[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


16 kwietnia 2018, 15:42:02 - euzi
II liga: Mecz Gwardia Koszalin - Wisła Puławy 1 maja

Zaległy mecz 22. kolejki II ligi Gwardia Koszalin - Wisła Puławy zostanie rozegrany 1 maja o godz. 16:00.

Zaplanowane pierwotnie na 17 marca spotkanie zostało odwołane z powodu złego stanu boiska.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 15:49:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zły stan boiska w Koszalinie to nic nowego. Nie wiem po co utrzymują jeszcze w tym nadmorskim mieście drużynę seniorską skoro od lat wiadomo, że w Koszalinie nie ma klimatu do piłki i nigdy nie będzie. Już lepiej postawić na szkolenie młodzieży co by nasz selekcjoner Adam N. miał większy wybór wśród klasowych piłkarzy, o ile wciąż będzie prowadził kadrę.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 15:56:28 - *.202.98.190
Bardzo dobry pomysł. Data 1 maja jest idealna. Dzień wolny od pracy a o 16-tej nie ma żadnej ciekawej audycji w Radiu Maryja . Koszalin to piękne miasto ze wspaniałymi mieszkańcami i zasługuje dobrą drużynę piłkarską .
Dziękuję za uwagę to pisałem JA wasz Borubar

Borubar - 16 kwietnia 2018, 16:56:05 - *.static.ip.netia.com.pl
Masz rację, ale nie podszywaj się pode mnie.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 16:58:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez komentarza bo piesze sie do specjalisty.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 17:03:18 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
W Koszalinie tylko Kotwica!

Olfen omni - 16 kwietnia 2018, 17:14:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubar za Nawalke przyjdzie Brosz lub Brzeczek.Stawiaja na rodakow i Boniek oieje z zachwytu jak malolaci graja.Lepsi 5 klas

Garbarnia - 16 kwietnia 2018, 18:32:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co nie zmienia faktu,że klin i reszta ubecji będzie wkrótce chodziła na 3 ligę...tego z całego serca życzę i mówię arivederczi...ihihihihi

Gwardia - 16 kwietnia 2018, 18:49:22 - *.play-internet.pl
Do boju Gwardyjka niedługo seria meczy w Koslin 🖖 odrabiamy Gwardia!!!!!!!!!!!

klin - 16 kwietnia 2018, 22:33:02 - *.cable-modem.tkk.net.pl
W Kołobrzegu tylko chrusty! Naprzód Gwardyjka!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas