[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2018, 20:38:26 - mistico
Redwan Memeszew odbędzie testy w Sandecji

Ukraiński pomocnik Redwan Memeszew będzie od jutra testowany w Sandecji Nowy Sącz - poinformował dziennikarz Michał Śmierciak.

Memeszew w styczniu przebywał na testach w Jagiellonii Białystok. 24-letni zawodnik jesienią zagrał w dwóch meczach ukraińskiej ekstraklasy w barwach Karpat Lwów. Wcześniej występował m.in. w Wołyniu Łuck i Krymtepłyci Mołodiżne.

SNS - 12 lutego 2018, 20:40:39 - *.51-175-79.customer.lyse.net
Litości !

Obserwator - 12 lutego 2018, 20:43:35 - *.netlan.info.pl
Oglądałem jego wszystkie mecze w barwach Krymtepłyci Mołodiżne. Memeszew ma zalety, ale ma również wady. Ma swoje atuty, jak i słabe strony. Można znaleźć u niego plusy, a także minusy. W barwach Krymtepłyci Mołodiżne grał często na skrzydle prawym, a często też na skrzydle lewym. Będzie to z pewnością spore wzmocnienie dumy małopolski.

Borubar - 12 lutego 2018, 20:46:49 - *.146.168.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sandecja z hukiem leci z ligi. Klub bez stadionu, bez trenera i z prezesami, którzy nie poradziliby sobie w żadnym biznesie. Buda z hot-dogami by ich nawet przerosła. Nikt nie chce oglądać takich drużyn w tv, a co dopiero na żywo.

BeeSKa - 12 lutego 2018, 20:49:51 - *.adsl.inetia.pl
Z takimi transferami to niestety podzielicie los Piasta w tym sezonie. Jak ja bym chciał, aby nasza liga trochę wiedzy zaczerpnęła z ligi czeskiej... Przy mądrych transferach zawodników z regionu z niższych lig, można by zbudować zespoły nie gorsze niż obecni ligowi średniacy. Transfery zawodników zagranicznych mają sens tylko gdy wnoszą jakąś jakość do drużyny, a w ciemno strzelam, że tego Memszewa można by zastąpić kimś z tzw. I ligi.

Obiektywny - 12 lutego 2018, 20:55:37 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Trzymałem kciuki za Sandecje by awansowała do eklapy ale swoją byciem w niej tylko zaniża poziom tak samo jak zaniżała go Łęczna i zaniża Termalica. Ananasy wśród ananasów.

amaral - 12 lutego 2018, 21:08:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten z tata a marcin powiedzial ?

SNS - 12 lutego 2018, 21:13:41 - *.51-175-79.customer.lyse.net
@ Obserwator, przedstawiłeś go tak jak byś był jego menadzerem . Nie wierze w ani jedno słowo które napisałeś. Gdyby tak było pewnie byłby w tej Jagielloni .
@ Borubar, i tu cie zaskocze bo te mośki (prezesi/byli prezesi/i ci co teraz mącą w klubie) mają naprawde bogate firmy. Natomiast nigdy bym im nie dał prowadzić klubu nawet z III ligi. Owszem, to pod ich prezesura awansowalismy do EX,ale to tylko i wylacznie dzieki pieniadzom z miasta dzieki prezydentowi Nowakowi który teraz ... robi wszystko by nie było stadionu! Nam jako kibicom Sandecji jest cholernie wstyd że mamy takich gamoni dookoła!!! Obiektywnie na tą chwile nie wiem czy zasługujemy na I lige z tymi wszystkimi klaunami dookoła. Żenada i brak słów, każdy myślał że po historycznym awansie wreszczie zobaczymy nutke profesjonalizmu w naszym klubie ale nie , w Sączu sie nie da! Partyzantka i amatorka to mało powiedziane.

kris - 12 lutego 2018, 21:30:31 - *.dynamic.chello.pl
Czyli co ? Jak w styczniu był na testach to go nie dotestowali czy jak ?

@Obserwato - 12 lutego 2018, 21:40:47 - *.183.130.219.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Dobreee... To pokazuje, na jakim pozomie jest nasza liga. Krymptepłyć Mołodiżne ha, ha, ha. Jeszcze to "Memeszew ma zalety, ale ma również wady. Ma swoje atuty, jak i słabe strony. Można znaleźć u niego plusy, a także minusy. " W trzech zdaniach napisałeś to samo, czy to było zamierzone?

amaral - 12 lutego 2018, 22:12:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę, że Obserwator napisał tak w pełni świadomie, jak i po części nieświadomie. Zamierzone w jakimś stopniu, równym temu w jakim było to niezamierzone. Jak to w Krymtepłyci. Czekam aż Krymtepłyć dojdzie do finału mistrzostw Świata.

jiżi - 12 lutego 2018, 22:44:46 - *.49.252.99.ipv4.supernova.orange.pl
Lubię Sandecję, ale ten gościu jak przejdzie do Sandecji to i tak zapewne nic nie wniesie dobrego do gry drużyny z Nowego Sącza, chyba pora pakować się bo ekstraklapa nie dla Nowego Sącza. Będzie spadek!

artikks - 12 lutego 2018, 23:14:47 - *.play-internet.pl
Czyli...wyj....sie na budce z hot dogami
...dobre to jest...

Zajmon Leg - 13 lutego 2018, 0:36:34 - *.146.98.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pogoń i Sandecja spadek.

ffw - 13 lutego 2018, 8:25:08 - *.183.130.219.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Najgorzej. Po co w Sandecji szrot, który wpadł w oko Jagiellonia, ale nie potrafił grac. Sandecja, wy macie SWOICH skautow. Odpadkami z lepszych zespołów Nie utrzymacie sie..

kks - 13 lutego 2018, 8:26:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Z takimi transferami to sandecja ma pewny spadek do pierwszej ligi o ile się w niej zdąży zatrzymać, dlaczego nie bierzecie Kuświka czy sekulskiego będzie widniał na transferach aż wkońcu go ktoś wezmie i zarząd się dopiero obudzi, że za późno

On - 13 lutego 2018, 8:47:58 - *.rev.stofanet.dk
Póki co to w zasadzie żadnych transferów "wzmacniających" nie ma !!!!!!!!!! to co zapodaliśmy to chyba tylko jakieś uzupełnienia w razie jak by coś komuś podziało się z "podstawówki" . Pierwszy mecz i z tych niby 3 transferów na liście zawodniczej pojawia się tylko jedno nazwisko ( który nawiasem mówiąc nic nie pokazał ) - no chyba , ze te transfery są przewidywane na wzmocnienie REZERW - to tak to może akurat się udać - chociaż i tak pewności nie mam , że nie ma w klubie na jego zapleczu młodych ambitnych wychowanków którym gra nawet w rezerwach dała by bardzo wiele doświadczenia ......... No cóż , ale my wszyscy możemy sobie tutaj tylko gdybać , wymyślać jakieś rozwiązania , a "zarząd" i "władze" klubu i tak zrobią co będą chcieli .................

Rafel - 13 lutego 2018, 9:40:40 - *.telbeskid.com.pl
Bierzcie pod uwagę że to beniaminek i nie stać go na jakieś wielkie transfery jakbyście sobie życzyli, wróćcie na ziemie.

ZIENIU - 13 lutego 2018, 10:28:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Jakie wielkie transfery? Jak 90 % klubów EX pozyskuje piłkarzy bez kontraktów
To takie przerzucanie lichym towarem z jednego sklepu do drugiego

dede - 13 lutego 2018, 16:02:29 - *.adsl.inetia.pl
jacy rządzący Sandecją takie transfery niestety zacząć trzeba od wymiany całego zarządu pasożytów mącących i buntujących w klubie a potem budować drużynę od podstaw wywalić kolesiostwo oraz drewniaków nic nie grających każdy wie o kim mowa

mundi - 13 lutego 2018, 22:10:30 - *.240.139.5
Taki fajny klub, liczyłem na powiew świeżości w ex ale się przeliczyłem...miernota i marnota, oczy bolą. Najbardziej żal, że bierze się na testy absolutnego no naima a nie daje pograć ...no niechby nawet zdolnym juniorom..

scout - 14 lutego 2018, 13:32:38 - *.166.179.58
To straszny len dlatego nigdzie na Ukrainie nie moze znalezc roboty. Bardzo przecietny gracz. Moze sie starac do momentu podpisania kontraktu. Pozniej zjazd. W Karpatach zero grania. W Lucku nedza. Mial przeblyski ale to naprawde slaby grajek. Lepiej sprawdzcie czy z obstawiaczami meczow nie jest w kontakcie. Wzrost na transfermarkt zawyzony. On ma maks 177 cm wzrostu. Chucherko. Ciekawe gdzie go jeszcze zawioza

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas