4 lutego 2018, 18:26:37 - bartekwr9
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz strzelił bramkę dla Al-Faisaly w przegranym u siebie 1-2 (1-0) meczu 13. kolejki jordańskiej ekstraklasy przeciwko Al-Jazeerze. To ósme trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

4 lutego 2018, 16:30 - Amman (Amman International Stadium)
Al-Faisaly SC 1-2 Al-Jazeera Club
Łukasz Gikiewicz 22 - Oday Al-Jafal 64, Mardik Mardikian 77

żółte kartki: Khalil Bani Attiah, Yazid Abu Laila (Al-Faisaly).

Gikiewicz zagrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie 22 punkty i zajmuje czwarte miejsce w lidze.

Rodowity08 - 4 lutego 2018, 18:33:57 - *.play-internet.pl
On już dawno jest skończony

bifer - 4 lutego 2018, 18:34:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet trochę tam bramek już strzelił i pewnie jeszcze parę strzeli.

adam gruby - 4 lutego 2018, 18:51:53 - *.146.34.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rodowity08 - chciałbym i Ty pewnie też, być tak skończony jak Łukasz.

jutro - 4 lutego 2018, 22:03:56 - *.130.44.84
Jeśli chodzi o Kadrę, mając na uwadze obecną formę i ilość minut spędzonych na boisku, to moje propozycje są następujące:
BR: Szczęsny, Fabiański, Białkowski.
OBR: Piszczek, Glik, Kamiński, Pazdan, Rybus, Bereszyński, Cionek, Sadlok.
POM: Zieliński, Linetty, Krychowiak, Żurkowski, Jaroszyński(gra na tej pozycji w Chievo), Wszołek, Kucharczyk, Grosicki (nie gra praktycznie), Mączyński.
NAP: Lewandowski, Kownacki, Piątek
powinni wrócić: Błaszczykowski, Milik.