:41:05 - mistico
Andreja Prokić od lipca w Stali Mielec

Pomocnik GKS-u Katowice Andreja Prokić podpisał obowiązujący od 1 lipca trzyletni kontrakt ze Stalą Mielec.

Mielecki klub potwierdził także, że będzie prowadził negocjacje w sprawie sprowadzenia Serba w zimowym okienku transferowym.

W obecnym sezonie Prokić wystąpił w 14 meczach I ligi i strzelił trzy gole. Serbski pomocnik był już zawodnikiem Stali w sezonie 2015/16.


źródło: Stal Mielec

REKLAMA

lubie.kotk - 3 stycznia 2018, 20:42:07 - dhcp46-187-188-90.eaw.com.pl
to dlugo w Katowicach posiedział.. co za gość...

POLO64 - 3 stycznia 2018, 20:50:10 - user-94-254-155-145.play-internet.pl
to są jakieś jaja ! z drugiej strony, kto o zdrowych zmysłach chce grać dla tych kibiców którzy tylko chcą bić piłkarzy ! jedyny zawodnik który grał przyzwoicie w tej rundzie !

Klops - 3 stycznia 2018, 20:52:56 - ip-31-0-125-210.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No i fajnie

se - 3 stycznia 2018, 20:53:51 - 89-79-154-7.dynamic.chello.pl
Płakać nie ma po kim.Miał się rozwinąć, a zatrzymał się w miejscu.Ma przebłyski, ale to za mało.

REKLAMA

H - 3 stycznia 2018, 20:55:40 - user-94-254-145-70.play-internet.pl
Prokic zatrzymany w miejscu byl waszym najlepszym zawodnikiem.

Klops - 3 stycznia 2018, 20:55:49 - ip-31-0-125-210.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tylko jeśli chcą z GKS negocjować to żeby nie odbyło się to kosztem Sadzawickiego!!!
Bo Sadza jest za dobry aby wracać do Katowic... chociaż to jego klub i miłość może wygrać

Klops - 3 stycznia 2018, 20:57:56 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
Bez sens .. od Lipca, w najblizszej rundzie sie przyda, a juz kontratowac kopaczy na kolejny rok - to nie Premiership...
prawdziwy Klops

Menel - 3 stycznia 2018, 21:13:17 - user-94-254-248-47.play-internet.pl
Od kiedy Marcin Prokop zaczął grać w piłkę? Sensacja, gdzie pudelek, gdzie gwardia narodowa, gdzie NASA?

@mistico - 3 stycznia 2018, 21:14:50 - 037008230077.dynamic-zab-07.vectranet.pl
sory, mój błąd

zenekbaoba - 3 stycznia 2018, 22:02:14 - 87-206-61-159.dynamic.chello.pl
Za Cholewiaka

Biku - 3 stycznia 2018, 22:28:38 - 188.146.164.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Następny będzie Bartek Nowak!

Info - 3 stycznia 2018, 22:32:33 - 178-214-9-200.mtm-info.pl
Będzie Bartek Nowak będzie jeszcze kilka wzmocnień Stal walczy o awans

Rks1910 - 3 stycznia 2018, 23:15:59 - user-94-254-224-66.play-internet.pl
Pamiętam jak jeszcze przed Waszym awansem do 1 ligi graliście z nami w Radomiu i z całego waszego zespołu najbardziej wyróżniający się był właśnie Prokic i Nowak. Tych dwóch grajków robiło niesamowitą różnice wcale się nie dziwię że chcecie ich ściągnąć z powrotem jak dla mnie świetny ruch waszego zarządu. Chciałbym takich grajków widzieć w moim klubie.

LEON - 4 stycznia 2018, 1:21:49 - eok67.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to super

REKLAMA

lolo - 4 stycznia 2018, 7:36:17 - host-176-221-123-43.dynamic.mm.pl
dobry ruch Smolka to chyba najlepszy motywator potrafi dotrzec do zawodnika.plakaliscie na kilku pilkarzy np.Janota i kilku innych a zrobili wam 31pkt.macie realne szanse na awans pseudo eksperci stawiaja na faworytow a to tylko papierek.przyklad w tamtym roku Gornik po jesieni 8m.Sandecja 6.a faworyci im tylko klaskali.z tego co wiem w Mielcu jest duzo wiecej kasy niz rok temu takze trafic w dobre transfery i po kilku kolejkach faworyci plecy Stali bd.ogladac

Asd - 4 stycznia 2018, 10:35:55 - public-gprs211935.centertel.pl
@lolo
A potem obudziles sie z tego snu posikany po szyje

chopZaten - 4 stycznia 2018, 10:56:14 - 188.29.165.247.threembb.co.uk
Wy tu gadu gadu a tym czasem niebiescy lecą na Cypr i po powrocie robią awans a nie żadne Stale czy Chojnice ... pewne info!

Zion - 4 stycznia 2018, 11:16:11 - 188.146.169.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Mielcu w przyszłym sezonie będzie ekstraklasa - zobaczycie.

gustaw - 4 stycznia 2018, 11:49:19 - bib17.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zajumali sponsora GKSowi Bełchatów, to teraz szastają kasą na prawo i lewo. Za czasów PO pieniądze z PGE szły na Pomorze, do bastionu Platformy: PGE sponsorowało Baltic Arenę w Gdańsku, stworzyło od zera klub siatkówki kobiet Atom Sopot, itd. Teraz, jak rządzi PiS, to kasa z PGE idzie do bastionu wyborczego PiSu, czyli do woj. podkarpackiego. Jakie związki PGE ma z Mielcem, to nie pojmuję. Chyba tylko takie, że teraz w podkarpackie będzie pompowana kasa z państwowych spółek, bo PiS w tym województwie ma najwyższe wyniki wyborcze.

Kebab - 4 stycznia 2018, 11:49:22 - ip-79-175-209-33.cable.smsnet.pl
Dobry ruch Stali w slabych Katiwicach sie marnowal.

Vert94 - 4 stycznia 2018, 11:51:55 - 193.33.175.82
Przede wszystkim nie ma presji w Mielcu jeśli chodzi o awans. A nawet jeśli taka sie pojawi, Smółka sobie z tym poradzi. Jedni tacy już mówili "Ekstraklasa albo śmierć" i jak to się skończyło?
Walczymy o zwycięstwo w każdym meczu, a co się z tego urodzi, zobaczymy w kwietniu- maju. Jak ktoś wyżej dobrze napisał- w tamtym sezonie awansowały drużyny, które w zimie miały miejsca 6. i 8, więc spokojnie z tym wróżeniem z fusów :D

iii - 4 stycznia 2018, 12:05:35 - 185-67-9-217.wdm.pl
gustaw... choćby to ze Mielec i okolice kupują prąd w Pge o Podkarpaciu nie wspomnę a nic z tego nie mieliśmy za to Bełchatów tyle lat pompowane tam pieniądze w piłkę i nic.. studnia bez dna więc jak masz takie głupie argumenty wyciągać nie pisz nic .

andrexxxx - 4 stycznia 2018, 12:09:59 - cls242.neoplus.adsl.tpnet.pl
gustaw po pierwsze Mielec jest w regionie kontrolowanym przez PGE ,po drugie 0,5 - 1 mln rocznie i to niby jest to pompowanie kasy w Podkarpacie .Tym bardziej ze w Mielcu PGE inkasuje grube miliony.

Matifiesta - 4 stycznia 2018, 15:09:27 - 185-46-169-83.dg-net.pl
bardzo ladnie niech robia tak dalej niech wiecej wyrzucaja tych pilkarzy a nikogo nie kupuja bo poki co widze tu jeszcze w dodatku nie pewnego Strausa z Sandecji brawo niedlugo sami beda grac Bartnik bedzie latal jak za dawnych lat :D

Matifiesta - 4 stycznia 2018, 15:11:14 - 185-46-169-83.dg-net.pl
ps o pan dyrektor sportowy za dawnych lat :D https://www.youtube.com/watch?v=R3o6Hucf8-E

westham - 4 stycznia 2018, 15:19:01 - 89-64-31-139.dynamic.chello.pl
ale tam musi byc atmosfera jak najlepszy zawodnik zwiewa

gustaw - 4 stycznia 2018, 15:49:46 - bib17.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cwaniaczki z Mielca, minie jeszcze ze 40 lat, nim Stal Mielec powtórzy sukces GKSu Bełchatów i zagra w europejskich pucharach. Nie byłoby PGE, gdyby nie bełchatowskie zakłady. Macie pieniądze od PGE tylko i wyłącznie dzięki PiSowskiemu nepotyzmowi. Bo w PiS-ie decydują tylko kliki, sitwy i kolesiostwo.

??? - 4 stycznia 2018, 16:29:28 - host-89-231-156-195.dynamic.mm.pl
@gustwa- raczej minie kolejne 40 lat zanim Twój GKS powtórzy sukcesy Stali. Rozumiem że Cie boli to że PGE daje kasę do Stali zamiast dać je w większym wymiarze do GKS'u, ale nie wylewaj tutaj swojej frustracji.

Bonso - 4 stycznia 2018, 18:59:09 - aasu30.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gustaw, zanim jeszcze komukolwiek w PiSie śniło się więcej niż 15% w wyborach PGE było głównym sponsorem SPR Stal Mielec w Ekstraklasie piłki ręcznej, teraz tylko zmieniły się sekcje, adres nawet się nie zmienił ani kwota którą przeznaczają na klub

REKLAMA

Zxs - 4 stycznia 2018, 19:02:37 - host-31-6-174-30.dynamic.mm.pl
Ciekawe co za klika i kolesie załatwiali kasę dla Bełchatowa. Widzę że kogoś tu boli że to wypier.. z układu. Po co sponsorować obcego darmozjada finasujacego Taurona Enee itd jak można tego który kupuje energię od PGE czyli nas.

Kame - 4 stycznia 2018, 20:25:40 - 89-77-103-61.dynamic.chello.pl
Dziwny ruch, chyba sam zawodnik czuje przywiązanie do Stali i tam odchodzi, ale to znaczy, że nie ma już ambicji na gre w Ekstraklasie, więc szkoda go

gustaw - 4 stycznia 2018, 22:25:40 - bib17.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Zxs - gdybyś czytał trochę książek i miał choćby podstawowe pojęcie o branży energetycznej, to byś wiedział, że Kopalnia Bełchatów i Elektrownia Bełchatów produkują 1/4 prądu w Polsce i oba te zakłady były na 2 i 3 miejscu najbardziej dochodowych spółek w Polsce. Bardziej dochodowy był tylko Orlen. Nikt Bełchatowowi żadnych pieniędzy nie załatwiał, BO ZYSK PGE JEST WYPRACOWYWANY PRZEDE WSZYSTKIM W BEŁCHATOWIE. To pracownicy bełchatowskich zakładów utrzymują tę bandę politycznych pasożytów z centrali PGE na Mysiej w Warszawie. To pracownicy bełchatowskich zakładów utrzymują teraz wasz klub. Bez kopalni i elektrowni Bełchatów nie byłoby PGE, bo nie miałby kto robić na tę bandę pasożytów z warszawskiej centrali. Najpierw bełchatowskie zakłady SLD siłą włączyło do BOTu i wtedy Bełchatów spłacał długi Elektrowni Opole i Elektrowni Turów. Wyciągnęliśmy te bankrutujące zakłady na prostą, to politycznym trutniom jeszcze było mało. Utworzyli PGE i teraz bełchatowskie zakłady muszą pracować nie tylko na pasożytów z warszawskiej centrali, ale nawet na klub z Mielca.

Klops - 4 stycznia 2018, 23:22:18 - ip-37-248-152-57.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dlatego uważam że ŻADNA SPÓŁKA SKARBU PAŃSTWA nie ma prawa finansować żadnego klubu! Nie mam nic przeciwko aby taka spółka finansowała federację ale NIGDY jednego klubu!

Andrexxx - 5 stycznia 2018, 0:07:16 - cls242.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli mi wiadomo żeby był zysk z energii elektrycznej ,to trzeba go sprzedać a chyba w największym ośrodku przemysłowym na Podkarpaciu ,zapotrzebowanie na energie jest duże ,można więc stwierdzić że to my utrzymujemy was.Gustaw zejdz na ziemie .Mielec dostaje mniej niż pensja prezesa wiec sie nie spinaj.

Do Gustaw - 5 stycznia 2018, 0:13:35 - 188.146.96.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niech was wspiera kopalnia i elektrownia , po co twój ból d..y o PGE sypnęli coś groszem a nie takie zyski mają z samego Mielca nie mówiąc juz o podkarpaciu

mielec - 5 stycznia 2018, 7:35:37 - host-176-221-123-95.dynamic.mm.pl
ale macie temat tylko Stal w Polsce sponsoruje panstwowa spolka,wiekszosc klubow i to nie takie grosze.ja tez place np.na jakies Zaglebie Lubin i inne. podatki i nie spinam sie.

zxs - 5 stycznia 2018, 14:59:04 - 185-39-161-45.wdm.pl
@Gustaw przecież PGE nadal was sponsoruje. Widocznie adekwatnie do wartości tego o czym napisałeś wyżej skoro daje zbyt mało kasy. Widocznie kupujący dla PGE stoją wyżej niż produkujący którym też trzeba zapłacić. Nie poradzisz nic

StalM71 - 5 stycznia 2018, 16:17:46 - cmk41.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drogi Gustawie, nabierz powietrza, uzsiadz , pomysl! Komu ta "Twoja" elektrownia produkuje prad????? Sobie, Twojej metropolii czy moze tez bastionom pisu, po, psl i innym? Odetnij od PGE odbiorcow spoza Twojego miasta i zgas swiatlo, idz spac bo juz nic nie bedzie. PGE drogi przyjacielu to KONSUMENCI pradu, min. taki Mielec ze swym przemyslem i miliony zuczkow koruytajacych z pradu. Zadnej laski PGE nie robi, ze prad produkuje. Bez konsumpcji nie byloby PGE i innych. Ekonomia!!!!!!!!! Mieliscie taki fajny klub oparty na jednym sponsorze? No to blad, powazny blad i dlatego nie ma Belchatowa w ekstraklasie i tak bedzie w przypadku kazdego klubu z jednym panstwowym sponsorem. Na szczesice SM to to nie budzet oparty na PGE. Tyle w temacie.

lolo - 5 stycznia 2018, 16:34:24 - host-176-221-123-95.dynamic.mm.pl
StalM71 dobrze napisales cala prawda.jak Stal by byla tylko oparta na PGE.to max 3l.a nieznajacy tematu wejdzcie na strone klubu zobaczcie ilu sponsorow ma Stal

gustaw - 5 stycznia 2018, 16:40:09 - afkh85.neoplus.adsl.tpnet.pl
Macie zerowe wyobrażenie o rynku energii w Polsce. Sugerujecie, że mieleckie zakłady (wcale tak dużo tej energii nie kupują, PGE o wiele większych klientów) kupują prąd od PGE, bo ten łoży kasę na Stal Mielec? Ogarnijcie się ludzie! Mieleckie zakłady kupują prąd od PGE, bo ma najlepszą ofertę i tyle. Natomiast w Polsce wolny rynek energii NIE OBOWIĄZUJE jeśli chodzi o klienta indywidualnego, bo zmiana dostawcy energii nie przynosi ŻADNYCH KORZYŚCI, a klient zostaje z dwoma fakturami do opłacenia. Zaoszczędzisz 20 gr. miesięcznie, a będziesz miał 2 faktury do zapłacenia. Zmiana dostawcy energii ma sens dopiero od pułapu 50 tys.kW miesięcznie. Przy niższym poziomie zużycia zmiana operatora nie jest opłacalna. Więc żeby rozważać zmianę dostawcy, musisz mieć jakiś warsztat, albo lokal gastronomiczny, w którym masz dużo urządzeń elektrycznych. Cena za kilowat w Polsce jest regulowana ustawowo. Nie ma tu żadnej konkurencji. Dla wszystkich producentów taką samą. Więc zmiana dostawcy energii przez zwykłego Kowalskiego ma sens tylko wtedy, gdy przenosi się do dostawcy, który proponuje mi cały pakiet usług: prąd, gaz, kablówka, internet. Są takie oferty na rynku, ale nie będę podawał nazwy, bo nikt mi za to nie płaci.

gustaw - 5 stycznia 2018, 16:50:04 - afkh85.neoplus.adsl.tpnet.pl
@StalM71 - jakoś z tymi pozostałymi sponsorami byliście golasami i na nic nie mieliście kasy. Dopiero jak ukradliście sponsora GKSowi Bełchatów, zaczęliście robić profesjonalny futbol. Ze Stali odejdzie PGE i zanotujecie zjazd o 2 ligi w dół. Nie ma profesjonalnego futbolu bez pieniędzy.

andrexxx - 5 stycznia 2018, 16:51:26 - dmq215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gustaw nie stekaj juz ,dam ci inny przyklad na Podkarpaciu wydobywa sie wiekszosc gazu ziemnego w Polsce ,co dziwne mamy jedne z najwyzszych taryf na niego. I ja jakos nie placze ze PGNiG nie sponsoruja nikogo z naszego regionu.

StalM71 - 5 stycznia 2018, 17:14:00 - cmk41.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drogi Gustawie, naprawde ostatni komentarz do Twoich madrosci. Lata temu w pewnej firmie zapytalem glowna ksiegowa skad sie w tej firmie biora pieniadze, od klientow czy od wlasciciela? Ze kobicina urodziala sie w komunie, to wypalila, ze od wlasciciela. Tak samo jest z tym Twoim PGE. Jak nadal nie rozumiesz, to popatrz na mape Polski i zasieg konkurentow PGE, jakos nie ma mimo tak swietnej oferty 100 % rynku. Wg Ciebie to jacys glupcy, ze nie kupuja od PGE. Wyluzuj czlowieku. Nikt Ci tu krzywdy nie chce robic a Ty tu jakies wyynurzenia polityczno-pseudointelektualne uskuteczniasz atakujac innych, i po co? Na marginesie, 500 tysiecy PGE "sypnal" na profesjonalny sport. SZAL, SM nie wie na kogo wydac, Ronaldo czy Messi!

Zdzich - 5 stycznia 2018, 17:17:08 - 79-139-112-16.wdm.pl
Ja sie ciesze ze Prokic wraca ,wogole nie powinien odejsc jak Nowak czy Radulij i na brame Libera bo to on kocha ten klub a nie majecki

fritz - 5 stycznia 2018, 20:02:34 - ip-109-42-1-202.web.vodafone.de
Czy ja tu jestem na jakims portalu energetycznym czy sportowym?! Chodzi o Prokica, jednego z lepszych zawodników GieKSy w fatalnej rundzie jesiennej.
Chlopak sie zdecydowal, zycze mu wszystkiego dobrego i dziekuje za dobre wystepy w Katowicach. Szkoda. Stal bedzie miala z niego pozytek. Stali zycze powrotu do swietnosci z dawnych lat, a o cenach pradu i politycznych klimatach poczytam sobie gdzie indziej.
Serdeczne dzieki Andreja! Powodzenia w Mielcu!

lolo - 5 stycznia 2018, 20:41:52 - host-176-221-123-95.dynamic.mm.pl
racja fritz wam tez najlepszego.Andrea taki jest ze musi grac a nie jak w GKSIE raz gral raz nie raz z lawki itp.to chamuje pilkarza

FKS - 5 stycznia 2018, 22:07:45 - user-94-254-145-70.play-internet.pl
Zdzichu Nowak poszedł za obiecanym pieniądzem i grą w ekstraklasie ,dziś Ruch zalega mu z kasą i chce odejść, Radulij jest za słaby na 1 lige a obecnie w 2 lidze też się nie wyróżnia a Majecki gra bo jest młodzieżowcem i nie wiadomo czy wróci bo obecnie jest w Legi

GBH - 6 stycznia 2018, 8:05:24 - user-94-254-145-26.play-internet.pl
Gustaw halo odłòż kompleksy☺Pozdrowienia dla normalnych-Fritz
AVE STALMIELEC!!!

Zdzich - 6 stycznia 2018, 21:33:38 - 79-139-112-16.wdm.pl
do FKS wszystko sie kreci wokolo pieniadza,Mielec potrzebuje snajpera i Cholewiaka