[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2018, 15:49:11 - dyrovski
Jakub Vojtuš w GKS-ie Tychy

Jakub Vojtuš został wypożyczony z Miedzi Legnica do GKS-u Tychy do końca obecnego sezonu.

24-letni słowacki napastnik jesienią w 19 meczach Nice I ligi zdobył sześć goli.


źródło: Miedź Legnica

gracz - 12 lutego 2018, 15:55:32 - *.dynamic.chello.pl
Powinno być z opcją pierwokupu!

Max - 12 lutego 2018, 15:58:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@gracz .Marzy Ci sie!!....

lolo - 12 lutego 2018, 16:01:21 - *.136.245.194
Miedzi sie przyda w nastepnym sezonie w 1l.bo pol skladu odejdzie

lol - 12 lutego 2018, 16:01:29 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Mu się kontrakt za pół roku kończy. Jeżeli Miedź awansuje to ma przedłużone z automatu o 2 lata.

kibic - 12 lutego 2018, 16:30:35 - *.toya.net.pl
bednarski to koniec już posiłków tym chcesz sie utrzymać

dm - 12 lutego 2018, 16:46:25 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie z Miedzi dobry on?

EnglishMan - 12 lutego 2018, 16:57:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry chłop.

weqw - 12 lutego 2018, 17:01:18 - *.dynamic.chello.pl
@kibic
To pytanie czy stwierdzenie?

wiślak - 12 lutego 2018, 17:01:22 - *.82.68.20
to w końcu Jakub czy Wojtuś?

Piter - 12 lutego 2018, 17:04:46 - *.dynamic.chello.pl
Czyżby Miedź Legnica miała tylu lepszych napastników ? Bo statystyki za ostatnie pół roku miał dobre ,jeźeli chodzi o minuty na boisku i skuteczność,chociaż gole to raczej z egzekwowania rzutów karnych.Wiek też na plus,ale może w M.L.wolą zgrane karty czyli tzw. doświadczonych.⚽🏃

Mistrzek - 12 lutego 2018, 17:15:29 - *.play-internet.pl
Eeee przecież to jest TOP 3 napastników w drugiej lidze. Czemu go oddają?

Pac - 12 lutego 2018, 17:26:47 - *.dynamic.chello.pl
Miedź się sypie? Czy w jego miejsce sprowadzą jakiegoś innego napastnika? Zapewne 30+

Asd - 12 lutego 2018, 17:36:48 - *.dynamic.chello.pl
Miedź ma wzmocniony atak Piątkowskim i Forsellem, a Vojtus się ogra i będzie na ekstraklasę

Pac - 12 lutego 2018, 17:49:48 - *.146.192.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to ciekawe do jakiego klubu ekstraklasy odejdzie za pół roku? Może do Cracovii

berg - 12 lutego 2018, 18:08:37 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Vojtuś teraz ma obniżkę formy. Przy Tarasiewiczu już raz się odbudował. Wiosną tamtego roku miał świetne wejścia i sporo strzelał bramek. Będziecie mieć dobrego napastnika, a później niech wraca do nas na ekstraklasę

Pac - 12 lutego 2018, 18:32:12 - *.146.192.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecież Miedź gra w 1.lidze więc jak wróci z wypożyczenia to z 1.ligi do 1.ligi

Lol - 12 lutego 2018, 19:23:55 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Czytając wasze komentarze mam wrażenie że nie rozumiecie co napisałem wyżej 👆. Zawodnik ma kontrakt do czerwca, przy ewentualnym awansie Miedzi ma przedłużony o 2 lata kontrakt. Vojuts nie był skuteczny w tej rundzie i strzelił tylko 2 bramki z akcji. Spadł w chierarchi na 3-4 miejsce wśród napastników. Wyprzedzają go 2 młodsi koledzy więc zmieniamy go na starych zawodników. Logika.

holop - 12 lutego 2018, 19:23:58 - *.mmj.pl
Tychy sie wzmacniają, ale na awans to za mało.

Tychy - 12 lutego 2018, 20:10:41 - *.123.105.132
Nareszcie Fidziukiewicz laweczka i niech sie z tamtad nawet nie podnosi

Pac - 12 lutego 2018, 20:16:46 - *.146.42.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@lol - tyle że z tym awansem Miedzi, to bardzo krucha sprawa. Chojnice, Raków i Stal się wyraźnie wzmocnił, Miedź nie bardzo, grubego nawet nie liczę bo zanim zrzuci kilka kilo, wejdzie w rytm meczowy to się zrobi runda jesienna. Miedź bez wyraźnych wzmocnień, a jest i tak tylko na 4 miejscu, do tego dochodzi niesamowita presja na awans, gdzie takowej nie ma u wymionych konkurentów, co działa na ich korzyść.

Kibic - 12 lutego 2018, 20:31:22 - *.toya.net.pl
Tak 1 piłkarz to trochę za mało prezesie Jeszcze 2 i utrzymanie mamy

polgks - 12 lutego 2018, 20:55:22 - *.play-internet.pl
To chyba jakiś młody, bo Wojtuś do niego mówią????

lol - 12 lutego 2018, 21:22:01 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
No właśnie bym się nie zgodził, zeszłego roku Miedź szalała na rynku zimą i w sumie nie wyszło z tego nic dobrego. Nie wspomniałem też ani słowem o postawie Miedzi tylko o zawodniku i okolicznościach wypożyczenia go do GKS. Moim zdaniem to co mówisz o awansie i drużynach o nich walczących nie jest prawdą i to właśnie Miedź przez te transfery odeszła trochę w odstawkę, nie oznacza to że ma słabą kadrę bo tego nie można o nich powiedzieć. Na Raków spada ogromna presja teraz z strony mediów i kibiców którzy się kłócą przy okazji o stadion którego szybko nie będzie i niech się nie łudzą z tym, Stal na pewno od początku tego sezonu idzie z hasłem " Po dawny blask " co jest jawnym odzwierciedleniem o co walczą, Chojniczanka trochę przycichła ale to musiał bym już porozmawiać z znajomym z Chojnic i podpytać jak to u nich wygląda. Serio zobacz jak wyglądają artykuły o Stali i Rakowie, czy też same wypowiedzi kibiców i klubu. Dlatego uważam że jednak to na nich spływa większa presja, do tego dochodzą wydatki które niestety ale Stal i Raków mają ostatnio większe od Miedzi na 1 zespół. Te dane można sprawdzić poprzez rózne narzędzia do tego stworzone. No i najważniejsze, jest jeszcze miesiąc do ligi więc wydawanie wyroków teraz jest trochę śmieszne bo niestety ale ludzie zapomnieli że jest też Puszcza która też gra fajną piłkę czy GKS Katowice który jest mocno w przebudowie ;)

Maxy - 12 lutego 2018, 21:38:06 - *.dynamic.chello.pl
Co do jakości Vojtusa to zobaczcie ostatnia akcję z meczu Miedzi z Bytovią...
Po tej akcji zablokował się już ostatecznie.

starotyski - 13 lutego 2018, 2:31:51 - *.dynamic.dsl.as9105.com
opcja przedłużenia o dwa lata, ale i Miedź i Wojtuś muszą tego chcieć. nie podniecajcie się tym.

starotyski - 13 lutego 2018, 2:33:03 - *.dynamic.dsl.as9105.com
to są tylko z góry ustalone warunki przedłużenia kontraktu.

LEON - 13 lutego 2018, 4:56:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
[*]

tyskihanys - 13 lutego 2018, 9:27:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Według mnie najlepszy transfer w Tychach tej zimy.

zrogers - 13 lutego 2018, 9:35:52 - *.internetia.net.pl
W sumie to dobry kierunek. Wypożyczać, a potem ewentualnie myśleć o wykupie. Gdybyśmy tak zrobili z grajkami z Sosnowca to już by ich u nas nie było na pewno.

Rafał - 13 lutego 2018, 15:29:31 - *.183.70.83.umts.static.t-mobile.pl
@starotyski, Opcja przedłużenia kontraktu w przypadku awansu jest automatyczna. Także nie siej fermentu. Vojus piłkarz, który był w kadrze Interu Mediolan, ma za sobą sezony w ekstraklasie Portugalii i Chorwacji jak strzeli dla was kilka bramek to odejdzie. Nie macie szans na żaden wykup.
@pac Raków i Chojniczanka musiałyby zrobić jeszcze po 5 transferów każdy, żeby mieć porównywalną kadrę do Miedzi. Forsell ma najniższą tkankę w swojej piłkarskiej historii więc z opiniami jesteś na czasie jak rosyjskie wiadomości. Zmień nick na pacan, bardziej odzwierciedlą Twój poziom wiedzy.

zzzxc - 13 lutego 2018, 17:35:02 - *.95.204.21
tak jak wyzej, gosc jest u nas tym, czym byl swierczok w tamtym sezonie czyli trampolina, jak nastrzela to go miedz bierze spowrotem i tyle go widziano

Sztyl - 15 lutego 2018, 13:01:40 - *.play-internet.pl
Czy ja doczekam tytulu: Bednarski poza Tychami a Fidziukiewicz w AKS Niwka?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas