[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 marca 2018, 17:34:46 - bartekwr9
27. kolejka Ekstraklasy - zmiana w obsadzie sędziowskiej

Nastąpiła zmiana w obsadzie sędziowskiej 27. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Cracovią poprowadzi Piotr Lasyk z Bytomia. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o 18:00.

Pierwotnie na sędziego wyznaczono Pawła Raczkowskiego z Warszawy.


źródło: PZPN

Seba87 - 8 marca 2018, 17:38:22 - *.128.81.87
Lasyk zapewnia dużo emocji... negatywnych...

TheBill - 8 marca 2018, 18:02:41 - *.dynamic.mm.pl
won z Marciniakiem, zdegradować go do 3 ligi

Zajmon Leg - 8 marca 2018, 18:39:14 - *.146.167.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sandecja i Pogoń spadek z ligi

jan - 8 marca 2018, 19:10:27 - *.133.75.18
Słusznie powinien odpocząć s,Raczkowski.Nic nie pomógł Marciniakowi.Moim zdaniem nie umiał czytać
gry przy faulu i zagraniach ręką.Powinien też pomóc asystentowi o ocenie spalonego w 90 min,jeżeli ten
zaspał.To jest sędzia z wieloletnim doświadczeniem
ale zachowanie za bramką-skandaliczne.Więcej spodziewałem się po Marciniaku ale to dobrze bo
nabierze więcej pokory.Może Ci zawodowcy są przemęczeni.Może za bardzo gonieni są po kraju.Nie
doszukuję się tu podtekstu stronniczego sędziowania .A być może jest a my kibice o tym nie wiemy
Pozdrawiam kibiców wszystkich klubów.

kibic.... - 8 marca 2018, 20:16:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hmm albo mi sie wydaje albo cracovia mo sztama z polonia bytom a sedzia z bytomia dosyc dziwne posuniecie pozdro normlani i PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

Mikołaj - 8 marca 2018, 20:21:12 - *.cable.smsnet.pl
... tak czy siak po meczu Tottenham-Juve-Marciniak będzie miał,, parasol", bo też pochodzi z Bydgoszczy, a wygrał,, jego"b. Juventus, więc będzie miał wysokie notowania też Marciniak..., ale to sędziowski skandal Polskich sędziów ...

Mikołaj - 8 marca 2018, 20:27:17 - *.cable.smsnet.pl
... a DLACZEGO,, NIE WISI "Marciniak za skandaliczne sędziowania w Londynie !!!?.

Torcida - 8 marca 2018, 20:28:00 - *.215.207.39-internet.zabrze.debacom.pl
P.Raczkowski najgorszy sędzia ekstraklasy

jarock - 8 marca 2018, 20:42:34 - *.free.aero2.net.pl
Marciniak kiedy odpocznie ???

Namor - 8 marca 2018, 21:44:48 - *.cpe.marton.net.pl
Paweł Raczkowski kiepsko asystował Marciniakowi w Londynie, więc powinien odpocząć i to dłużej. Tak ślepego bocznego Londyn jeszcze nie oglądał, a cięgi za niego zebrał Marciniak, przynajmniej częściowo niesłusznie.

cracoviak - 8 marca 2018, 22:12:56 - *.49.254.236.ipv4.supernova.orange.pl
@kibic....Nie wiem jak Ci wpadła taką myśl do głowy, przecież Craxa nie ma żadnej sztamy z Polonią Bytom xD

tw.bolek - 9 marca 2018, 7:51:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawidłowo, sprzyja Probierzowi vide mecz z Górnikiem, dwa karne w jednej minucie !!!

efyndi - 9 marca 2018, 11:29:34 - *.static.akk.net.pl
Panie Raczkowski - czas na eksmisja z ekstraklasy!Jesteś NAJGORSZYM arbitrem,wez sie zasprzedaż słonecznika przed stadionym!

efyndi - 9 marca 2018, 11:38:22 - *.static.akk.net.pl
p. Przesmycki wez ze sobą Raczkowskiegi i idzcie puszczac DRAHY!!!

nep - 9 marca 2018, 14:36:35 - *.devs.futuro.pl
Podoba mi się zaproszenie na oficjalnej stronie Lechii na mecz z Legią.
"Pierwsza niedziela bez handlu.
Przyjdź na mecz."
No cóż, pożyjemy, zobaczymy.

. - 9 marca 2018, 15:19:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kibic....: Cracovia ma zgody z Arką, Lechem, GKSem Tychy, Sandecją i Tarnovią. Z Polonią Bytom nie ma żadnych relacji.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas