[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 marca 2018, 11:49:00 - dyrovski
Odra Opole otrzyma pieniądze od miasta

Odra Opole otrzyma od miasta 1,5 mln zł na rok 2018. W poprzednim roku klub dostał 500 tys. zł.



źródło: Odra Opole

WKS - 13 marca 2018, 12:05:47 - *.180.29.194.multiplay.pl
Za hajs z elektrowni baluj!

WKS - 13 marca 2018, 12:06:36 - *.180.29.194.multiplay.pl
Za hajs z elektrowni baluj

airfoce1 - 13 marca 2018, 12:08:12 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Kasa przyznana, ale prezes Odry jej nie przyjmie. Czytałem na weszlo przecież wywiad. Jest przeciwny finansowaniu klubów z miejskich budżetów.

thenaturat - 13 marca 2018, 12:12:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mniejsza z tym to jest ciekawsze. Panstwo Polskie za pieniadze podatnikow wybudowalo za kilkanascie miliardow zlotych stadiony na Euro 2012. Ktore owe stadiony teraz sa we wladaniu PZPN a nie panstwa Polskiego. Gdyz PZPN nie podlega pod panstwo(ministerstwo sportu) tylko bezposrednio pod zarzad FIFY i UEFA. Tak samo jak kosciol katolicki ktory podlega pod Watykan(Papiez jest glowa kosciola) a nie pod panstwo Polskie(ale placimy z podatkow katechetom,biskupom i kapelanom)I to sa prawdziwe mafia! Pilka Nozna interesuje sie okolo 3 miliardow ludzi na swiecie a chrzescijan jest ok 1 miliarda.

JoYo - 13 marca 2018, 12:13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panstwo Polskie za pieniadze podatnikow wybudowalo za kilkanascie miliardow zlotych stadiony na Euro 2012. Ktore owe stadiony teraz sa we wladaniu PZPN a nie panstwa Polskiego. Gdyz PZPN nie podlega pod panstwo(ministerstwo sportu) tylko bezposrednio pod zarzad FIFY i UEFA. Tak samo jak kosciol katolicki ktory podlega pod Watykan(Papiez jest glowa kosciola) a nie pod panstwo Polskie(ale placimy z podatkow katechetom,biskupom i kapelanom)I to sa prawdziwe mafie!

OKL - 13 marca 2018, 12:24:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na tych darmo zjazdów? Nie lepiej na dom Samotnej Matki!!

OKL - 13 marca 2018, 12:32:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na tych Nieudaczników? !!!

xzys - 13 marca 2018, 12:49:05 - *.179.249.199.static.3s.pl
@airfoce1: Boli. Twoje miasto ładuje co rok ponad 10mln i nic z tego nie wynika.
Odra w ostatnich czterech latach dostała ok.2mln i zrobila dwa awanse i gra w czołówce 1.ligi.

wierny oks - 13 marca 2018, 13:04:07 - *.centertel.pl
Okl,czyzbys sie wychowal w domu Samotnej Matki???

palhajs - 13 marca 2018, 13:09:58 - *.tor.openinternet.io
Czemu tylko 1,5 mln na klub z aspiracjami na Extraklase ? Śląsk tylko niedawno dostał 5mln a aspiruje, ale na 1 lige :D

voo - 13 marca 2018, 13:25:32 - *.179.249.199.static.3s.pl
Pytanie do Redakcji,
czy jesteście w stanie przygotować/opublikować zestawienie pieniędzy przekazanych przez miasta (z podziałem na kluby) dla Ekstarklasy, I Ligi i II ligi?
z góry dziękuję

Wizard - 13 marca 2018, 13:28:08 - *.play-internet.pl
Stadion Energa Gdańsk - własność miasto Gdańsk. Stadion Wrocław - własność miasto Wrocław. Inea Stadion - własność miasto Poznan. PGE Narodowy - własność Skarb Państwa zarządzany przez spółkę podlega ministerstwu sportu i turystski.stadiony są tylko dzierżawione klubom,miasta organizują na nich własne imprezy.ktory więc niby z nich jest we władaniu pzpnu?

jur.ek - 13 marca 2018, 13:53:19 - *.unknown.vectranet.pl
dobrze prawisz Wizard, ale z kościołem to już przekręt ;)

lechia - 13 marca 2018, 14:13:09 - *.gdansk.vectranet.pl
do thenaturat-nie wiem czlecze co spozywasz ale mam nadzieje ze doktor i rodzice zdaja sobie sprawe z powagi sytuacji. tymczasem poloz sie, odpocznij, zrelaksuj -zaraz przyjdzie siostra i zapoda antidotum na glupote. ciiiiichooo-milych snow

wrocloveia - 13 marca 2018, 14:26:22 - *.janxb.de
voo - tego nie da się ustalić, bo np. Wrocław przekazuje tylko część oficjalnie, a reszte przez spółki żeby opinii publicznej nie wk... nie denerwować ile baniek ich kosztują kopacze ;)

Reggie - 13 marca 2018, 14:57:19 - *.dynamic.chello.pl
Idealnie by było gdyby miasta i inne jednostki samorządowe ze swojej/podatników kasy nie dokładały do budżetów profesjonalnych klubów (niech zajmują się tylko infrastrukturą sportową, szkoleniem młodzieży, itd), ale pokażcie mi kto pierwszy będzie miał odwagę z tym skończyć widząc, że wszyscy dokoła pakują forsę aż miło ? Kto będzie miał jaja żeby nagle obciąć kasę klubowi, w sytuacji kiedy wszyscy sąsiedzi dalej będą to robić ? Ciężka sprawa i sporo czasu jeszcze potrzeba, żeby coś się zmieniło. A od Odry proszę się odczepić - w Opolu sytuacja jest nieporównywalnie zdrowsza niż w wielu miastach gdzie idą dużo, dużo, dużo większe kwoty, a kluby praktycznie są tylko na utrzymaniu miasta.

Qpa - 13 marca 2018, 18:16:40 - *.rev.snt.net.pl
A Raków płacze, ze dostał 1.8mln i robi ogólnopolska aferę jak można tak mało i jakie to miasto jest złe.

BeeSKa - 13 marca 2018, 18:40:08 - *.adsl.inetia.pl
Te dofinansowania to rak toczący Polską piłkę, nie stać to nie grasz i tyle. Jak widzę w obecnej sytuacji ekstraklasa powinna mieć maks 8 - 10 zespołów, które powinny mieć stabilny budżet(nie wiem czy tyle się nawet znajdzie). I liga to samo, dopiero od 2 ligi dopuścić więcej zespołów(dużo mniejsze wymagania wiadomo) ale z budżetem na utrzymanie zespołu!! Obecnie to jest parodia jakaś. Niestety tak samo jest u nas we Wrocławiu.

dede - 13 marca 2018, 18:40:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
marnotrawienie pieniędzy podatników! skandal !

Ja - 13 marca 2018, 19:48:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
twoich nie bo na kuroniu siedzisz i 1500 plus od panstwa dostajesz

... - 13 marca 2018, 21:10:01 - *.18.141.111
Bez tych dotacji nie było by 80% 1. i 2. Ligi, piłkarsko kilka regionów pewno by przestało też istnieć przez koncentrację wokół tych "14 największych", ale zgadzam się, dotacje to rak, przez który w zarządach siedzą leniwce zamiast rekinów.

leming - 13 marca 2018, 21:34:11 - *.unknown.vectranet.pl
Pewnie Jaki to załatwił. Dla swoich to jest a na POLSKĘ I POLAKÓW to nie ma! Taka tam dobra zmiana!

jak leming - 14 marca 2018, 7:42:02 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
leming zmień tv,gw bo ciebie oszukuje i przestań myśleć o Jakim bo to dla ciebie nie zdrowe !Każde miast ma swoich radnych ,prezydenta i to oni decydują o tym na co idzie kasa podatników !

Maati - 14 marca 2018, 11:27:51 - *.opera-mini.net (*.160.154.144)
Leming, co ma wspólnego finansowanie z budżetów miast klubów piłkarskich z ministrem Jakim??? Co wogóle Jaki ma wspólnego z finansowaniem czegokolwiek?? Ot cały wyborca PO, powie coś byle był ferment, nieważne że nie na temat i bez sensu

Velvet - 14 marca 2018, 20:19:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@OKL, MKS masz rację! Darmozjadom absolutnie NIE! Dlatego MKS leci do 4tego poziomu Boli? Ma boleć putano!

Velvet - 14 marca 2018, 20:28:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@airfoce1: Ty się lepiej nie wypowiadaj!Pieniądze jakie z Kasy Miejskiej dał na ten bolszewicki twór Dutkiewicz, to rekord Polski, jeśli nie świata

Wolfik - 15 marca 2018, 8:16:11 - *.dynamic.mm.pl
A potem się dziwimy, że remont dwóch kilometrów drogi trwa pół roku i kosztuje krocie...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas