2 lutego 2018, 21:49:46 - euzi
Filip Bednarek obronił rzut karny

Filip Bednarek obronił strzał z rzutu karnego, a jego De Graafschap rozgromił u siebie 7-0 (3-0) rezerwy Utrechtu w meczu 23. kolejki holenderskiej II ligi.

2 lutego 2018, 20:00 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 7-0 Jong FC Utrecht
Mark Diemers 16, 27, 54, Daryl van Mieghem 43, Fabian Serrarens 53 (k), Youssef El Jebli 80, Tarik Tissoudali 90

żółte kartki: Sven Nieuwpoort - Mohamed Mallahi, Tufan Özbozkurt.

sędziował: Martin Pérez.
widzów: 7711.

W 10. minucie Karim Loukili (Jong Utrecht) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Bednarek obronił).

Bednarek rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna jest obecnie na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów po 23 meczach.

__________ - 2 lutego 2018, 21:59:13 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

Error404 - 2 lutego 2018, 22:26:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako 6 bramkarz MŚ2018

Lechita - 2 lutego 2018, 22:48:47 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Jako kibic Lecha chciałbym bardzo by Lech go najpóźniej latem do siebie ściągnął. Chłopak jest nasz i mógłby się jeszcze doskonale w Lechu wypromować.

stefek - 2 lutego 2018, 23:32:55 - *.toya.net.pl
Filip Bednarek - najlepszy polski bramkarz po Szczęsnym, Fabiańskim, Skorupskim, Borucu, Białkowskim, Tytoniu, Kuszczaku, Kieszku, Malarzu, Gikiewiczu, Drągowskim, Leciejewskim, Kamińskim, Załusce, Szmatule, Sandomierskim, Cierzniaku, Pawełku, Kurcie, Losce, Pilarzu, Stachowiaku, Słowiku, Gliwie, Gostomskim, Jałosze, Kiełpinie, Janukiewiczu, Buchaliku, Treli, Miśkiewiczu i Wrąblu.

LEON - 3 lutego 2018, 5:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl