2 maja 2018, 13:57:28 - euzi
Krzysztof Kamiński obronił rzut karny

Krzysztof Kamiński obronił rzut karny, a jego Júbilo Iwata wygrało 3-1 (2-0) w wyjazdowym meczu 12. kolejki japońskiej J1 League z Yokohama F. Marinos. 27-letni bramkarz w 74. minucie nie dał się pokonać Hugo Vieirze, jednak przy dobitce Teruhito Nakagawy był bezradny.

2 maja 2018, 12:00 - Jokohama (Nissan Stadium)
Yokohama F. Marinos 1-3 Júbilo Iwata
Teruhito Nakagawa 74 - Takuya Matsuura 37, Taishi Taguchi 41, 58

żółte kartki: Guilherme Santos (Iwata).
czerwona kartka: Guilherme Santos (78. minuta, Iwata, za drugą żółtą).

sędziował: Kōichirō Fukushima.
widzów: 19 738.

W 74. minucie Hugo Vieira (Yokohama FM) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Kamiński obronił).

Kamiński rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna ma 18 punktów i zajmuje szóste miejsce w lidze.

Papagol - 2 maja 2018, 14:06:29 - *.play-internet.pl
Brawo, świetny bramkarz!

maxc - 2 maja 2018, 14:29:51 - *.dynamic.chello.pl
Jak wygląda poziom ligi japońskiej?

Benny Hill - 2 maja 2018, 14:34:10 - *.eaw.com.pl
Poziom? Polska 3 liga jest na tym samym poziomie, kariera jak cholera...

ree - 2 maja 2018, 14:35:52 - *.elwico.pl
Loska,Kamiński lub Skorupski jako trzeci bramkarz,żadnego dziada Białkowskiego nie chcemy!

Subarashii - 2 maja 2018, 14:37:01 - *.253.213.7
Wyśmienicie

hrj - 2 maja 2018, 14:41:09 - *.bialnet.pl
Czyli faktycznie nie obronil karnego...

@hrj - 2 maja 2018, 15:11:27 - *.play-internet.pl
Karnego obrobil, dobitki nie obronil - informacja znalazla juz twoj mozg czy jeszcze szuka i dalej nie rozumiesz?

@@hrj - 2 maja 2018, 15:44:53 - *.nyc.res.rr.com
groźnie

BeeSKa - 2 maja 2018, 16:58:44 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje, mamy dobrych bramkarzy. Zagrał kilkanaście spotkań u nas, ale Ruch miał wtedy dobrą kadrę (Dziwniel,Kuswik,Starzynski), a później totalna rozsypka tak zasłużonego klubu. Pytam, jak wygląda sprawa kasy w Japonii skoro Poldi się nawet skusił? Ekstra finanse czy może przyjemne wakacje, może jedno z drugim ?

starotyski - 2 maja 2018, 17:00:51 - *.dynamic.dsl.as9105.com
@ree to sie nazywa megalomania. kiedy wydaje ci się ze jest was tam więcej.

bolek lole - 3 maja 2018, 18:10:21 - *.play-internet.pl
kaminski idzie do legii pewna informacja od mioduskiego

Ktoś tam - 3 maja 2018, 19:06:51 - *.dynamic.chello.pl
Chylę przed Wami czoła za informację - naprawdę jestem pod wrażeniem Waszego źródła informacji z całego świata. Pozdrawiam

adasio - 4 maja 2018, 11:51:40 - *.lukman.pl
Dużo lepsza liga od polskiej. Kilka razy bogatsza. Więc i poziom zawodników kilka razy lepszy.

LEON - 4 maja 2018, 15:42:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl