[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 marca 2018, 15:48:05 - bartekwr9
Janusz Biesiada wiceprezesem Lechii

Decyzją rady nadzorczej Lechii Gdańsk Janusz Biesiada dołączył do zarządu klubu i będzie pełnił funkcję wiceprezesa.

Biesiada w przeszłości pełnił w Lechii m.in. funkcję dyrektora marketingu i prokurenta.


źródło: Lechia Gdańsk

ara - 13 marca 2018, 15:50:33 - *.dynamic.mm.pl
skoro biesiada to z peszkiem sie dogada

Cleaver - 13 marca 2018, 15:50:43 - *.dynamic.chello.pl
Ciągnie swój do swego

kazik - 13 marca 2018, 15:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten klub się stacza ku mojej wielkiej radości.

Borubar - 13 marca 2018, 15:54:46 - *.146.36.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oby nie było tylko żałobnej biesiady na koniec sezonu, gdy okaże się, że Lechia spada, a Arka zostaje w ESA37. Sławek Peszko jeśli zostanie powołany do kadry na mundial, to ja osobiście zbojkotuje oglądanie reprezentacji, a wszyscy wspomną moje słowa, że zajmiemy w grupie co najwyżej trzecie miejsce.

kubot - 13 marca 2018, 16:19:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Idealne nazwisko do odpowiedniego miejsca

siema - 13 marca 2018, 16:23:26 - *.dynamic.mm.pl
Będzie biesiada ,będzie się działo będzie wesoło..

Warchoł - 13 marca 2018, 16:26:54 - *.unknown.vectranet.pl
hahaaa biesiada to teraz bedzie w gdansku u sledziów :D

M - 13 marca 2018, 16:43:19 - *.146.168.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Biesiada oddaj pieniądze.

obserwator - 13 marca 2018, 16:43:25 - *.skierniewice.vectranet.pl
To ten od siatki?
Jak tak, to gratuluję.

p - 13 marca 2018, 16:49:42 - *.opera-mini.net (*.0.39.187)
to ten były prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej?który był tam zamieszany w jakieś afery?

Czyngis - 13 marca 2018, 17:02:39 - *.146.101.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wy Biesiadzie dajcie spokój, bo dzięki niemu polska siatkówka wróciła na salony. A kto wie jak działał Ruben Acosta, wie jak musiał działać Janusz Biesiada.

nasaza - 13 marca 2018, 17:39:56 - *.play-internet.pl
borubar to pasztet

Rafi - 13 marca 2018, 18:34:51 - *.146.41.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia z tym zarzadem i tym wlascicielem nic nigdy w tej lidze nie osiagnie,nie maja pojecia o pilce.

Knur - 13 marca 2018, 19:02:54 - *.play-internet.pl
Szacun dla biesiady za to co zrobił z polską siatkówką 😐

TSV_1860 - 13 marca 2018, 19:36:46 - *.web.vodafone.de
Przecież ta Lechia to wstyd na całą Polskę. Nasprowadzali szrotu, zawodników których nikt już nie chciał nigdzie, podpisane zostały z nimi kontrakty kilkuletnie na bardzo wysokie sumy. Normalnie żyć, nie umierać tam w tym Gdańsku. Dziw bierze, że kibice tak na to pozwalają!!!

listek - 13 marca 2018, 20:01:47 - *.play-internet.pl
Jak jest Biesiada to zapraszamy do telefonu żoze peszkejro poprosimy o komentaż

P - 13 marca 2018, 21:19:23 - *.dynamic.chello.pl
Biesiada plus Peszko = lambada
Powodzenia i dobrej zabawy.

787 - 13 marca 2018, 21:24:43 - *.dynamic.chello.pl
To jest ten od przemysłu stoczniowego?

... - 13 marca 2018, 21:27:17 - *.146.162.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stadion niby najpiękniejszy w Polsce, kasa niby jest/była - a pomysłów na prowadzenie klubu sry.liard.
Czyli żadnego...

Pan "R" - 13 marca 2018, 21:40:12 - *.dynamic.chello.pl
Peszko, Biesiad-degrandolada

Ja - 13 marca 2018, 21:42:27 - *.play-internet.pl
Boję się o tych wszystkich bankrutów w plskiej piłce, jakby teraz musieli spłacić nawet tylko cześć swych długów to nagle się okazuje że nie ma znacznej części ekstraklasy, bo przecież długi przekraczające wieloletnie budżety mają Lechia, Śląsk i Wisła, nie koniecznie super jest też w Piaście i Górniku

rdr - 14 marca 2018, 0:13:03 - *.dynamic.mm.pl
najfajniejsze nazwiska w polskiej piłce SZARY,BIESIADA,SŁABY

Hmmm - 14 marca 2018, 8:20:39 - *.139.167.40
Czy to nie jest ten Biesiada, który swego czasu położył polską siatkówkę?

des - 14 marca 2018, 8:32:55 - *.dynamic.chello.pl
Lechia pikuje na samo dno. Piłkarsko i finansowo

... - 14 marca 2018, 15:23:16 - *.146.195.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najfajniejsze nazwisko w polskej piłce (i najbardziej do niej pasujące) to KRĘCINA...

KAX - 14 marca 2018, 15:23:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma sianka z panstwowych spółek .Nie ma granka.Zamiast gry.Będzie biesiadowanie i spadek bankowy.

wilson - 14 marca 2018, 15:35:31 - *.dynamic.chello.pl
To Biesiada wyprowadził polską siatkówkę na salony a grupa przestępcza Przedpełski i spółka go wyrzucili i doprowadzili do degrengolady

śżk - 15 marca 2018, 12:04:46 - *.adsl.inetia.pl
wilson to ty pier..........sz

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas