[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


6 marca 2018, 17:56:27 - wsobon
Nice I liga: Mecz Chrobry - Pogoń S. przełożony na 11 kwietnia

Mecz 23. kolejki Nice I ligi pomiędzy Chrobrym a Pogonią Siedlce został przełożony na środę 11 kwietnia z powodu meczów eliminacji mistrzostw Europy U-17 odbywających się na stadionie w Głogowie w dniach 21-27 marca.

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w piątek 23 marca.


źródło: Chrobry Głogów

jasio - 6 marca 2018, 18:00:04 - *.dynamic.chello.pl
Mało kameralnych stadionów w naszym kraju na mecze kadry U17, że muszą grać w jakimś Głogowie?

Varadi - 6 marca 2018, 18:06:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Neli burku jak tam wynik Miedź Odra ? Gledziles i jakimś 0:2

Pac - 6 marca 2018, 18:16:08 - *.146.99.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A co, mieli grać na estadio de gruz w Opolu? ;-)

wacek - 6 marca 2018, 18:50:55 - *.dynamic.mm.pl
hahaha niema wolnych stadionow w calej PL hee

jankes - 6 marca 2018, 19:08:58 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego grają w miesięcznicę 11 września raniąc uczucia naszego bratniego narodu?

jedrzej201 - 6 marca 2018, 22:32:04 - *.adsl.inetia.pl
A myślałem, że z powodu pogody.

kibic - 7 marca 2018, 0:15:22 - *.play-internet.pl
bo nie bedzie celebryty borubara ze szczecina

inny - 7 marca 2018, 0:44:36 - *.12.34.188
Kpina jakaś. Ktoś urządza eME na stadionie, który jest w tym terminie ZAJĘTY!!! albo odwrotnie...ten sam ktoś wyznacza termin spotkania 1 ligi, na stadionie ZAJĘTYM pod eME... Brak słów na komentarz..

inny - 7 marca 2018, 0:51:41 - *.12.34.188
i jeszcze taka mała dygresja. W Głogowie na byle jakim obiekcie jest możliwość grania eME...a w Bytowie trzeba błagać o przesunięcie meczu 1 ligi,...bo temp bedzie +10!!! A tam spodziewano się max +7 i panika....Gomułka z Jaruzelskim razem nie dali by rady tego wymyslić!

Do innego - 7 marca 2018, 20:24:54 - *.play-internet.pl
Najpierw piszesz ze brak słów na komentarz a potem nabijasz jak szalony. Co za naród maruderow i ten varadi który wtyka swojego malinowego nosa w nie swoje sprawy.tylko CHG

inny - 7 marca 2018, 22:41:05 - *.12.34.170
Napisałem "brak słów na komentarz" i na tym zakończyłem ten temat. Kolejny wpis jest w innym temacie. Rozumiem jednak, że przeczytanie 2x po dwie linijki i zrozumienie całego tekstu jest dla Ciebie nieosiągalne. Ćwicz i nie zrażaj się niepowodzeniami.

do innego - 8 marca 2018, 6:21:58 - *.lubin.dialog.net.pl (*.241.107.56)