[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


16 kwietnia 2018, 18:33:25 - mogiel
Szymon Marciniak będzie sędzią meczu półfinałowego LM lub LE

Szymon Marciniak poprowadzi jako sędzia główny jedno z rewanżowych spotkań półfinałowych w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. Decyzja o tym, które to będzie spotkanie, zapadnie 27 kwietnia.

W zespole Marciniaka znajdą się Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz (asystenci), Radosław Siejka (sędzia techniczny) oraz Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał (arbitrzy dodatkowi).

Rewanżowe spotkania półfinałowe Ligi Mistrzów zaplanowano na 1 i 2 maja, a Ligi Europy - na 3 maja.


źródło: własne / PZPN

TheBill - 16 kwietnia 2018, 18:35:33 - *.unknown.vectranet.pl
no to będzie kolejna kompromitacja

pimko86 - 16 kwietnia 2018, 18:37:53 - *.dynamic.chello.pl
dlaczego tak uważasz ?

Xzx - 16 kwietnia 2018, 18:40:22 - *.static.surfer.at
Jeśli w tym meczu ktoś zagra w białych strojach lub innych kolorach zbliżonych do barw Legii to wygraną ma zagwarantowaną.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 18:44:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia Marciniak w niedługim czasie może stać się legendą na miarę obecnego szefa sędziów - Włocha Pierluigiego Coliny. Zapewne nikomu w historycznej stolicy Mazowsza - Płocku nawet nie się nie śniło, że rodowity płocczanin będzie biegał po zielonej murawie podczas meczów mistrzostw świata i półfinałów Ligi Mistrzów. Pomimo długiej i bogatej historii miasta nie ma wybitniejszego płocczanina.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 18:45:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia ten jest sztucznie promowany przez jeszcze bardziej sztuczne twory. Wiadomo, że w Ekstraklasie ma pomagać wojskowym a w pucharach to zagadka. Sądzę, że gwizdnie bogaczom z Anfield o czym się przekonacie. Roma doszła do półfinału ale teraz adios. Ich czas się skończył. Można grać grubo. Gdyby kogoś innego zaprosili niż on do cyrku to dostanie zapewne ciężką misję awansu Arsenalu. Czy się zgodzi? Liverpool to latwiejsze zadanie.

pimko86 - 16 kwietnia 2018, 18:46:55 - *.dynamic.chello.pl
Borubar, zapomniałeś o Tacie Kazika, czyli o Stanisławie Staszewskim- jeśli chodzi o wybitnych płoczcan

Borubar - 16 kwietnia 2018, 18:46:58 - *.146.208.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten człowiek już powinien udać się na emeryturę. Najsłabszy sędzia w Europie, który podejmuje absurdalne decyzje. W dodatku cwaniak, który przejmuje się tym, co napiszą o nim w gazetach. Ma szczęście, że ja nie redaguje tych gazet, bo by chłop nie mógł zasnąć po takiej lekturze. Zobaczycie, że na mistrzostwach się skompromituje, bo stres go zje od środka. Na zewnątrz mocarz, a w środku wrażliwy bezbronny mężczyzna.

kibic - 16 kwietnia 2018, 18:50:54 - *.dynamic.chello.pl
komu by nie gwizdał-wyrazy współczucia!

asd - 16 kwietnia 2018, 19:06:02 - *.icpnet.pl
W Europie niech się kompromituje do woli, byle trzymać go z dala od polskiej ligi.

Kristof - 16 kwietnia 2018, 19:24:02 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl
12 zawodnik Legii.

Zajmon Leg - 16 kwietnia 2018, 19:38:02 - *.146.130.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A tak się smialiscie z Marciniak który ozdrowial już po kontuzji. Dawaj nasza chlubo hehe

mike - 16 kwietnia 2018, 19:55:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
uwaga na karne i ręki z kapelusza

jackowy - 16 kwietnia 2018, 20:04:11 - *.hsi15.unitymediagroup.de
Dobrze, ze final PP poprowadzi ktos inny.

zed - 16 kwietnia 2018, 20:12:38 - *.d-com.pl
To jakiś żart? O co chodzi? Gość w 1/8 zasędziował fatalnie i w nagrodę dostanie półfinał. Pokręcona logika

Płock - 16 kwietnia 2018, 20:23:04 - *.toya.net.pl
Nastepny wałek bedzie z udziałem tego najsłabszego polskiego sędziego jesli mozna nazwać go sędzia

herhor - 16 kwietnia 2018, 20:29:30 - *.odramedia.pl
Ten to musi mieć plecy. Ciekawe jakie zadanie teraz otrzyma, bo z nim właściwy wynik pewny.

jarock - 16 kwietnia 2018, 20:45:32 - *.free.aero2.net.pl
To jest chore... Nagroda za mecze Legia- Lech i Tottenham - Juventus ?

Ior - 16 kwietnia 2018, 20:49:18 - *.centertel.pl
Niektorzy beda miec bol ... dolnej czesci plecow
Cieszcie sie ze to nie musial ktory uznaje bramki strzelone reka !!! Co nie siemaszko?

k44 - 16 kwietnia 2018, 22:09:10 - *.dynamic.chello.pl
Kto wymyśla takie bzdury? Marciniak już pokazał, że popełnia kluczowe błędy, wypacza wyniki...może dlatego UEFA go potrzebuje...masakra

fansport - 16 kwietnia 2018, 22:24:17 - *.dynamic.chello.pl
genialny sędzia.

Borubar - 16 kwietnia 2018, 22:33:20 - *.play-internet.pl
Lubię piłkarzy w obcisłych spodenkach

DJ - 16 kwietnia 2018, 22:53:45 - *.dynamic.mm.pl
Facet jest z jakiegoś układu. Wsiadł do pociągu w odpowiednim momencie i tak jedzie-nie ważne czy sędziuje źle czy jeszcze gorzej... Przereklamowany, zadufany w sobie ważniak. A poziom 3 ligi ukraińskiej...

fansport - 16 kwietnia 2018, 23:08:23 - *.dynamic.chello.pl
fifa i uefa wiedzą lepiej i stawiają na najlepszego sędziego, a co o nim myślą u nas w kraju, jest dla nich nieistotne.

Rudi - 16 kwietnia 2018, 23:20:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już nie było sędziów, że trzeba brać tego przypadkowego pana z gwizdkiem?

lol - 17 kwietnia 2018, 1:04:53 - *.146.101.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
On nawet sobie nie radzi z varem a co dopiero na boisku.

Lolo - 17 kwietnia 2018, 1:06:13 - *.cgn1.cld.meteor.ie
Akurat na rewanż i decyzja będzie po 1 spotkaniach jak trzeba będzie "odpowiednią" drużynę do finału przepchnąć. Czemu już teraz nie ma ustalonej obsady sędziowskiej? Wszyscy wiemy kto z kim gra więc czemu sędziowie nie są znani?

LEON - 17 kwietnia 2018, 1:46:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż się nie moge doczekać

Stal38 - 17 kwietnia 2018, 8:28:45 - *.inter-sat.pl (*.168.17.44)
Zamiast radości zawisc.nasza nacja tak ma.zazdrość daje nam napęd do życia.

Erni - 17 kwietnia 2018, 8:39:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Na szczęście sędziów wyznaczają ludzie, którzy się na tym znają, a nie płaczki z forum.

Bruno - 17 kwietnia 2018, 8:41:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
To oznacza że nie będzie sędziował finału Pucharu Polski. Uff!

lubelak - 17 kwietnia 2018, 10:23:18 - *.ennet.pl
Będzie sędziował rewanż Realu z Bayernem tym razem gwizdnie wapno dla Bawarczyków w doliczonym czasie czym wypaczy wynik dwumeczu tak jak to Realowi ktoś pomógł rundę wczesniej !!!

Wilson - 17 kwietnia 2018, 11:00:23 - *.play-internet.pl
Borubar i reszta gimbazy zabierającej tu głos kompromituje sie bez przerwy.Polecam onanizm-naprawdę to lepsze dla was cieniasy.A Marciniakowi brawa !

Remek - 17 kwietnia 2018, 11:37:01 - *.toya.net.pl
Powiem tyle
Janusze w akcji 😂😂 pewnie większość nie zna przepisów w piłkę nożną ale gdy tylko zobaczyła nazwisko Marciniak to od razu dorwała się do klawiatury i zaczęła komentować typu ,,znów ten drukarz” ,,12 zawodnik Legii” pewnie by żaden z tych ekspertów największych i najlepszych by nie wyszedł na boisko i sędziował półfinału😂 zanim zaczniecie komentować polecam obejrzeć sobie hiszpańskich i angielskich arbitrów w akcji.

hubi - 17 kwietnia 2018, 12:48:04 - *.146.105.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Remek - w piłce kopanej robi się taki sam syf jak w boksie zawodowym dlatego FIFA boi się waaru a co do Marciniaka to pokazał "klasę" w meczu Totenhamy - Juve

hubi - 17 kwietnia 2018, 13:01:18 - *.146.105.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
var*

Fritz - 17 kwietnia 2018, 13:28:51 - *.146.131.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To oznacza, że "między wierszami" jest już zaaprobowane, że Szymon będzie sędziował na MŚ.

polo - 17 kwietnia 2018, 21:23:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie zawiść ani zazdrość tylko OBIEKTYWNOŚĆ. Ten sędzia,tylko przynosi wstyd Polsce swoimi decyzjami.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas