[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 marca 2018, 11:52:38 - dyrovski
Nice I liga: Bytovia złożyła wniosek o przełożenie meczu z GKS-em Tychy

Bytovia Bytów złożyła wniosek do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie meczu 21. kolejki Nice I ligi przeciwko GKS-owi Tychy. Przyczyną jest zły stan boiska.

Spotkanie planowo ma zostać rozegrane 10 marca o godz. 18:00.


źródło: Bytovia Bytów

wacek - 6 marca 2018, 11:55:07 - *.dynamic.mm.pl
skandal tam to boisko to nigdy praktycznie nie nadaje sie do gry.

mag - 6 marca 2018, 11:56:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie kompromitujcie Nice 1 Ligi i zrezygnujcie z niej jak chcecie nic nie robić

Daekd - 6 marca 2018, 11:56:49 - *.centertel.pl
W Tychach tez sie nie nadaje a grali ,;-)

Borubar - 6 marca 2018, 11:58:52 - *.146.44.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovia już raz się skompromitowała, przegrywając z bankrutem z Chorzowa. Teraz pora na następną kompromitację i przekładanie meczu z Tychami. Dopełnieniem wszystkiego w tym klubie, będzie spadek na koniec sezonu do 2 ligi. W zasadzie to do okręgówki, bo sponsor nie będzie chciał firmować swoim nazwiskiem walki o utrzymanie w 2 lidze. Waldek Walkusz musi wrócić!

Ziele - 6 marca 2018, 12:00:10 - *.cable.smsnet.pl
Taki klubik musi spasc w tym sezonie.Murawe tam zawsze mieli najgorsza w 1 lidze.Zobaczcie na murawe w Legnicy i Sosnowcu liga mistrzow plyty.

gosc - 6 marca 2018, 12:01:05 - *.play-internet.pl
Chyba jeszcze trauma ich trzyma po zakończeniu meczu w 35 minucie w Chorzowie. Do tego ten trener opowiadający banialuki na konferencji o 5 metrowym spalonym gdzie Przybeckiemu brakowało pół metra żeby w ogóle się z obrońcami zrownac co pokazały powtorki

Bytowiak - 6 marca 2018, 12:08:54 - *.32.28.78.cable.petrus.pl
Boisko w Bytowie jest idealne. Jednak warstwa śniegu i 15 stopniowe mrozy to nie wina organizatorów. Pewnie że śnieg można zgarnąć ale chyba razem z murawą. Dzisiaj rano -7 stopni więc gdzie to ocieplenie. Jak przyjdzie za dwa, trzy dni to nic nie zmieni. Nie wypowiadam się na temat kto ma w jakiej lidze grać...niech to robią flustarci.

dam - 6 marca 2018, 12:11:43 - *.dynamic.mm.pl
Jak nie potraficie przygotować murawy gdzie w weekend ma być co najmniej +10 stopni to grajcie lepiej w 4 lidze gdzie jest miejsce takich wiosek.

Szeryf - 6 marca 2018, 12:20:25 - *.ssp.dialog.net.pl
10 marca w całej Polsce ma byc +10 C także nie fisiujcie w tym Bytowie. Do roboty się zabrać macie czas na przygotowanie boiska

Fan - 6 marca 2018, 12:31:29 - *.leon.com.pl
po co takie kluby wogole graja?max 3 liga
Tylko RYMER NIEDOBCZCE!

ds - 6 marca 2018, 12:37:02 - *.static.ip.netia.com.pl
ich wniosek o przełożenie to powód, że takie klubiki powinny grać w okręgówce a nie pchać się do 1 ligi, jak w poprzedni piątek i sobotę były naprawdę mrozy, to jednak kluby stanęły na wysokości zadania. A teraz przy obecnych temperaturach Bytovia się ośmiesza się - zresztą nie pierwszy już raz .

Borobar - 6 marca 2018, 12:38:55 - *.play-internet.pl
I znowu pod Legie. Co się dzieje

Gggwg - 6 marca 2018, 12:45:42 - *.10.208.144
Podgrzewane płyta do pierwszej ligi a ekstraklasa podgrzewane boisko treningowe to powinien być wymóg licencyjny ,jak nie masz kasy graj w ligach niższych

Piter - 6 marca 2018, 12:52:14 - *.dynamic.chello.pl
Jak się całą zimę nic nie robi przy murawie ,to ligę w Bytowie powinni zaczynać w sierpniu... ,ale na innym poziomie rozgrywkowym, gdzie runda wiosenna zaczyna się np.na przełomie marca i kwietnia i wtedy płyta podgrzewana jest niekoniecznie wymagana.(chyba że taki klimat,gdzie teoretycznie zimy na Pomorzu mają być łagodniejsze niź w części wschodniej czy południowej Polski).

Luks - 6 marca 2018, 12:54:23 - *.centertel.pl
Ale wy macie problem! Poprzednia kolejka to 3 mecze mniej z powodu złego stanu boiska a w 2 lidze odwołali wszystkie! Nie bądźcie prostakami zarozumialce! Konkretnie powinny wszystkie kluby na szczeblu centralnym mieć podgrzewaną murawę

Knur - 6 marca 2018, 13:05:02 - *.play-internet.pl
Byłem widziałem i można śmiało😯 grać śniegu nie ma.To kpina z 1 ligi żeby w marcu przekładać mecze że względu na murawę.

Fajdek - 6 marca 2018, 13:12:46 - *.centertel.pl
Jak nie radzą sobie z boiskiem nieudacznicy, to won do C -klasy.

Blau - 6 marca 2018, 13:20:38 - *.dynamic.chello.pl
Flustrat borubar ... dobre

max - 6 marca 2018, 13:21:23 - *.nette.pl
czy to tam dwa razy w zeszłym roku gasło światło?

Ptr - 6 marca 2018, 13:25:40 - *.play-internet.pl
Jak Suwalkach przygotuja i grac beda to znaczy ze wszedzie sie da

Rudi - 6 marca 2018, 13:47:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przecież oni nie mogą spaść z ligi, bo w przyszłym sezonie czekają ich derby z Lechią.

G - 6 marca 2018, 14:01:49 - *.play-internet.pl
Tam to zawsze jest chlew,ciekawe czy im pradu wystarczy na caly mecz.

Fara - 6 marca 2018, 14:19:28 - *.play-internet.pl
Knur - może i kpina ale błędem była rezygnacja z wymogu posiadania podgrzewanej murawy... Poprzednia kolejka odbyła się tylko tam gdzie te podgrzewanie jest

wacek - 6 marca 2018, 14:20:07 - *.dynamic.mm.pl
sniegu ze hoho nawet bramki zasypane.moze skocznie postawia

Fara - 6 marca 2018, 14:22:23 - *.play-internet.pl
skoro sami nie są w stanie zorganizować meczu no to niech grają w Tychach pod warunkiem że GKS wyrazi na to zgodę

starotyski - 6 marca 2018, 14:51:40 - *.dynamic.dsl.as9105.com
stadion zastępczy. teraz kiedy oni w dołku a my na gazie, to jawne oszustwo.

starotyski - 6 marca 2018, 14:53:09 - *.dynamic.dsl.as9105.com
przecinka tam u góry zapomniałem. wrażliwych internautów przepraszam serdecznie.

axel - 6 marca 2018, 15:19:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinno się przełożyć bo prognozy są złe ma padać deszcz. Tak w ogóle to latem mają być upały i trawa wyschnie jedyny ratunek to przełożyć wszystkie na następny sezon.

aaa - 6 marca 2018, 15:32:47 - *.petrus.pl
Widać ilu mamy ekspertów od murawy w tym kraju. Dla Waszej wiadomości "eksperci" jeżeli przez dłuższy czas mamy silne mrozy rzędu -15/-20 stopni przy gruncie to kilka dni temperatury na plusie wyłącznie podczas dnia, nie sprawi że boisko będzie nagle nadawało się do grania.
Ziemia nadal jest zmrożona, nocą cały czas utrzymują się temperatury ujemne więc boisko można porównać do betonu - ma bardzo podobną twardość.
Gdyby nie było tych silnych mrozów, a jedynie delikatny przymrozek to wielkiego problemu by nie było z graniem. Niestety ziemia jest bardzo mocno zmrożona i gra na czymś takim nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

Ver - 6 marca 2018, 15:35:02 - *.146.130.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinien być walkower dla Tychów

koparka - 6 marca 2018, 15:46:00 - *.dynamic.chello.pl
Oglądali mecz z Chrobrym i wiedzą, że GKS by ich rozniósłby ich w pył. Tonący brzytwy się chwyta. Ale spoko. Jak nie teraz to kiedy indziej. Piłkarze na pewno odpłacą się za takie zagrywki. Bytowia spadek. Pewne info.

Jojo - 6 marca 2018, 15:46:29 - *.221.79.77.bartkom.net
@aaa Moje zdanie jest takie, że jak nie stać cię na grę w lidze zawodowej to graj w lidze amatorskiej. Kluby typu Bytovia, Ruch Chorzów, Stomil Olsztyn nie powinny w przyszłym sezonie dostać licencji na grę w I lidze. Dosyć tego wiecznego dziadowania i udawania, że jest pełen profesjonalizm.

John - 6 marca 2018, 15:50:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Po co się męczyć i przygotowywać płytę boiska........ lepiej fax-em puścić wniosek do pzpn i z głowy..... to cholernie rozleniwia - powinien jeden czy drugi klub w takiej sytuacji dostać walkowera dla przyjezdnych i bardzo szybko przestały by spływać takie wnioski i osoby odpowiedzialne w klubie za przygotowanie płyty brały by się za łopaty a nie pisały wnioski w edytorze tekstów!

p£ndr - 6 marca 2018, 16:26:02 - *.49.244.228.ipv4.supernova.orange.pl
Bytovia spadek z I ligi 100% pewne info

p - 6 marca 2018, 16:29:54 - *.opera-mini.net (*.248.166.39)
to nawet boiska nie potrafią przygotować,w Chorzowie sie podłożyli,bo jak inaczej można nazwać samobója już na samym początku ligi.za takie machloje won do II ligi.I liga będzie ciekawsza bez tego wynalazku z drutu...

BBB - 6 marca 2018, 16:38:30 - *.146.37.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jakie kretyńskie komentarze. Boisko jest przygotowane śniegu nie będzie ..ale który zawodnik chce gra na betonie. To ze względu na możliwość nabycia kontuzji na zmrożonej murawie chcą przełożyć mecz. A jakie byłyby lamenty gdyby jeden lub więcej zawodników z Tych nabyłby kontuzje. Oczywiście wina złego stanu boiska. A skoro nie ma obowiązku podgrzewanej murawy to nic nie poradzą. Z naturą nie wygrasz

aspius - 6 marca 2018, 16:43:34 - *.dynamic.mm.pl
Proponowałbym zaorac i kukurydze zasiać. Ale do rzeczy jakim prawem PZPN dopuszcza takie kluby do rozgrywek, przeciez one dezorganizuja te rozgrywki przekładajac spotkania.A do @John- łopata to nic sie na płycie boiska nie da nic zrobic, chyba ze piaskiem posypac. Poprostu , trzeba nowa płyte , a to ze 6 ml bedzie kosztowało.

Tychy71 - 6 marca 2018, 17:16:57 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

"Podgrzewana murawa
Boisko wskazane przez Wnioskodawcę powinno być
wyposażone w system podgrzewania murawy. "
Wyciag z podrecznika licencyjnego dla 1 ligi na sezon 2017 / 2018 opracowany przez PZPN

under46 - 6 marca 2018, 17:41:01 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Bytovia. Taki niby mocny klub z 1 Ligi. A taki słaby i dziadowski?

kibic - 6 marca 2018, 17:57:58 - *.internetia.net.pl
w Suwałkach cały miniony tydzień było w nocy po minus 20 stopni a niech przyjadą działacze jeśli tacy tam są w Bytowie i zobaczą jak wygląda płyta boiska w Su8wałkach, zieloniutka i aż się chce po nie biegać czym będzie najbliższy mecz z Pogonią Siedlce,,,,,,,,,,,,,,,,po prostu trzeba chcieć i umieć utrzymać boisko. wcześniej trzeba by zgarnąć śnieg zalegający a resztę zrobiła by pogoda,

emeryt - 6 marca 2018, 18:03:50 - *.internetia.net.pl
w całej Polsce grają i nie wymyślają, to tylko zależy od umiejętności i kreatywności działacz danego klubu. jedni potrafią przygotować boisko a inni czekają aż do maja lub czerwca aż będzie ocieplenie i lato i taka jest prawda, zacząć sypać walkowery i wezmą się do roboty pseudodziałacze

max - 6 marca 2018, 18:11:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie powinno być żadnego przekładania meczów. Jeśli klub który jest organizatorem zawodów nie jest w stanie przygotować płyty to powinien na ten dzień zagrać na własny koszt na innym boisku/stadionie. Jak raz drugi zapłaciliby za wynajęcie innego stadionu to okazałoby się że murawę jednak da się przygotować. Po drugie podgrzewane płyty w I lidze to powinien być standard a po trzecie miejsce takich klubów jak Bytów Grudziądz czy Chojnice jest max w II lidze co pokazuje obecna sytuacja.

FKS - 6 marca 2018, 18:26:00 - *.play-internet.pl
Tychy71 - niestety ten wymóg został wycofany pod naporem większości klubów 1 ligi i teraz widać że to był błąd.. w Mielcu od 3 lat zwlekają z montażem podgrzewania i choć obiecują że w tym roku zamontują to nie zrobią tego jeśli nie awansują ..

on - 6 marca 2018, 18:32:19 - *.dip0.t-ipconnect.de
POdgrzewana murawa nie jest obowiazkiem, wiec co wy tak pastwicie nad tymi klubami....miejcie pretensje do PZPN-u a nie klubow....ludzie ogarnijcie sie bo za tydzien to moze klub z waszego miasta wyslac takie pismo...
do max ciekawe z kad ty jestes, pochwal sie

kiks - 6 marca 2018, 18:51:22 - *.play-internet.pl
borubar tys straszny czlowiek

kibic - 6 marca 2018, 18:54:59 - *.internetia.net.pl
przygotowanie boiska zależy tylko od skuteczności działań działaczy piłkarskich, nie mieszkamy na Syberii i nikt mi nie powie, że nie można przygotować płyty do gry w marcu, jak w Białymstoku i Suwałkach /nasze bieguny zimna/ potrafią przygotować boiska do gry to w inne miasta powinne mieć walkowery za nie przygotowanie bnoiosk, bo to jest tylko wina śmierdzących działaczy.............

max - 6 marca 2018, 18:56:06 - *.play-internet.pl
mamy 21 wiek to w lipcu zagrajcie

emeryt - 6 marca 2018, 18:59:20 - *.internetia.net.pl
do MAX popieram Ciebie w całości, karać walkowerami nierobów działaczy i gnać wioski z I ligi,.

max - 6 marca 2018, 19:00:59 - *.play-internet.pl
kurcze to są zawodowcy za te pieniądze nam pracodawca nie zrobi wolnego,są jasne przepisy a pracujemy za 2500 i mniej ,anie za 20000 tysięcy za miesiąc ,amatorskich lig rozumie

Bytovia - 6 marca 2018, 19:54:08 - *.petrus.pl
jestem z Bytowa z debilami nie bede dyskutował ale macie racje to kompromitacja władze nic nie robia snieg lezy i nikt nawet dupy nie ruszy zeby go zgarnac Bytovia chce przełozyc mecz bo jest bez formy kompletnie bez formy i dlatego jesli 2 miesiace przerwy nie starczyły do przygotowania sie to nalezy sie nam walkower a co do funduszy to wszystkie wasze wielkie miasta chciały by miec taka kase

axel - 6 marca 2018, 20:02:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No niestety my takiej kasy nie mamy bo wydaliśmy na podgrzewane boisko.

starotyski - 6 marca 2018, 20:05:39 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Borubar cos ty taki zajadły. ja tam lubię takie mniejsze kluby. Niech sobie Bytovia awansuje do ekstraklasy i zleje Legie, sobie i im życzę. Ale w sobotę gramy, w połowie drogi, pi razy oko w Kutnie. Niech tam boisko już szykują.

Bytoviak - 6 marca 2018, 20:36:05 - *.146.36.143.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem z Bytowa i powiem szczerze że mam dość tej kompromitacji.Nasi działacze nie mają pojęcia o tym co robią.Bytovia upada!😟

Pro - 7 marca 2018, 0:17:35 - *.opera-mini.net (*.47.96.11)
Przypomnijcie sobie na jakim boisku grała Legia Janasa w lidze mistrzów jak dobrze pamiętam ze Spartakiem Moskwa. Ile my mieliśmy tych mrozów raptem kilka dni, co oni robią w tych klubach żeby przygotować murawę znając prognozy pogody?

inny - 7 marca 2018, 0:25:37 - *.12.34.188
Murawa...hmmm. Jak jest w stanie sama się obronić to gramy? A nikt nie wpadł w tym klubie, że o powyższą nalezy dbać cały czas, nawet jak nie gramy? nawet w zimie? itd. Owszem mi jest łatwiej, bo w moim klubie jest podgrzewana itd...ale nawet jak nie była, to klub cały rok, codziennie dbał o to, żeby nadawała sie do gry w wyznaczonym terminie. a +10st i roztopy , to chyba nie sa jakies anomalia pogodowe.

inny - 7 marca 2018, 0:29:58 - *.12.34.188
@Bytoviak. Szacunek za normalny pogląd na tą kwestię. (o ile jesteś Bytoviakiem, a nie jakimś debilem podszywającym się) Pzdr.

inny - 7 marca 2018, 0:35:57 - *.12.34.188
chyba do @max ...dobry pomysł dla takich "działaczy" ! W lipcu 17 kolejek pod rząd, dzień po dniu! Szybko by się "panowie prezesi" nauczyli roboty :-)

Mat224 - 7 marca 2018, 7:41:33 - *.toya.net.pl
Skandal plus 12 stopni na sobotę i 10 w piątek a oni przekładają mecz. Z jakiego powodu? Śniegu już prawie nie ma a to co zostało proszę usunąć. Kluby 3 ligowe będą grały i radzą sobie z takimi problemami a tutaj co? To nie jest poziom 1 ligi Ani pod względem sportowym ani organizacyjnym

hjfd - 7 marca 2018, 8:06:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
walkower i tyle, w gorszych warunkach kluby jakoś grały

123 - 7 marca 2018, 8:22:14 - *.elblag.vectranet.pl
Ale to nie jest przecież ekstraklasa, mecz i tak nie pokazywany przez telewizję więc co wam szkodzi kiedy zagrają?

wacek - 7 marca 2018, 8:46:16 - *.dynamic.mm.pl
do bytowiakow tak sie chwalicie kasa a prosze temp.na minusie nieda sie na plus 10 tez nie.swiatla gasna co chwile obciach na maxa w lidze zawodowej.to co robia tam dzialacze? ktos za to odpowiada.niedlugo bd.wnioskowac o przelozenie bo zarowka sie spalila a jedyny elektryk w Bytowie na chorobowym.

Ptr - 7 marca 2018, 8:50:27 - *.play-internet.pl
@123 a to szkodzi ze sie liga rozlazi to raz a dwa to ze teraz Bytovia przegrala Gks wygral i z takim nastawieniem ta kolejka powinna sie odbyc.

Btv - 7 marca 2018, 11:47:49 - *.play-internet.pl
Ale po co ta spina? Przecież nikt z was i tak na mecz by nie przyjechał, bo jesteście mocni w gadce!!! Internetowi huligani.... brrrrr.... strach się nie bać.... nie pozdrawiam

BTV - 7 marca 2018, 14:55:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka granda się zrobiła z powodu przełożenia meczu :D nie wiem jak w Tychach, ale w Bytowie mrozy 2 tygodnie z czego bity tydzień oscylujące wokół 20 stopni poniżej zera. Dwa - śniegu się nie zgarnia, jak to ktoś powiedział (jeśli nie ma podgrzewanej murawy) bo sam musi zginąć dla dobra trawy. Ogólnie masa ekspertów Bytów powinien grać w III lidze powiadacie? Ma sponsora, więc czemu nie może grac wyżej??? Patrząc w ten sposób to GKS powinien grać w II lidze (niespełna 130 tys. mieszkańców) o ile pozyska sponsorów. Ile można grać za "nasze" pieniądze z miasta albo od spółek państwowych. To jest dopiero problem w polskim sporcie.

wty - 7 marca 2018, 20:41:44 - *.gdansk.vectranet.pl
klub z Bytowa dba o to by nie nabawili się zawodnicy kontuzji zarowno jak jak Ci z Bytowa i Tych, w dodatku po co by mieli przyjeżdżać jak by przed samym meczem nagle zdecydowano się odwołać spotkanie. Przeciez tu są koszta. Moim zdaniem jak najbardziej racjonalna decyzja. Pozdro dla kumatych

Do aaa - 7 marca 2018, 23:03:27 - *.himax.com.pl
Widziales murawe w Chorzowie, to zobacz a nie opowiadaj glupot

Sese - 7 marca 2018, 23:06:02 - *.himax.com.pl
Po co te bzdury o wymogach licencyjnych ? W ost.kolejce 3 druzyny nie potrafily przez 3 MIESIACE przygotowac boiska do grania, zaskoczeni zima w zimie !!!! W Chorzowie murawa rewelacja, mozna ?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas