[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


10 lutego 2018, 17:09:53 - euzi
Armánto Goúfas na testach w Ruchu

23-letni grecki skrzydłowy Armánto Goúfas rozpoczął dziś treningi z przygotowującym się na Cyprze Ruchem Chorzów. Sztab szkoleniowy będzie go sprawdzać co najmniej do wtorku.

Goúfas przez ostatni rok grał w Panegiáliosie. W greckiej II lidze jesienią rozegrał dziewięć spotkań.


źródło: Ruch Chorzów

Andrzej - 10 lutego 2018, 17:13:25 - 80.50.134.190
Konkretny grajek

Borubar - 10 lutego 2018, 17:13:43 - 188.146.171.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy ten 23-letni grecki skrzydłowy zdaje sobie sprawę z tego, że przychodząc do Ruchu, będzie grał za miskę soczewicy?

^Borubar - 10 lutego 2018, 17:21:13 - 188.146.162.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a w II lidze greckiej za co gra?

Linden - 10 lutego 2018, 17:22:57 - 89-66-71-76.dynamic.chello.pl
Dobrze że Goofy od Disneya nie dołączył

chopZaten - 10 lutego 2018, 17:31:10 - b01941ce.bb.sky.com
No to trener dogada sie z nim bez Gucia pomocy.

Janush - 10 lutego 2018, 17:50:29 - a29-02-07.opera-mini.net (79.175.193.110)
Ciekawe skad maja na to pinionszki

varadi - 10 lutego 2018, 17:57:09 - 78.8.105.253
A czy o n wie jak żimno i biednie jest w Chorzowie ? Chyba żle zrozumiał co Gucio mówił ?

Mody - 10 lutego 2018, 18:13:02 - 78.10.210.75
Wpisy ludzi mówiące o tym, że każdy nowy zawodnik Ruchu idzie tam grać za miskę ryżu czy coś podobnego ewidentnie nie znają realiów Ruchu w tej chwili. Wszystkie pieniądze są wypłacane na bieżąco, a wszelkie długi dotyczą lat poprzednich, ale żyjcie dalej w błogiej niewiedzy i ignorancji.

fers - 10 lutego 2018, 18:25:54 - ip-5-172-232-189.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Za miskę soczewicy może nie, ale za szacunek kibiców to tak.

Ruhla - 10 lutego 2018, 18:35:22 - ceg244.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy do końca lutego spłacą te 2 miliony żeby nie wylecieć z pierwszej ligi. Zamiast zbierać kasę na długi wydają na transfery. Dalej żyją na kredyt ponad stan. Niczego się nie nauczyli w tym Chorzowie.

peteR - 10 lutego 2018, 18:38:46 - p2E515956.dip0.t-ipconnect.de
poziom niektorych baranow powala..........bieda to u wos w doma !!!!!!!

kRis - 10 lutego 2018, 19:07:19 - user-94-254-183-214.play-internet.pl
@Ruhla nie znasz się to nie pisz głupot. Ruch nie musi zbierać 2mln na długi, bo zgodnie z prawem nie może spłacać dłużników w innej kolejności niż uzgodniona restrukturyzacja zakłada. PZPN chce aby Ruch spłacił ten dług przez podmiot zewnętrzny czyli np. fundację. Jednak gdy wcześniej prsez taką fundację płacił to PZPNowi się to nie podobało. Jednak ich kasa musi się zgadzać...

Morris - 10 lutego 2018, 19:19:12 - cfg70.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strasznie mnie irytuję opinie różnych buraków w stylu Borubara, którzy wpisują opinie pod prawie każdą informacją, nawet w kwestiach o których nie mają zielonego pojęcia, jak np. aktualne finanse Ruchu. Gostek coś gdzieś kiedyś usłyszał, czego nie usłyszał to sobie dopowie, ale uważa się za autorytet w każdej dziedzinie. Typowy przysłowiowy Janusz. A słyszałeś kiedyś mały człowieczku takie powiedzenie, że lepiej mądrze milczeć, niż głupio mówić (pisać)? Chyba nie słyszałeś, bo gdybyś słyszał, to nie kompromiowałbys się prawie każdym wpisem...

haparoiden - 10 lutego 2018, 20:33:37 - 89-64-52-154.dynamic.chello.pl
Armando Gufas. Stosujcie transkrypcję zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy wam to pasuje.

kalbaro74 - 10 lutego 2018, 21:01:18 - 89-64-1-158.dynamic.chello.pl
Z tymi punktami minusowymi ciężko będzie się utrzymać.

bifer - 10 lutego 2018, 22:07:51 - adsl149.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten cały Armanto moze być dobry ale też i nie,trochę ryzyko,ale jak go dobrze sprawdzą i okaże się że jest dobry to pewnie go zakontraktują i być może będzie jakimś tam mocniejszym punktem zespołu w walce o utrzymanie.

Wolność - 10 lutego 2018, 22:51:08 - ip-31-0-124-135.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W tym Ruchu mają chociaż ciepłą wodę?

peteR - 11 lutego 2018, 8:30:13 - p2E515956.dip0.t-ipconnect.de
maja w przeciwienstwie do ciebie

se - 11 lutego 2018, 8:35:11 - 89-64-37-107.dynamic.chello.pl
Tak Ruch nie ma żadnych długów.Wmawiajcie sobie to dalej :D

bo NIE - 11 lutego 2018, 8:46:51 - b01941ce.bb.sky.com
Jakie długi ? Oni płacili,płacą i będą płacić na bierząco.Nawet prezes obiecał premię za awans.To Boniek się na was uwzioł i chce was spuścić ... pewne info!

Masz - 11 lutego 2018, 13:17:43 - ip-31-0-86-112.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda tego grania i tak spadną

wiem - 11 lutego 2018, 13:38:55 - a26-02-05.opera-mini.net (185.13.106.205)
sasiedzi musza odreagowac manto w plocku i wylewaja swoje zale

tokas9 - 12 lutego 2018, 3:07:14 - cpe-74-72-170-47.nyc.res.rr.com
Haparoiden ma rację, powinno być Armando

koparka - 12 lutego 2018, 7:37:18 - 89-64-60-203.dynamic.chello.pl
Co by nie mówić, nawet w Ruchu ma większą szansę na wypłatę, niż w drugiej lidze greckiej.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas