28 kwietnia 2018, 20:25:36 - euzi
Gol Łukasza Gikiewicza

Łukasz Gikiewicz wykorzystał rzut karny w meczu 20. kolejki jordańskiej ekstraklasy, w którym jego Al-Faisaly SC wygrał u siebie 3-0 (1-0) z Al-Ahli SC. To trzynaste ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

28 kwietnia 2018, 18:30 - Amman (Amman International Stadium)
Al-Faisaly SC 3-0 Al-Ahli SC
Yousef Al-Rawashdeh 16, 63, Łukasz Gikiewicz 73 (k)

żółte kartki: Awn Al-Lauzi, Mahmoud Shawkat, Obaida Al-Samarneh, Adel Hmani (Al-Ahli).

sędziował: Mohammad Arafah.

Gikiewicz rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest wiceliderem i ma 41 punktów po 20 meczach.

ueo - 29 kwietnia 2018, 2:20:56 - *.ptr.magnet.ie
jak ja widze tytuł gol glikiewicza to mam usmiech na twarzy? dziwne jakos czy on w ogorkowej lidze gra

LEON - 29 kwietnia 2018, 4:01:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

havo - 29 kwietnia 2018, 10:34:27 - *.dynamic.mm.pl
Jak na bramkarza to ma niezłe liczby

pb88 - 29 kwietnia 2018, 13:53:12 - *.231.12.153
@havo Łukasz Gikiewicz gra na pozycji napastnika, natomiast na pozycji bramkarza gra jego brat-bliźniak Rafał Gikiewicz.

BeeSKa - 29 kwietnia 2018, 14:11:20 - *.adsl.inetia.pl
Gratki, ale ja bym spadał stamtąd biorąc pod uwagę sytuację geopolityczną. Jordania na pewno też ma kiepskie stosunki dyplomatyczne z sąsiadem z zachodu, a to stanowi realne zagrożenie. Giki na pewno przydałby się komuś w lidze.

Wójt - 29 kwietnia 2018, 16:40:47 - *.181.253.10