19 kwietnia 2018, 14:53:50 - dyrovski
27. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 27. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-22 kwietnia.

21 kwietnia (sobota):

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo, godz. 15:00, sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów, godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
Warta Poznań - Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź, godz. 16:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 17:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).

22 kwietnia (niedziela):

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard, godz. 15:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork, godz. 16:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).

źródło: własne / PZPN

Borubar - 19 kwietnia 2018, 14:59:07 - *.146.71.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legionovia- Gwardia, to mecz o życie dla Koszalina,bo Legionowo już praktycznie spadło do 3 ligi. Trzymam kciuki za Gwardie, abyście się utrzymali, bo jeśli to zrobicie, w nagrodę przyjedzie do Was Smuda w przyszłym sezonie i będzie rzucał bidonami po koszalińskiej murawie.

Rks1910 - 19 kwietnia 2018, 16:36:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszystkie mecze w tej lidze są nie przewidywalne ! Jedynie Jastrzębie można śmiało nazywać pewniakami do Awansu. Całą reszta od 2 do 3 miejsca jakoś chyba niechcę do końca awansować?? Mam jakieś głupie przeczucia że Olimpia wykoleguje Radomiaka i Łķs. A i Siarka że swoim znakomitym trenerem i młodymi wilczkami może jeszcze namieszać.

under46 - 19 kwietnia 2018, 17:03:08 - *.unknown.vectranet.pl
Sędzia Kos. Piękne nazwisko. Oby współgrało to z grą Radomiaka. Piękne sędziowanie, piękna gra, i piękny wynik dla Radomiaka. W ramach obiektywizmu. Dodam że ptaki o nazwie kos, pięknie na wiosnę śpiewają. Tak ornitologicznie dodając.

Pedros - 19 kwietnia 2018, 17:03:10 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Siarka -Gryf - Siarka musi wygrac aby spokojnie grać w następnych meczach
ROW- GKS Bełchatów - Bardzo ciekawy mecz kazdy wynik możliwy !!!!
Warta -Znicz -stawiam na Wartę bo znicz nic nie pokazuje
Olimpia -ŁKS mecz dla Olimpii ważny wygra będzie sie biła o awans - wygra ŁKS umocni się na górze tabeli
Legionovia- Gwardia stawiam na Gwardie, choć remis Legionovii z GKS Bełchatów robi wrazenie
Radomiak -Stal - Radomiak jak che wreszcie awansować to musi wygrywać mecze z takimi rywalami jak Stal a Stal czy potwierdzi marsz w górę tabeli czy pokaze, że mecz ze Zniczem był wyskokiem
Wisła -GKS Jastrzębie koeljny mecz dla wuisły ważny czy wygra trudno powiedzieć Jastrzębie jeśli chce miec awans szybciej musi takie mecze wygrywac

cewucewuka - 20 kwietnia 2018, 8:48:50 - *.play-internet.pl
W Radomiu najobiektywniejsza byłaby obustronna porażka ogórków, ale że ni ma jak(chyba że coś nawywijają i walkowery) to pewnie remis.