[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 marca 2018, 16:02:17 - bartekwr9
Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN.

Podjęto na nim następującą decyzje:

Kara dyscyplinarna dla byłego zawodnika GKS Bełchatów Bartosza H. za przewinienie korupcji sportowej w wymiarze 2 lat dyskwalifikacji.


źródło: PZPN

kibic - 8 marca 2018, 16:06:02 - *.205.163.142
Jakiś typ co pewnie dobija już do 50-ki, standardowo.

Kpina!!! - 8 marca 2018, 16:07:14 - *.dynamic.chello.pl
Typ już od siedmiu lat nie gra!

ffalen - 8 marca 2018, 16:07:25 - *.dynamic.mm.pl
Hinc dobija do 40tki

kibic - 8 marca 2018, 16:14:54 - *.play-internet.pl
wszystkiego najlepszego borubar

Borubar - 8 marca 2018, 16:20:08 - *.146.45.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Te wszystkie komisje działające pod batutą PZPN, powinny zostać rozwiązane, a Boniek powinien podać się do dymisji . Wczorajszy wyczyn legijnego sędziego daje podstawy do tego, żeby skruszyć PZPN-owski beton. Komisje są tylko stworzone do zarabiania pieniędzy, rzadko kiedy są w stanie wyegzekwować jakiś porządek i dyscyplinę. Nawałka, Boniek i Przesmycki, będą twarzami naszej kompromitacji na mundialu.

JohnyKSG - 8 marca 2018, 16:20:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejna spec-komisja! oddajcie Górnikowi 3 punkty natychmiast i cofnijcie kary oraz zakazy!

agKŚ - 8 marca 2018, 16:24:08 - *.centertel.pl
Kary i zakazy moga zostac,ale te 3pkt to wałek az pachnie...

AmoN - 8 marca 2018, 16:36:46 - *.40.248.218.threembb.co.uk
Gornik przegrywal do 80 minuty i teraz udaja wielce pokrzywdzonych, ze stracili 3pkt. Mogli prowadzic 2,3-0 to mieliby jakis argument.
Poza tym skomlenie, ze komisja tym sposobem pomaga Legii jest lekko niepowazne. Zabranie punktow Gornikowi to uklon w strone Amiki poznanskiej a nie Legii

Beret - 8 marca 2018, 16:37:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie kara dla domagoja za bandycki atak na Frankowskiego? tylko czerwona ? powinno być 5 meczy odpoczynku

Zabol48 - 8 marca 2018, 17:06:46 - *.dynamic.chello.pl
@AmoN byla dobiero 81 minuta meczu Gornik nie raz juz wygrywal w koncowce pamietam mecz ze Slaskiem gdzie w 90 min bylo 2:1 dla Wroclawian a skonczylo sie 3:2 dla KSG . Kara jest skandaliczna zwlaszcza ze Piast tez spalil jakis szalik i oni nie dostali ujemnych punktow zenada.

Marco - 8 marca 2018, 17:11:24 - *.dynamic.dsl.as9105.com
dla mnie powinni dokonczyc te ostatnie 9 minut w innym terminie, ale kare powinni im taka dowalic,ze by kilka razy sie zastanowili komu sprzedaja bilety.

do Johny@o - 8 marca 2018, 17:14:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie 3 pkt jak przegrywaliscie przy zielonym stoliku chcecie pkt po co wam i tak dolna 8 w tabeli na koniec

recek - 8 marca 2018, 17:17:39 - *.play-internet.pl
dzionyks9ej weź gimbusie przestań się pogrążać, bo każdy kolejny wpis cię tylko ściąga na samo dno intelektualne.

miss - 8 marca 2018, 17:22:25 - *.dynamic.chello.pl
Kórnik zapsze wygrajcie na boisku, a nie pism swędem przy zielonym stoliczku.

Roter - 8 marca 2018, 17:28:18 - *.dynamic.chello.pl
To, że z kiepskimi wygraliście w dwóch ostatnich minutach nie znaczy, że byłoby tak z Piastem tym bardziej, że z przebiegu meczu na to się nie zanosiło. Prędzej Piast strzeliłby na 2-0 niż Górnik ma 1-1...Było dograć te 10 minut, Piast chciał ale Górnik spekulował i się przeliczył...

Michał - 8 marca 2018, 17:52:33 - *.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Żadnych punktów za darmo dla Górnika. To niesprawiedliwe dla Lecha i Korony. One walczą z Górnikiem o 3 miejsce a nie dostają darmowych punktów. Górnik w 81 minucie, gdy mecz został przerwany to przegrywali 0:1, czyli przy takim wyniku mają 0 punktów. Ale numer, przegrać/przegrywać mecz i chcieć za to 3 punkty. Trzeba mieć tupet. To nie ma nic wspólnego ze sportem.

żabol48 - 8 marca 2018, 17:59:45 - *.play-internet.pl
@Roter a niby kiedy Górnik miałby dograć te śmieszne 10 minut jak lada moment gramy w pucharze Polski po zakończeniu sezonu?? Czy to wina Górnika że Piast nie potrafił meczu należycie zorganizować i zabezpieczyć ????????

Zabol - 8 marca 2018, 18:07:16 - *.nat.nova.is
@michal a skąd ty możesz wiedzieć czy Górnik w ostatnich minutach by nie zremisował albo wygrał tego meczu? To że do 81min przegrywał to nic nie znaczy a ty wyjeżdżasz z takimi tekstami ze Górnik dostaje za darmo punkty!!!

BI - 8 marca 2018, 18:13:14 - *.static.ip.netia.com.pl
mało ze śmiechu się nie posikałem. Górnik mecz praktycznie przerżnął, a tu czytam "była dopiero 81 minuta meczu". Paradne.

Kibic - 8 marca 2018, 18:13:23 - *.dynamic.chello.pl
@żabol48- poczekaj jak wszyscy będą "należycie" mecze zabezpieczać i gazować kibiców Górnika ,tak jak to robiła/robi wasza ochrona w stosunku do przyjezdnych którzy wam(ochronie) nie pasowali.Myślisz że po takim wyskoku na innych stadionach będą ryzykować "sprowokowanie" walkowera ? będziecie wchodzić w 89minucie albo wcale .

Pielgrzym - 8 marca 2018, 18:13:54 - *.adsl.inetia.pl
Michał Ty Durak .Czy to wina Górnika że Piast nie umie utrzymać na smyczy swych ,,bandytów" Stadionowych. Zawsze się płaci za głupotę Michale.

BI - 8 marca 2018, 18:26:28 - *.static.ip.netia.com.pl
Z drugiej strony służby porządkowe Piasta dały pupy, że kibicom Górnika udało się wnieść piastowskie flagi na sektor gości. Ochrona ma prawo, a wręcz obowiązek, nie dopuszczać do wniesienia na stadion barw kibiców drużyny przeciwnej.
Pół roku temu kibice Legii prawdopodobnie chcieli wnieść jagiellońskie flagi na białostocki stadion, ale ochrona Jagi do tego nie dopuściła (kibice Legii nie zgodzili się na dokładną kontrolę swoich flag i zrezygnowali z wejścia na trybuny).

jo - 8 marca 2018, 18:26:47 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Pytanie do tzw. Znawców. Za co Górnik (czyli Klub i zawodnicy) dostali -3p? Jaki konkretnie paragraf rozgrywek został zastosowany? Z góry gratuluję tym, którzy wymyślą coś sensownego. Pozdro dla obiektywnych!

5-ty - 8 marca 2018, 18:37:04 - *.dynamic.chello.pl
Jakby Górnik prowadził z Piastem to na pewno miał te trzy punkty.Ale na szczęście komisja nie daje punktów za nieudolność

aa - 8 marca 2018, 19:06:21 - *.dynamic.mm.pl
a gdzie kary dla drukarzy??? dalej niema? chroncie dalej ich obserwatorzy a bedzie caly swiat sie z nas smal pokazali w lidze mistrzow jak sie w polskich ligach sedziuje

aaa - 8 marca 2018, 19:12:24 - *.dynamic.mm.pl
te smieszne komisje tylko potrafia karac kluby finansowo !!!! zabierac pieniadze na swoje wyplaty bo za cos trzeba zyc!! ale juz porzadku z drukarzami sedziami nic nie robia delegaci ich kryja wszystko to beto ktory trzeba skruszyc!!!

marek - 8 marca 2018, 19:40:41 - *.146.194.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A dlaczego Górnik miałby nie wygrać z Piastem gdy zostało 10 min do końca proszę obejrzec mecz Legi z Widzewem tam też nic nie zapowiadało że to Legia przegra a jak było wystarczy jedna przypadkowa
bramka i wszystko się zmienia o 180 stopni pozdrawiam obiektywnych kibiców

lloll - 8 marca 2018, 19:52:37 - *.dynamic.chello.pl
Niech mi te Borubary, Zabole i Johny napisza gdzie Gornikowi zabrali 3 pkt. W ktorym miejscu sie to stalo.
Przed meczem Gornik mial 41 pkt. Przegrywal z Piastem. I dalej ma 41 pkt. Gdzie Wam zabrali. Slucham.

Do Marek - 8 marca 2018, 21:27:51 - *.227.66.183
Oczywiście, niestety pamiętam mecz Legii z Widzewem. Do dziś nie rozumiem tego co się wtedy wydarzyło. Ale to jest właśnie piękno futbolu.

Kolo - 9 marca 2018, 4:53:51 - *.56.195.3
A co z sędzią Jarzebakiem? Jaka kara za "dobre sędziowanie"?

tom - 9 marca 2018, 8:36:47 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Bartosz Hinc?

wichura - 9 marca 2018, 11:05:45 - *.146.129.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Typowe...
Gość ma 41 lat, ostatni mecz zagrał 7 lat temu (i to na jakimś podwórkowym poziomie - Grom Plewiska :D )
Przejmie się tą karą jak nie wiem co!

M. - 9 marca 2018, 11:35:26 - *.adsl.inetia.pl
I to jest właśnie caly pzpn. Biorą grubą kasę za obrady i wydają takie absurdalne wyroki. Przecież to jest kpina, ale ważne że kasa się zgadza. Już widzę jak Hinca podłamie ta kara. To tak jakby do mojego ojca który jest na emeryturze przyszedł list z byłego zakładu, że przez 2 lata nie może h nich pracować :D Brawo leśne dziady.

KIBIC - 9 marca 2018, 11:51:04 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Robert błaszczak członek zarządu legi warszawa w komisji ktory odebrał punkty Górnikowi i wszystko jasne dlaczego punkty sa odebrane kpina co to za komisja
a piastole niech nie płaczą ze Górnik przegrywał bo moze by zremisowal moze i wygrał a wy zasluzyliscie na walkower za chamskie zachowanie juz w Zabrzu toalety zniszczone rzuczanie racami w dzieci i kobiety i w inwalidów,przewrócony płót i co potem było cała Polska z was sie smieje

andrut - 9 marca 2018, 12:14:54 - *.play-internet.pl
Piast 1 liga i wszystko jasne kibiców nie macie sukcesów nie macie stadionu tez nie macie wiec co macie trzy perony i to wszystko

Kołodziey - 9 marca 2018, 13:37:06 - *.dynamic.chello.pl
Piasta mogą ukarać nawet walkowerem i dodatkowo -3 pkt ale żeby Górnikowi dać darmo 3 pkt ?? Trzeba mieć tupet...a dograć mecz to Piast chciał nie w innym terminie ale wówczas w niedzielę. Policjanty zabezpieczyliby to ogrodzenie i można było grać ale liczyło się na drapane....

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas