Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

12 kwietnia 2018, 13:31:12 - dyrovski
26. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 26. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 14-16 kwietnia.

14 kwietnia (sobota):

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg, godz. 12:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy, godz. 15:00, sędzia: Albert Różycki (Łódź).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań, godz. 16:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków, godz. 16:00, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo, godz. 16:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg, godz. 17:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź, godz. 18:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).

15 kwietnia (niedziela):

Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice, godz. 13:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

16 kwietnia (poniedziałek):

Błękitni Stargard - Radomiak Radom, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Białek (Drezdenko).

źródło: własne / PZPN

Borubar - 12 kwietnia 2018, 14:00:42 - 188.146.39.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wejherowo to pewniak i można śmiało na nich postawić. Garbarnia z reguły przegrywa na Pomorzu i nie inaczej będzie tym razem. Radomiak też raczej nie wygra w Stargrdzie, więc można się nieźle obłowić u bukmachera. Ja juz obstawiłem mecze i radze wszystkim, aby stawiać na zwycięstwo Gryfa i brak wygranej Radomiaka.

Stachursky - 12 kwietnia 2018, 14:21:43 - public-gprs184100.centertel.pl
O wielki Borubarze wyrocznio i przewodniku duchowych po ziemi i niebie cóż my biedne szaraczki byśmy zrobili bez wiedzy twojej prze gromnej tajemnej ! Obdarz nas swoim nektarem wiedzy i nauczaj ! Prowadź i objaśnienih, świat krynico mądrości słuchamy cię Jak prawisz szczerze ...o wielki Borubarze.. Słuchaj uszami swoimi świata otaczającego Patrz oczami dookoła i wyjaśniaj nam łakniemy wiedzy Twej przeogromnej...

GREEN RDM - 12 kwietnia 2018, 15:26:03 - 217.114.169.244
Do Borubar - Zebys sie nie zdziwil. TYLKO RADOMIAK.

FanBorubar - 12 kwietnia 2018, 15:36:30 - 178-37-151-219.adsl.inetia.pl
hg wy lepiej grajcie 18tego z MKSem bo to tylko konsultacja anie mecz nie musi jechac ten grajek

wacek - 12 kwietnia 2018, 16:25:50 - host-176-221-122-49.dynamic.mm.pl
barubar 53latek na utrzymaniu rodzicow

Gwardia - 12 kwietnia 2018, 19:54:03 - user-94-254-163-46.play-internet.pl
Do boju Gwardyjka tylko zwycięstwo KSG 💪

Info - 12 kwietnia 2018, 20:49:57 - 188.146.40.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowie z Łodzi najpierw przekrecili Radomiaka w Katowicach dając w 15 min. Czerwona kartkę dla zawodnika Radomiaka a później karnego dla Rozwoju. Dziwnym trafem sędziował też ostatnio mecze Olimpii, Siarki i Warty w których te drużyny przegrywały widać zielony stolik czuwa żeby Lks awansował nie ważne w jakim stylu najważniejsze żeby drugi raz przy zielonym stoliku awansowała drużyna z jedną trybuna jak w amfiteatrze😀

@info - 12 kwietnia 2018, 21:38:36 - 188.146.105.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl