[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2018, 12:22:38 - euzi
Marcin Lewiński przewodniczącym rady nadzorczej Zagłębia Lubin

Marcin Lewiński został powołany na stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Zagłębia Lubin.

Wiceprzewodniczącym rady nadzorczej pozostał Witold Kulesza, a członkiem rady Mateusz Dróżdż.


źródło: Zagłębie Lubin

varadi - 8 stycznia 2018, 12:48:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Nomenklatura partyjna

ZeteL - 8 stycznia 2018, 15:55:26 - *.ssp.dialog.net.pl
@varadi - widzę, że nie możesz żyć bez Zagłębia. Dwa artykuły o ZL i pod dwoma jesteś pierwszy. Fajnie, że w Legnicy lubiński klub jest tak popularny.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas