[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 lutego 2018, 12:42:38 - bartekwr9
Terminarz 27. i 28. kolejki Ekstraklasy

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 27. i 28. kolejki Ekstraklasy.

27. kolejka:

9 marca (piątek):

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 20:30

10 marca (sobota):

Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice, godz. 15:30
Pogoń Szczecin - Cracovia, godz. 18:00
Wisła Płock - Korona Kielce, godz. 20:30

11 marca (niedziela):

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 15:30
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, godz. 18:00

12 marca (poniedziałek):

Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00


28. kolejka:

16 marca (piątek):

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:30

17 marca (sobota):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin, godz. 15:30
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia, godz. 18:00
Korona Kielce - Górnik Zabrze, godz. 20:30

18 marca (niedziela):

Cracovia - Sandecja Nowy Sącz, godz. 15:30
Śląsk Wrocław - Wisła Płock, godz. 15:30
Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 18:00


źródło: własne / Ekstraklasa SA

J - 13 lutego 2018, 12:49:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Lech - Jaga 3 z 2 drużyną a oni o 15.30 mecz pokazują bo Powiśle gra z 12 Lechia i trzeba wieczorem nadać !!! Skandal !

Michał - 13 lutego 2018, 12:54:42 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
PZPN i Komisja Ekstraklasy liżą Legii, bo zawsze ma najlepsze terminy i godziny meczów. Czy kiedykolwiek Legia grała mecz w piątek o 18 czy w poniedziałek?! Nigdy!

zibi - 13 lutego 2018, 12:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O co chodzi PZPN-owi? Za duza frekfencja w Zabrzu i trzeba utrudniac jak tylko się da?? Mecze w piątki na 18.00 i w poniedziałki.... Boli 23tys prawie na kazdym meczu.

Borubar - 13 lutego 2018, 13:01:36 - *.centertel.pl
Wicelider tabeli z trzecią drużyną grają w niedzielę o 15:30, a dwunasta Lechia z kiepskim liderem o 18 też w niedzielę. Gdzie tu sens i logika? Czy Legia ma już na stałe przydzielony termin niedzielny o godz 18? Może EKSTRAKLASA S.A. już w lutym przydzieli Legii puchar za mistrzostwo. Z kolei Pan Boniek niech już dziś wręczy im puchar Polski bez konieczności rozgrywania meczu

kibic - 13 lutego 2018, 13:09:03 - *.253.57.137
ta liga powinna nazywa sie LOTTO legia Ekstraklasa, skandal zeby tyle lat faworyzowac jeden zespol i to jawnie!

Kristo90 - 13 lutego 2018, 13:13:25 - *.197.44.205
Zagłębie na 7 meczów z podanych terminów 5 gra w piątek, nie czepiam się że wywalono Piasta na piątek 18:00 ale mecz z Górnikiem powinien spokojnie być w piątek czy sobotę 20:30...

dino - 13 lutego 2018, 13:22:06 - *.173.108.201
No tak, najlepiej Legię z Wisłą dać w poniedziałek, żeby Wasze Górniki czy Pogonie mogły grać w prime time.

Zajmon Leg - 13 lutego 2018, 13:25:00 - *.146.98.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ilość hejtu antyLegijnego nie ma granic.
@Michal
Terminy są ustalane w porozumieniu z Canal + a ta stacja nie odda meczu o największej oglądalności Eurosportowi.
Kibice Legii tez by woleli grać w sobotę albo o 15,30 żeby mieć wolny wieczór przed praca.
@zibi
na Zabrze i tak kibice przyjdą gorzej z Piastem gdzie nie zależnie od terminu frekwencja nie przekracza 5 tys.

Kristo90 - 13 lutego 2018, 14:03:44 - *.opera-mini.net (*.146.35.64)
Ja Legii nie hejtuje, jak wczesniej napisalem nie czepiam sie terminu Piast vs Zaglebie bo wiadomo ze te ekipy nie sa medialne, ale starcie 4 i 6 ekipy, i w dodatku Gornik to nie Piast...i jeszcze Plock Korona wywalono na sobote 20:30 to juz troche nie bardzo, te ekipy tez nie sa medialne

Zajmon Leg - 13 lutego 2018, 14:25:00 - *.146.98.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Kristo90
Rozumiem i masz rację kibicu Miedziowego Zagłębia. Jesteście najbardziej pokrzywdzeni.

xyz - 13 lutego 2018, 14:44:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecze domowe Górnika od końcówki października:
Jagiellonia piątek
Lechia piątek
Cracovia poniedziałek
Bruk-Bet poniedziałek
Pogoń środa
Zagłębie piątek
Boli frekwencja w Zabrzu?

dino - 13 lutego 2018, 14:53:31 - *.173.108.201
xyz, tak, na pewno robią to po złości Górnikowi

KKS - 13 lutego 2018, 15:14:34 - *.ssp.dialog.net.pl
Faktycznie z tym Zabrzem coś nie halo układają mecze. Każdy mało sprytny fan piłki skuma że wszystko jest ustawiane pod Powiśle z Wawy. Dlatego cała Polska ich nie znosi

KSG - 13 lutego 2018, 16:38:48 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Naprawdę kogoś boli frekwencja Górnika i robi wszystko żeby spadła. Mecze w piątki i poniedziałki o 18 powinny zniknąć z terminarza. Szósty mecz pod rząd w tym terminie to jest skandal.

dino - 13 lutego 2018, 17:01:25 - *.173.108.201
Przecież to jasne, że frekwencja na Górniku boli Legię, przepraszam, Powiśle, dlatego prezes Mioduski każe canal+ robić mecze Zabrzan w piątki i poniedziałki, tak jest jak piszecie.

xyz - 13 lutego 2018, 17:48:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem czy po złości czy z innego powodu. Jeśli nieumyślnie to trzeba na to zwrócić uwagę. Po prostu. Jeśli dotyczyłoby to Twojego klubu pewnie też czułbyś oburzenie zaistniałą sytuacją.
Mecze w piątki i poniedziałki o 18:00 nie mają racji bytu. Ileż można wywalać wolnego na mecze?!

Tomek - 13 lutego 2018, 21:35:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu Legia nie gra nigdy w piatki i poniedzialki?

BI - 13 lutego 2018, 22:42:12 - *.static.ip.netia.com.pl
Legia gra w piątki. Ostatni jej mecz w Lubinie był właśnie w piątek o 20:30.
A nie gra w poniedziałki, bo co by o niej nie mówić, to niestety ale jest najbardziej medialnym klubem w tej naszej lidze. Poniedziałek pozostawmy różnym Nieczeczom, Sandecjom, Cracoviom czy Arkom.
Sam fakt, że w terminarzu figuruje poniedziałek to jakiś ponury żart...

Kristo90 - 13 lutego 2018, 23:34:13 - *.197.44.205
Ten poniedziałek nie byłby taki idiotyczny gdyby był o 20:30 tak jak w Bundeslidze, Premier League czy Serie A, a o 18 to niektórzy dopiero kończą pracę

Phoenix(L) - 14 lutego 2018, 8:13:39 - *.181.188.226
Zagłębie - Legia, piątek, 20:30
Legia - Śląsk, piątek, 20:30
Cracovia - Legia, sobota, 20:30
pierwsze 3 kolejki w tym roku...
Jak to szło? Legia ma przydzieloną niedzielę o 18?
Dalej będziecie kłamać, czy ogony pod siebie i cisza, bo ktoś złapał na kłamstwie?

KSG - 14 lutego 2018, 9:10:29 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Piątek 20.30 jest ok ale nie 18 i o takiej godzinie Legia nie grała. W Zabrzu w piątek o 20.30 były komplety.

Phoenix(L) - 14 lutego 2018, 9:31:55 - *.181.188.226
@KSG:
Owszem - nie kojarzę, byśmy grali w piątek o 18 (z poniedziałek są zdarzyło... kiedyś)... C+ niezbyt chętnie oddaje nasze mecze Eurosportowi

Prezes eks - 14 lutego 2018, 12:47:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasze najlepsze zespoły nie grają piątki i poniedziałki o 18 gdyż dla polskich kibiców bardziej interesujące są spotkania z Legia czy z Lechem i żeby kibice mogli wybrać się na mecze to grają o 20.30 lub w weekend o 18. Pozdrawiam

dino - 14 lutego 2018, 12:51:37 - *.173.108.201
Czy Wam się to podoba czy nie, Legia jest najbardziej medialnym klubem w Polsce, i żadne teorie spiskowe tu nie pomogą. Policzcie sobie ile komentarzy jest w artykule z tego portalu z relacji po meczu Arka-Lech, naliczyłem 70, z meczu Zagłębie-Legia po 200 przestałem liczyć.

MM - 15 lutego 2018, 15:36:44 - *.dynamic.chello.pl
"Legia ma największą oglądalność w tv DLATEGO zawsze gra w najlepszych porach weekendu..."
a gdyby grała w poniedziałki lub piątki po południu wypracowałaby sobie tym najlepszą oglądalność tv?
"Legia jest najbardziej medialna" -a byłaby gdyby główne media nie były w stolicy?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas