17 marca 2018, 12:39:15 - koofel
U-16: Mołdawia 1-1 Polska

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 2002) zremisowała 1-1 (1-1) z Mołdawią w drugim wyjazdowym towarzyskim spotkaniu. W czwartek podopieczni Przemysława Małeckiego wygrali 3-1 (2-0).

17 marca 2018, 11:00 - Vadul lui Vodă (Centrul de Pregătire a selecționatelor Moldovei)
Mołdawia 1-1 Polska
Ion Borș 30 - Filip Marchwiński 24

Mołdawia: 1. Silviu Șmalenia - 16. Cristian Bețivu (45, 2. Doru Calestru), 3. Iurie Iovu, 15. Daniil Zaporojan, 14. Ion Borș (61, 4. Cristian Istrati) - 18. Sergiu Carabelnicov, 5. Mihai Dolghi, 6. Ionuț Ciobanu, 10. Daniel Danu (80, 17. Alexandru Baciu), 13. Maxim Golovatîi (79, 7. Lucian Botnari) - 9. Nicu Namalovan (74, 19. Gheorghe Gondiu).

Polska: 1. Hubert Idasiak - 17. Paolo Boffano (41, 2. Nikodem Niski), 5. Arkadiusz Baran (41, 4. Łukasz Bejger), 20. Oskar Krzyżak, 13. Jakub Iskra - 14. Krystian Rybicki (62, 10. Nicola Zalewski), 19. Daniel Szelągowski (41, 6. Jan Biegański), 16. Jerzy Munik (51, 7. Jakub Kamiński), 11. Filip Marchwiński (41, 8. Nathan Wahlig), 15. Marcel Wędrychowski (51, 3. Łukasz Seweryn) - 9. Daniel Dudziński (71, 18. Kamil Lukoszek).

sędziował: Vasile Berladean (Mołdawia).

Grano 2x40 minut.

blblBLlbB - 17 marca 2018, 12:50:40 - *.dynamic.mm.pl
Sparingi sparingami ale mecz z Holandią 12.04 mam nadzieję, że będzie potraktowany jak finał MŚ ;).

qd - 17 marca 2018, 13:42:52 - *.188.165.24
cenny remis na wyjeździe

Art - 17 marca 2018, 14:12:46 - *.113.rev.vline.pl
Paolo Boffano , Nicola Zalewski , Nathan Wahlig ???? Co to ma być ????

siwa czupr - 17 marca 2018, 14:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Boniek kolejny sukces.

smoliwąs - 17 marca 2018, 15:08:01 - *.dynamic.mm.pl
Paolo Boffano to taki nasz Kamil Glik u-16 ;)

mr - 17 marca 2018, 15:10:23 - *.telpol.net.pl
Przecież to ledwie 15 latkowie. W Czwartek wygrali dziś remis, nic specjalnego. Wystarczyło trochę rotacji w składzie w porównaniu do poprzedniego meczu. To dyskryminowanie Polaków o obcobrzmiących imionach/nazwiskach jest żałosne, tym bardziej, że część z tych chłopaków regularnie jest powoływana do kadry Polski to dalej się znajdują kwestionujący i wyśmiewający ich.

-v- - 17 marca 2018, 15:39:51 - *.direct-adsl.nl
Art -..Co to ma byc? a co czytać nie umiesz!REPREZENTANCI POLSKI! albo tak głupi jesteś albo zacofany...pozdro dla kibiców..

Ricardo - 17 marca 2018, 15:41:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ten Paulo Boffano jest za słaby do kadry Włoch, a może wreszcie zwrócą na niego uwagę.

kibic - 17 marca 2018, 16:07:00 - *.dynamic.chello.pl
Ten remis to jest dotkliwa porażka. Mecz słabiutki. My mamy 2 okazje przez 80minut a Mołdawia oddaje 1 strzał i gol. Dramat, ale tak to jest jak się zabiera zawodników kontuzjowanych bo "muszą "być w kadrze. Z taką grą to eliminacje możemy zakończyć bardzo szybko. A kadra 2002 zapowiadała się super. 2 obozy Lamo, zgranie , atmosfera dobre wyniki a tu co. Wielkie nic.

oks - 17 marca 2018, 16:40:07 - *.184.146.105.ipv4.supernova.orange.pl
Tak to jest jak się powołuje tylko z towarzystwa wzajemnej adoracji, tzn. kilku klubów.

Opty - 17 marca 2018, 16:59:51 - *.unknown.vectranet.pl
Ja wiedziałem że tak będzie..
Ten okręcik tonie panie Boniek..
To kiedy znowu będą się kompromitować..
Dla poprawienia nastroju i aby dalej udawać że tacy mocarze jesteśmy to zagrajmy z San Marino..oj oni mogą nie uzbierać tyłu z rocznika 2002..no to z Kosowem zagrajmy..

fff - 17 marca 2018, 17:37:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener w wywiadzie powiedział cyt" drzwi do Reprezentacji są otwarte..." Miejmy nadzieję, że w następnym meczu da szanse innym chłopakom

zdegustowa - 21 marca 2018, 7:37:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
te powołanie chłopaków z niepolskimi korzeniami to wyjątkowa perfidia i policzek dla chłopaków z naszych boisk