19 kwietnia 2018, 14:32:00 - dyrovski
27. kolejka Nice I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki Nice I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 20-22 kwietnia.

20 kwietnia (piątek):

Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
GKS Tychy - Górnik Łęczna, godz. 19:00, sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Stal Mielec - Odra Opole, godz. 20:45, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

21 kwietnia (sobota):

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice, godz. 12:30, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice, godz. 13:00, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Chrobry Głogów - GKS Katowice, godz. 17:45, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa, godz. 18:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

22 kwietnia (niedziela):

Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec, godz. 15:30, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

źródło: własne / PZPN

Zajmon Leg - 19 kwietnia 2018, 14:33:07 - *.play-internet.pl
Spadek z ligi Ruch, Zagłębie i Stomil. Won.

Borubar - 19 kwietnia 2018, 14:36:49 - *.146.71.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trzech sędziów z Lublina. O dziwo z Warszawy tylko dwóch. Mecz w Grudziądzu sędziuje arbiter z Olsztyna, a związek nie zauważył chyba,że Grudziądz walczy wraz z Olsztynem o utrzymanie. Być może nastąpi w tym meczu zmiana obsady, żeby nie było później podtekstów.

Chrobry-Gks 1:0

Zajmon Leg - 19 kwietnia 2018, 15:16:10 - *.146.205.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędziowie Małyszek i Pskit do awansu.
Łęczna ,Olsztyn i Grudziądz spadek z ligi.

do Zajmon - 19 kwietnia 2018, 15:16:34 - *.172.190.67
Lecz się chłopie albo "won" z portalu.

@do Zajmon
Sam się lecz albo spadaj a najpierw popatrz na moje IP i tego oszołoma z Górnika co się podszywa.

okland - 19 kwietnia 2018, 19:50:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Milioner.Miedz dostanie w paszczu!!!...

tlustypon - 19 kwietnia 2018, 20:15:06 - *.unknown.vectranet.pl
Wojciech myć super!

lol - 20 kwietnia 2018, 0:02:21 - *.unknown.vectranet.pl
A ja tam stawiam na remis w meczu Podbeskidzie-Miedź, 2 drużyny które najwięcej razy w lidze remisowały, w obu solidna obrona, no i seria Podbeskidzia przemawiają za remisem. Uważam jednak że wynik może zmienić ktoś z tej trójki panów (Piątkowski, Sabala, Myć) z resztą ten ostatni to fenomen polskiej piłki, z tej negatywnej strony...

TylkoOdra - 20 kwietnia 2018, 7:25:32 - *.static.ip.netia.com.pl
Karol nie chce zwolnić Mirusia. Toż to dramat.Ostatni mecz dobry ale dziś bedzie powrót anty taktyki Miriusia. Misus odejdz.

asdw - 20 kwietnia 2018, 10:18:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mam wrażenie, że pewniaki w tej kolejce to
- wygrana Grudziądza z Chojnicami.
- Katowice nie przegrają w Głogowie
jakbym wierzył w uczciwe sędziowanie to jeszcze uważam, że w miare pewne byłyby wygrane Mielca z Opolem i Chorzowa z Siedlcami, ale u nas to różnie bywa, a jedna i druga drużyna na pewno do ulubieńców kolegium sędziów i władz pzpnu nie należą.

Varadi - 20 kwietnia 2018, 12:17:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@asów. Katowice przegraja w Glogowie!...

Varadi - 20 kwietnia 2018, 12:19:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl