[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


14 maja 2018, 11:29:09 - dyrovski
Grzegorz Krychowiak odchodzi z West Bromwich Albion

Grzegorz Krychowiak odchodzi z West Bromwich Albion FC. Wypożyczenie reprezentanta Polski z francuskiego Paris Saint-Germain FC do angielskiej drużyny skończyło się wraz z obecnym sezonem.

28-latek w zakończonych już rozgrywkach ligowych wystąpił w 27 spotkaniach. Jego drużyna spadła z Premier League, zajmując ostatnie, 20. miejsce z dorobkiem 31 punktów.

Tracz - 14 maja 2018, 11:32:52 - public-gprs201654.centertel.pl
Przynajmniej coś pograł w mocnej lidze. I wcale nie wyglądał w większości meczów bardzo słabo. Tak średnio, bym powiedział.

Kibiccc - 14 maja 2018, 11:37:58 - public-gprs381893.centertel.pl
Krycha się skończył. Pewnie wróci do la liga do jakiegoś średniaka.

wuj - 14 maja 2018, 11:41:47 - public-gprs392855.centertel.pl
Późno info, wczoraj juz na twiterze pisał

Mądry - 14 maja 2018, 11:43:55 - apn-5-60-46-240.dynamic.gprs.plus.pl
Ma swoją ROLĘ w klubie czy w Rep.Polski i ją spełnia.
Ale czy gdyby zamiast niego powołanie dostali i wyszli na te mecze MŚ tacy ludzie jak:Trałka,Matuszek,Jodłowiec czy Gol to Rep.Polski by na tym straciła ????
Przypominam że to def.pomocnik czyli taki...powalcz,wybij.

kon - 14 maja 2018, 11:44:17 - b0f8f400.bb.sky.com
Ta Celia to ma przerabane, ciagle tylko przeprowadzki :D

Borubar - 14 maja 2018, 11:50:43 - 188.146.196.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szału w Anglii nie zrobił, a jego zespół zajął ostanie miejsce i z hukiem spadł do Championship. Nawet Grosicki w poprzednim sezonie nie zajął ostatniego miejsca. Sytuacja Krychowiaka, to obiektywny obraz polskich piłkarzy. Dziwię się Nawałce, że opiera skład na zawodnikach, którzy już wyżej nie podskoczą. W sumie to nie ma się czym ekscytować. To Pan Nawałka będzie po Mundialu rozliczany z wyników. My, to znaczy kibice, możemy mu tylko doradzić,jak widzimy daną sytuację. Im wiecej Nawałka będzie słuchał Bońka, tym więcej straci nasza reprezentacja. Jestem przeciwny, że promowani są "twitterowi" zawodnicy, którzy publicznie wymieniają się opiniami w sieci z prezesem PZPN-u. To nie tak powinno wyglądać.

starotyski - 14 maja 2018, 11:55:28 - 85-211-89-83.dynamic.dsl.as9105.com
'powalcz, wybij' to bylo 20 lat temu. makabryczni dyletanci się wypowiadają i jeszcze się mądry ochrzcił. zabawne.

herhor - 14 maja 2018, 12:01:07 - 78-11-19-113.odramedia.pl
Idzie do Legii, szanse na transfer 50%. Legia go chce, ale on na razie do Legii nie chce

@Mądry - 14 maja 2018, 12:18:58 - 159.153.151.1
Tak idioto, reprezentacja by wiele na tym straciła.
Boże, skąd się biorą tacy ludzie.

Mądry - 14 maja 2018, 12:32:46 - apn-5-60-46-240.dynamic.gprs.plus.pl
Czym jest gorszy Matuszek czy Trałka od Krychowiaka ????

rafalski - 14 maja 2018, 12:35:22 - adsk81.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Miedzi Legnica idzie

Zambrowiak - 14 maja 2018, 12:51:20 - dfd60.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grzegorz, dawaj do Olimpii Zambrów!

Mądry - 14 maja 2018, 12:55:28 - 159.153.151.1
To może na defensywnego damy Ryszarda Kalisza? Powalczy, wybije i na dodatek zajmie więcej miejsca na boisku. Nie wspominajmy już nawet o jego niesamowitych rajdach.

jerry - 14 maja 2018, 13:04:06 - 138.197.174.79
Kto cho odrobinę coś kuma wie że na Euro to Krychowiak był motorem napędowym, to dzięki niemu nie broniliśmy się całe mecze, to on dawał drużynie odbiorami oddychać, to on sprawiał, że koszmarny Mączyński wyglądał na ćwierć piłkarza. Na Euro Krychowiak to był gracz klasy światowej, na absolutny top 5 w Europie, ale w PSG się zesrało, stracił ciągłość gry i dziś jest w miejscu jak zaczynał we Francji. W kadrze ma trochę więcej pewności i nie gra tak słabo jak w klubie, ale to już z dwie klasy niżej. Z Krychowiakiem z Euro plus Lewy trafiający z formą plus Grosicki rozwalający w puch Championship plus Zieliński mający plac w Napoli, plus Milik nie tracący zdrowia, plus Jach nie łasący się na grę w angielskich rezerwach plus jakiś mniej bojący się Nawałek i ta drużyna miałaby realną szansę na tytuł. Jest jak jest niestety.

Szeryf - 14 maja 2018, 13:04:44 - 78.10.85.57
Baba go zgubiła. Przez nią taka forma Za bardzo z niego pantoflasz

Broniarz - 14 maja 2018, 13:49:07 - user-94-254-160-201.play-internet.pl
Idzie do Broni Radom.Pewne info!
Wprowadzi Broń do 3ciej ligi i przy okazji u Nawałki pogra

Broniarz - 14 maja 2018, 13:53:24 - user-94-254-160-201.play-internet.pl
Pograsz na Narutowicza 9 przy 19tu tys.kibiców bo na tyle latem stadion będzie powiększany dla kibiców Broni

babol - 14 maja 2018, 14:07:01 - apn-37-248-166-142.dynamic.gprs.plus.pl
Wróci do Paryżai tam wywalczy miejsce chociaż w meczówej 18nastce

@Borubar - 14 maja 2018, 14:09:05 - ool-18bb7188.dyn.optonline.net
Nawalka bazuje na swoich sprawdzonych zolnierzach nie wazne ze jeden stracil noge drugi wzrok a trzeci jezdzi na wozku inwalidzkim , Peszko ,Jedrzejczyk , Pazdan , Krychowiak , Bkaszczykowski , Grosicki , do tego jego nowe powolania Kurzawa , Kadzior , czy Frankowski to wszystko rowna sie katastrofie na Mundialu a taka bedzie trzy mecze i do domu .

kiki - 14 maja 2018, 15:10:56 - ert81.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba niesamowitych rajtach u Kalisza.

fansport - 14 maja 2018, 15:20:25 - 89-64-31-15.dynamic.chello.pl
krycha w przeciwieństwie do grosika, za bardzo się ceni, żeby chcieć zostać i grać w drugiej lidze, jednak krycha był jakiś czas temu wybrany do jedenastki sezonu najlepszej ligi świata primera division i to prawdziwi kibice pamiętają.

Adamw - 14 maja 2018, 15:27:35 - 176-103-162-144.chojnet.pl
Obejrzałem parę meczów WBA i to wcale nie Krychowiak odstawał od drużyny a raczej drużyna odstawała od Krychowiaka i z czasem Grzegorz się dostosował .

Rabarbar - 14 maja 2018, 15:31:55 - 095160151109.gdansk.vectranet.pl
Najgorszy zawodnik najgorszej drużyny w lidze, a u Nawałki i tak pewne miejsce w składzie. Nie życzę tego kadrze, ale spodziewam się, że zdobędą jeden punkt w grupie. Czas zmienić selekcjonera, który nie ma ani oczy, ani jaj, a tylko stawia na te same zgrane nazwiska.

... - 14 maja 2018, 16:08:10 - 188.146.194.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Borubar - ty byś pewnie lepszych niż Nawałka powołał.
Może tych swoich kumpli z dworca w Opolu.

M. - 14 maja 2018, 16:22:37 - 178-37-128-123.adsl.inetia.pl
@fansport
Wiesz, życie przeszłością zazwyczaj nie wychodzi na dobre. Szacun za to, że Krychowiak został koedyś wybrany do 11 sezonu La Liga. Ale właśnie, to było KIEDYŚ. TERAZ został wybrany do drużyny rozczarowań w Premier League.

raf - 14 maja 2018, 16:25:42 - 192.162.173.49
Idzie do Burzy Rogow. Pewne info.

lopez - 14 maja 2018, 16:51:49 - public-gprs407749.centertel.pl
Grzesiek ma dopiero 28 lat, moze zagrac jak dobre wino na mundialowych manewrach .
Jak Lewy ,Błaszczu i Piszczu grali final lig mistrzow to nie bylo Polski nigdzie.
A teraz polsko ligowa 5 druzyna europy (nie awansowalismy tylko do pierwszej 4), gra na mistrzowkim swiecie

Tony - 14 maja 2018, 17:20:07 - 172.58.175.172
Widziany w Szczecinie ma zastapic Murasia w Pogoni !!!

... - 14 maja 2018, 17:24:46 - 111.185-18-141.tkchopin.pl
Nie tacy już odchodzili z PL z podkulonym ogonem. Ta liga jest "specyficzna".

ale jaja - 14 maja 2018, 18:41:23 - 83.2.178.212
Brać go na rezerwę do OLIMPI ZAMBRÓW

xp26 - 14 maja 2018, 19:24:43 - ip-37-248-152-189.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Drzewo najlepiej się czuje w lesie.To słaby technicznie zawodnik bez długiego podania i silnego strzału.

Kibic - 14 maja 2018, 19:51:37 - 212.33.78.174
Najlepiej to najezdzac na piłkarzy i na trenera. . A prawdę mówiąc i patrząc na teraźniejsze realia ... , no to właśnie NASZ TRENER PAN ADAM NAWAŁKA jest NAJLEPSZYM SELEKCJONEREM NASZEJ KADRY NARODOWEJ od czasu Ś.P. Pana Kazimierza Górskiego .. No i tyle już będzie tego wszystkiego w tym temacie .. Pozdrawiam Wszystkich PRAWDZIWYCH i OBEZNANYCH w świecie piłki nożnej KIBICÓW !! Miłego wieczoru, nocy i dnia ja Wam wszystkim życzę !!

artuur,,, - 14 maja 2018, 19:52:05 - ip-5-172-232-117.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cos mi sie wydaje ze po Mistrzostwach Krycha da na luz i zakotwiczy w jakims klubiku,,cichym,, i dobije do emeryturki pilkarskiej

Daniel34 - 14 maja 2018, 20:41:23 - 85-210-18-227.dynamic.dsl.as9105.com
Widziałem go na żywo w Glasgow w 2015 roku Szkocja-Polska... wtedy kawał piłkarza, naprawdę zrobił na mnie wrażenie... myślę że LA liga ale nie Real czy Barcelona to dla niego miejsce do gry np. Valencia, Sevilla... Wciąż dobry grajek ale potrzebna mądra głową i bez pajacowania nadmiernego z tą modą...

LEON - 15 maja 2018, 0:45:16 - ery123.neoplus.adsl.tpnet.pl
To było do przewidzenia szkoda że Grzesiek pojedzie na mundial jako niewolnik PSG

jiogs - 15 maja 2018, 10:14:22 - host-89-229-155-125.dynamic.mm.pl
przypomnijcie mi mecz obecnej kadry kiedy ktos zagral na jego pozycji na jego poziomie (chociaz tym poziomie z angielskiej ligi)

Kasz - 15 maja 2018, 12:44:46 - apn-37-7-152-40.dynamic.gprs.plus.pl
Sporo tutaj ,,znawców" imalkontentów .Większość widzi szklankę do połowy pustą a nieliczni do połowy pełną.Więcej wiary!!

borubar - 15 maja 2018, 21:00:56 - internet.perfecteline.pl
Do Olimpii Zambrów zapraszamy !

Znawca - 15 maja 2018, 22:53:36 - apn-77-114-8-189.dynamic.gprs.plus.pl
Teraz transfer do FC Futroznorek Mediolan

Kylo - 15 maja 2018, 22:59:02 - adsr229.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś mi się zdaje, że wróci na stare śmieci do Sevilli

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas