[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 marca 2018, 16:45:55 - koofel
Marco Drawz wziął udział w treningu HSV

Juniorski reprezentant Polski Marco Drawz wziął udział we wczorajszym treningu pierwszego zespołu Hamburger SV.

19-letni napastnik występuje w juniorskiej drużynie niemieckiego klubu. HSV zajmuje siedemnaste miejsce w Bundeslidze.

Borubar - 7 marca 2018, 16:52:49 - *.146.167.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hamburger SV nigdy nie spadł z Bundesligi, ale chyba już najwyższy czas, aby klub opuścił elitę. Co sezon wleką się gdzieś w ogonie ligi i zawsze jakimś cudem się utrzymują. Nawet po barażach się utrzymali. Hamburg wielkie miasto (drugie pod względem wielkości w Niemczech), ale drużynę mają kiepską. Można nawet stwierdzić, że są taką "Cracovią Bundesligi ".

ZXC - 7 marca 2018, 17:33:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie za rok tylko za parę miesięcy

cool - 7 marca 2018, 17:39:23 - *.adsl.inetia.pl
A Nawałko co na to ?

masasda - 7 marca 2018, 17:51:55 - *.17.118.237
W Hamburgu jest również inny klub piłkarski - St. Pauli, słynący z bardzo "zagorzałych" fanów ;). Derby tego miasta w 2.Budenslidze byłyby ciekawym widowiskiem.

kibic. - 7 marca 2018, 18:19:09 - *.11.111.70
W EKSTRAKLASIE chłopcy z U-18 grają a nie tylko trenują.

rympał - 7 marca 2018, 18:46:58 - *.adsl.inetia.pl
Upadek polskiego piłkarstwa totalny. Jeżeli newsem dnia jest fakt treningu jakiegoś anonima w klubie bundesligi .Za czasow Hajty czy Wałdocha w bundeslidze grało [ a nie trenowalo] ponad 20 naszych

Oks Odra - 7 marca 2018, 19:51:09 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@kibic
Kto taki???No i porownanie Bundesligi do Ekstraklasy.Prawie to samo :D :D :D

ANTIFA - 7 marca 2018, 20:12:35 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Tylko FC SANKT PAULI!!!!!!!!! Precz z faszyzmem!!!!!!!!!!!

maniek79ru - 7 marca 2018, 23:39:50 - *.static.chello.pl
Proponuje w zakładkach kariera piłkarza oprócz występów i goli unieścić rubrykę odbyte treningi

LEON - 8 marca 2018, 5:22:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

rafalski - 8 marca 2018, 7:56:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
150.milionow.euro ma Hamburger budzet

Wojtas - 8 marca 2018, 7:56:45 - *.dynamic.chello.pl
Sankt Pauli to zakała Hamburga

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas