Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

8 marca 2018, 18:32:57 - koofel
21. kolejka Nice I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 21. kolejki Nice I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 9-10 marca.

9 marca (piątek):

Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica, godz. 19:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Stal Mielec - Górnik Łęczna, godz. 20:45, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

10 marca (sobota):

Odra Opole - Puszcza Niepołomice, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce, godz. 16:00, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
GKS Katowice - Raków Częstochowa, godz. 17:45, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz, godz. 18:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

aa - 8 marca 2018, 19:23:46 - *.dynamic.mm.pl
o Jarzebaka drukarza niema? patrzac na mecze i sedziow ktorzy sedziuja niektorym zespolomto kabaret

aa - 8 marca 2018, 19:46:00 - *.dynamic.mm.pl

DGL - 8 marca 2018, 19:56:21 - *.gdansk.vectranet.pl
a Chrobrego czemu nie typujecie
Chrobry - Olimpia 2:1

DJ - 8 marca 2018, 20:02:59 - *.dynamic.mm.pl
Miałem nadzieję, że ukaże się jakiś komunikat w sprawie złodzieja jarzebaka ale pzpn nawet nie raczy podjąć działań dyscyplinarnych wobec tego drukarza...

mirko - 8 marca 2018, 23:08:00 - *.chojnet.pl
Ufff! Na szczęście w tej kolejce Jarzębak nie sędziuje w BB.

Mariano - 9 marca 2018, 7:57:48 - *.olsztyn.vectranet.pl
A pan jarzebak ktory tak dobrze sędziował mecz w ostatniej kolejce to dlaczego juz nie sędziuje? Przecież za swoje ostatnie SHOW! dostał ocenę dobrą.

. - 9 marca 2018, 8:18:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Typerzy

Samyr - 9 marca 2018, 10:45:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co ma poziom sedziowania Jarzebaka w ostatniej kolejce. W każdym meczu który sędziuje jest równie niskki i nic to nie zmienia. Raz zakończył mecz 10 minut przed czasem i nikt mu nic nie zrobił więc na co liczycie?

Quadro - 9 marca 2018, 11:24:34 - *.146.108.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowie piłkarscy są w Polsce bezkarni i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Taki typ z gwizdkiem może odstawić numer Pana Hilarego, a i tak za tydzień, góra dwa jest znowu w obiegu.

Dzida - 9 marca 2018, 15:54:16 - *.43.230.83.multiplay.pl
Nie jestem przeciwny żadnemu klubowi tutaj ale miedź nie wygra w Sosnowcu jak wyciągnie 1 punk to będzie sukces

typer - 9 marca 2018, 15:58:21 - *.43.230.83.multiplay.pl
Nie kibicuje nikomu ale miedź jak wyciągnie 1 punk w Sosnowcu to się zdziwię

StalM71 - 9 marca 2018, 16:05:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat sedzia Gasiorowski z Bialej Podlaskiej to wg. mnie jeden z lepiej rozwijajacych sie sedziow. Obserwuje go od czasow II ligi. Mam nadzieje, ze dzisiaj , jak w ostatnich meczach nie bedzie w Mielcu przeszkadzal zadnej z druzyn . A jarzabka, to piwinni wszyscy razem, trenerzy, prezesi i kibice panom z PZPN na zawsze wybic z glowy!

Obiektywny - 9 marca 2018, 19:12:53 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Do Dgl Bo Chrobry jest cieńki i gra co roku o utrzymanie!

kolo - 9 marca 2018, 19:58:55 - *.dynamic.chello.pl
jarzębek ma plecy w pzpn. Może odstawiać wałki, babole i tak mu nic nie zrobią. Jaki jest Miś, każdy widzi

Varadi - 9 marca 2018, 21:05:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Legionista dzida co powiecie na 0:2 dla Miedzi ?

Dzida - 9 marca 2018, 21:55:31 - *.43.230.83.multiplay.pl
Zwracam honor. Miedź awans na 100 chociaż nie lubię tego klubu a Sosnowiec jeszcze gorzej. . .

ZS 1906 - 9 marca 2018, 22:13:09 - *.dynamic.chello.pl
Dopóki w Sosnowcu będzie Jaroszewski Stanek i Chęciński nic w tym klubie się nie zmieni!!! Sędzia z Torunia też dziś nie pomagał lecz taki piach jak gra Zagłębie to miedź powinna wygrać z 6:0