[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 lutego 2018, 17:53:49 - koofel
Joanna Niedzielska w radzie nadzorczej Stomilu

Joanna Niedzielska weszła dzisiaj w skład rady nadzorczej spółki akcyjnej Stomilu Olsztyn.

W radzie będzie przedstawicielem sponsora olsztyńskiego klubu - firmy Budimex.


źródło: własne / Stomil Olsztyn

chopZaten - 7 lutego 2018, 18:02:50 - *.bb.sky.com
No i ...

ffw - 7 lutego 2018, 18:12:44 - *.183.135.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Dzień dobry. Droga redakcjo prosił bym o wstawianie na stronie jedynie nowinek transferowych z Ekstraklasy, 1, 2 i 3 ligi.
Jeśli dało by sie zalatwic nie wstawiajcie nowinek z klasy okręgowej i nowości w radzie nadzorczej zajmującego 15. pozycję w pierwszej lidze Polskiej. Rozumiem, że może Play-offy o utrzymanie/spadek w 1 lidze są dla was ciekawe, ale dla ludzi czytających nie do końca. Postarajcie się tych mniej ciekawych postów nie pisać, zaś pomyśleć nad czymś nowym. Na przykład oko na reprezentanta albo Polacy za granicą...
Z góry dziękuję.

waw - 7 lutego 2018, 18:25:38 - *.koba.pl
a mnie akurat interesuja takie wiadomosci i bardzo chcialbym zeby podawala strona transfery z nizszych lig. Nie kazdy mieszka w duzym miescie czy jego okolicach. JA do klubu z pierwszej ligii mam 110km, a do ekstraklasowego klubu 120km, wiec interesuje sie nizszymi ligami bo takowe wystepuja w moich okolicach. pozdrawiam

@waw - 7 lutego 2018, 18:28:43 - *.183.135.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl
I rozumiem, że zmiany w radzie nadzorczej Stomilu też Cię interesują?

waw - 7 lutego 2018, 18:32:42 - *.koba.pl
to akurat slabo bo to wewnetrzna ich sprawa

ffw - 7 lutego 2018, 18:34:19 - *.183.135.38.dsl.dynamic.t-mobile.pl
No wlasnie...

falcao - 7 lutego 2018, 18:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Joaśka szykuj ?

MM - 7 lutego 2018, 19:25:27 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
News ciekawy dla wielu kibiców, którzy interesują się I ligą tylko trzeba czytać między wierszami. Sponsor stracił najwyraźniej zaufanie do sposobu wydawania pieniążków przez klub i chce mieć oko na to jak te pieniążki, czyli w dużym stopniu sponsora pieniążki są wydawane. Dla niektórych news-nuda dla innych nie, ja takie newsy pochwalam, mimo, że nie kibicuję akurat specjalnie Stomilowi. jak kolega chce więcej Polaków za granicą i oczu na reprezentantów polecam PS.

we - 7 lutego 2018, 20:57:03 - *.59.136.195.intelly.pl
Kogo to interesuje..... i tak bezapelacyjnie na Warmii ważniejszą informacją jest dotycząca Olimpii Elbląg

WróżMaciej - 7 lutego 2018, 21:53:01 - *.56.136.195.intelly.pl
Ale o co te poruszenie? Czy ktoś wam każe klikać w tego typu newsy? Może w intensywnym okresie transferowy tego typu informacje są zbędne, bo potencjalnie ''wypychają'' ciekawsze rzeczy ze strony, kiedy to tych informacji jest multum i wystarczy parę godzin nie wchodzić na 90minut, aby przeoczyć coś interesującego, ale teraz naprawdę nie widzę w tym problemu.

bleh - 7 lutego 2018, 22:12:12 - *.olsztyn.vectranet.pl
@ffw
Jeśli ciebie to nie interesuje, to nie właź tu. Ja nie czytam wszystkich wiadomości na 90minut.

Mass - 7 lutego 2018, 22:22:13 - *.146.33.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ffw - ty zadufany w sobie robaku, jak śmiesz wypowiadać się w imieniu innych czytelników. Nie chcesz, nie czytaj. To takie trudne? Sam na to nie wpadłeś?

bifer - 7 lutego 2018, 23:50:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I dobrze Firma Budimex zrobiła która jest sponsorem klubu,ma prawo do zarządu wstawić swoją osobę i to nawet kobietę,tylko żeby ta kobieta miała jakieś pojęcie o futbolu,ale pewnie chyba ma skoro tam jest.

kibolo - 8 lutego 2018, 11:50:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
szkoda że rysiu czarnecki znowu jest wolny...

snofru - 8 lutego 2018, 14:39:21 - *.centertel.pl
Nie ma jak dużą załatwiej trochę pmt

varadi - 8 lutego 2018, 15:03:12 - *.8.105.253
Rysiu Czarnecki nadal w depresji opłakuje odcięcie od dobrego złóbka w UE

Fanatyk - 9 lutego 2018, 16:29:32 - *.protonet.pl
Co ty piszesz w imieniu wszystkich ,nikt ci nie każe wchodzić na ten portal,to jest bezczelny typ jesteś samolubem nikt ci nie każe tu wchodzić tym bardziej pouczać wstydu nie masz .

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas