16 lutego 2018, 20:51:24 - euzi
Gol Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił gola dla Preußen Münster w wygranym 2-0 (1-0) meczu 25. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Hansą Rostock. 23-letni pomocnik ma na koncie dziewięć ligowych trafień.

16 lutego 2018, 19:00 - Münster (Preußenstadion)
SC Preußen Münster 06 2-0 FC Hansa Rostock
Martin Kobylański 10, Simon Scherder 54

żółte kartki: Sandrino Braun - Lukas Scherff.

sędziował: Timo Gerach (Południowy Zachód).
widzów: 8310.

Kobylański zszedł z boiska w 76. minucie, a zastąpił go Michele Rizzi. Klub Polaka jest na dwunastym miejscu w tabeli z dorobkiem 30 punktów po 25 meczach.

Hubcio - 16 lutego 2018, 20:58:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Martin. Lechia dalej żałuje...

maxc - 16 lutego 2018, 22:15:39 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, że na 3. Bundesligę chodzi więcej widzów niż na połowę meczów ekstraklasy. Ludzie wspierajcie swoje kluby, to może kiedyś w Polsce na 2. czy 3. ligę będzie chodzić po kilka tysięcy.

Bolo - 16 lutego 2018, 22:45:42 - *.219.11.78.dyn.user.ono.com
W przyszlym sezonie, jesli wszystko dobrze sie ulozy, Kobylanski zagra w Widzewie.

LEON - 17 lutego 2018, 6:12:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marcin

lisek - 17 lutego 2018, 10:33:13 - *.136.245.194
od nowego sezonu Stal Mielec pewne info

rem - 18 lutego 2018, 16:05:34 - *.free.aero2.net.pl
piękny gol, można zobaczyć na serwisie na "y"

MauroPB - 19 lutego 2018, 13:22:43 - *.centertel.pl
Tyle hałasu koło niego było aby repra go nie stracila,no i wygląda na to że jednak ojciec będzie autorem większej kariery niż syn.
9 torów póki co niezły wynik,ale jeśli nie wystrzeli go to do minimum 2bundesligi teraz to już ugrzeznie tam gdzie jest/życzę mu jak najlepiej ale nie wygląda to dobrze.