[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 marca 2018, 17:43:57 - bartekwr9
21. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 21. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 10-11 marca.

10 marca (sobota):

ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo, godz. 13:30, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Stalowa Wola, godz. 14:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

11 marca (niedziela):

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard, godz. 12:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo, godz. 14:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).


źródło: własne / PZPN

under46 - 8 marca 2018, 18:26:45 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Czy kiedyś była mniejsza kolejka w lidze centralnej? Nie ma kataklizmu żadnego, ale cyrk.

RKS1910 - 8 marca 2018, 18:52:13 - *.radom.vectranet.pl
A gdzie reszta meczy? Kabaret

PK - 8 marca 2018, 19:12:29 - *.pppoe.sistbg.net
Wszystkie mecze powinny być odwołane na boiskach powierzchownie jest 2 cm błotko a pod spodem kilka cm zmarzliny zatrzymującej wchłanianie wody.

Mx - 8 marca 2018, 19:22:07 - *.85-237-178.tkchopin.pl
@: RKS1920:
Jak jeszcze raz napiszesz meczy zamiast meczów to dam ci w pysk!!!!

Mx - 8 marca 2018, 19:23:49 - *.85-237-178.tkchopin.pl
@RKS1910:
Jak jeszcze raz napiszesz meczy zamiast meczów to dam ci w pysk.

demon - 8 marca 2018, 20:15:20 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
ŁKS Łódź - Gryf 1
GKS 1962 - Stal Stalowa Wola 1
Znicz - Błękitni X2
Radomiak - Legionovia X

ROFTL - 8 marca 2018, 20:32:33 - *.184.21.238
@Mx
Obie formy są poprawne...

Mx - 8 marca 2018, 20:41:36 - *.85-237-178.tkchopin.pl
@ROFTL:
Nie pisz herezji!!!!!!!!!!!!!

19HETMAN72 - 8 marca 2018, 22:39:05 - *.radom.vectranet.pl
No i fajnie ... zaczynamy!? Oby z oczekiwanym efektem w czerwcu. Trzymam kciuki bo dla mnie to .... TYLKO RADOMIAK RKS!

kolo - 8 marca 2018, 23:05:43 - *.hsd1.fl.comcast.net
Jak sie mieszka na wiosce to i zmarzlina jest. Do okregowki pajace ze swoimi pastwiskami.

1921 - 9 marca 2018, 15:32:50 - *.centertel.pl
Gryfie do boju!!!!

kicia - 9 marca 2018, 15:40:44 - *.217-171-60.tkchopin.pl
zeby sie w Lodzi lekko nie zdziwili Gryf w tej rundzie bedzie jechal jak walec 30 tonowy

Pedros - 9 marca 2018, 18:58:09 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
ŁKS Łódź - Gryf 1
GKS 1962 - Stal Stalowa Wola 2 bo pewnie GKS tak jak w tamtym sezonie Raków odda mecz Stalowej
Znicz - Błękitni 1
Radomiak - Legionovia 1

przemekka - 9 marca 2018, 20:24:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŁKS Łódź 0-0 Gryf
GKS 1962 0-1 Stal Stalowa Wola
Znicz 0-2 Błękitni
Radomiak 1-1 Legionovia

1962 - 10 marca 2018, 5:12:02 - *.dynamic.chello.pl
Stalówka niestety porażka

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas