[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 stycznia 2018, 13:58:32 - maciejko
Kamil Poźniak w Wietnamie

Pomocnik Gwardii Koszalin Kamil Poźniak rozpoczął treningi z wietnamskim Hồ Chí Minh City FC.

28-letni zawodnik jesienią rozegrał 11 meczów w II lidze, w których strzelił jednego gola.

Klub z Ho Chi Minh w poprzednim sezonie wietnamskiej ekstraklasy zajął 12. miejsce.

Robin - 13 stycznia 2018, 14:00:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poźniak w Sajgonie, no ciekawy kierunek.

xl - 13 stycznia 2018, 14:02:33 - *.197.61.27
Piłkarz marny ale chociaż sobie trochę świata zwiedzi :D

corsar - 13 stycznia 2018, 14:03:18 - *.opera-mini.net (*.70.119.29)
Jedzie sprzedawać sajgonki,a po pracy będzie kopał piłkę

max - 13 stycznia 2018, 14:18:04 - *.dynamic.chello.pl
przecież tam jest wojna w Wietnamie !

Perpi - 13 stycznia 2018, 14:33:23 - *.play-internet.pl
Ależ się uparł na te Azje pd wsch Czekam na jakiegos ogarnietego eksperta w temacie piłki nożnej stamtąd jakie są tam warunki do grania i ile płacą

doRobin - 13 stycznia 2018, 14:47:17 - *.play-internet.pl
Pozwiedza, Đồngi wietnamskie zarobi, ustawi się na całe życie, kupi kilka kamienic w miastach, języka się nauczy a ty do emertury za marne 2.800zł będziesz robił w swoim grajdole ale najpierw gimbaze skończ. Pozdro dla kumatych.

filozof - 13 stycznia 2018, 14:51:38 - *.146.39.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wojna wietnamska – wojna, którą rozpętali biali, wysyłając czarnych na żółtych, by walczyli o słuszne racje mieszkańców kraju, który został odebrany czerwonym.

ok - 13 stycznia 2018, 14:56:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobno Legia go chciała

wow - 13 stycznia 2018, 15:05:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Facet fenomen. Nic nie gra ale ktoś go przytulił. Jak myślicie w lecie powrót do Polski?

Kibic - 13 stycznia 2018, 15:09:34 - *.static.vifnet.pl
Kierunek obrał niesamowity..

BKS - 13 stycznia 2018, 15:12:35 - *.dynamic.chello.pl
Wróci do Polski z podkulonym ogonem

big - 13 stycznia 2018, 15:15:06 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
Wietnamki.. mmm.. wspaniałe kochanki.. wiem co mówię

Cleo - 13 stycznia 2018, 16:08:51 - *.dynamic.mm.pl
Niezły Sajgon!

Znawca - 13 stycznia 2018, 16:28:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wakacje czy emerytura?

Asd - 13 stycznia 2018, 16:41:56 - *.play-internet.pl
O co chodzi?

piduś - 13 stycznia 2018, 16:52:07 - *.residential.rdsnet.ro
Co zamoczy to jego

@max - 13 stycznia 2018, 17:30:53 - *.85-237-175.tkchopin.pl
Tam nie było żadnej wojny, to tylko filmy.

rambo - 13 stycznia 2018, 17:33:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Udany kierunek. Ostatni raz tam byłem pare lat temu ale kraj widać rozwija się mocno.

luckyluke7 - 13 stycznia 2018, 18:21:03 - *.satfilm.com.pl
iście egzotycznie

Heh - 13 stycznia 2018, 19:29:01 - *.play-internet.pl
Ludzie robią kariery

Wer - 13 stycznia 2018, 20:36:51 - *.static.korbank.pl
Zazdroszczę. Zarobi, pozna nową kilturę, kawałek świata, który większość tu komentujących zna jedynie z filmów wojennych. Powodzenia i sukcesów!

spieg! - 13 stycznia 2018, 20:43:25 - *.play-internet.pl
Gość z charakterem pozdrawiam i życzę powodzenia

rrr - 13 stycznia 2018, 21:20:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tego jeszcze chyba nie było! Brawo, jakbym miał siedzieć w I czy II lidze całą karierę, to też bym grał w egzotycznych miejscach. Lepsze to od słuchania komentarzy ekspertów z internetu

Fajaha - 13 stycznia 2018, 21:58:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do gwardi ma dołączyć seweryn Gancarczyk

Expert - 13 stycznia 2018, 23:37:45 - *.ambit24.net
@Fajaha
Tak, wraz ze swoim dobrym znajomym Sewerynem Krajewskim

znawca - 14 stycznia 2018, 0:24:31 - *.centertel.pl
Był już na testach w Malezji i Indonezji, nie wiadomo co i z tych wyjdzie. Ale kierunku pozazdrościć.

MLYN NA WO - 14 stycznia 2018, 1:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
72 mecze 3 gole jprd :D W całej karierze

Rodowity08 - 14 stycznia 2018, 2:02:50 - *.43.122.173.ipv4.supernova.orange.pl
w sumie podobny poziom co w ekstraklapie :D

LEON - 14 stycznia 2018, 4:39:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takiego kierunku się nie spodziewałem

dfyuu - 14 stycznia 2018, 8:13:35 - *.jmdi.pl
Ho Chi Min Mao Pol Pot i Kim ir sen to jest ekstraklasa!!!

XDDDDD - 14 stycznia 2018, 13:32:31 - *.dynamic.chello.pl
Jednak nie trafi przez limit obcokrajowców hahaha

Bas - 16 stycznia 2018, 9:10:15 - *.play-internet.pl
Czytając po nagłówku myślałem że na misję do Wietnamu jedzie i w końcu skończył karierę

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas