[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 maja 2018, 14:26:13 - euzi
Armin Pjetrović testowany w Wiśle

Armin Pjetrović będzie w środę oraz czwartek trenować z pierwszą drużyną Wisły Kraków - poinformowała oficjalna strona klubu "Wisla.Krakow.pl".

21-letni urodzony w Niemczech środkowy obrońca jest zawodnikiem rezerw Borussii Dortmund i ma na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Czarnogóry. Wiosną w niemieckiej Regionallidze (czwarty poziom rozgrywkowy) zanotował dwa występy.

dziku - 14 maja 2018, 14:29:14 - *.146.167.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kawał piłkarza haha

Buzka - 14 maja 2018, 14:30:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na polską ligę wystarczy nie takie wynalazki dawały rade

Borubar - 14 maja 2018, 14:42:58 - *.146.196.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziwię się Wiśle, że poszukuje zawodników incognito z siódmych lig niemieckich, zamiast poszukać na niższym szczeblu w Polsce. Ta "hiszpańska" Wisła, nie przekonuje mnie w obecnym sezonie i zapewne w przyszłym też mnie nie przekona. Niepotrzebnie menadżerowie wtrącają się do klubu i robią wodę z mózgu zarządowi i trenerom. Kiedyś Wisła słynęła z solidnych zawodników z Polski. Teraz oprócz Carlitiosa, to jakaś zbieranina południowców, która odcina kupony i korzysta z uroków krakowskiego rynku. Rozumiem, że Kraków piękne miasto, ale i drużyna powinna dorównać miastu. Wisła powinna być regularnie w pierwszej trójce ligi, tak jak za dawnych czasów. Niech zmienią tą przedziwną politykę transferową i wtedy może dogonią Legię. Pamiętam te czasy, gdy Wisła regularnie punktowała Legię i w Europie też coś znaczyła. Będąc kiedyś w Krakowie, widziałem na własne oczy Marcina Kuźbę i pamiętam, że był wtedy idolem wśród krakowskiej publiczności. Kraków do dzisiaj wspominam z sentymentem. To tam pierwszy raz ujrzałem naszego Papieża. Również w Krakowie, wygrałem za małolata rower w chipsach. Pamiętam tą radość, gdy dumnie kroczyłem do pociągu z rowerem na plecach, w międzyczasie posilając się preclem krakowskim zakupionym u dworcowej babuszki.

Riko - 14 maja 2018, 14:50:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
@Borubar Arsenić Halilović Velez Basha Llonch Halilović Imaz to gracze co odcinają kupony ? Też jestem za stawianiem na polaków ale jeśli mają sprowadzać zza granicy takich piłkarzy jak wyżej wymienieni za grosze lub za darmo to niech robią to dalej. Carlitos też przyszedł z 3 ligi hiszpańskiej, obawiam się że u nas w 3 lidze byś go nie znalazł a jeśli tak to nie taniej niż za milion.

ads - 14 maja 2018, 14:50:35 - *.cust.bredband2.com
Borubar - ale ty pitolisz jak potłuczony. Na szczęście Wisła nie musi ciebie do niczego przekonywać. Poradzi sobie i bez twojego błogosławieństwa.

trempek - 14 maja 2018, 14:50:47 - *.165.108.172
poproszę dwa kilo szrotu z zachodu

Thomas - 14 maja 2018, 14:52:52 - *.play-internet.pl
-Borubar- jestem z Krakowa i powiem Ci tak: Pamiętam czasy Cupiała kiedy $$ płynęły strumieniami i widzę dzisiejsze czasy sporo chudsze. Mimo wszystko uważam że nie tylko Carlitos z "nowej" Wisły jest coś wart. Owszem - nie wszystkie transfery były udane (Perez, Ze Manuel, Spicić itd) ale poza Carlitosem jest jeszcze na pewno ponad przeciętny Llonch, Imaz czy przed kontuzją Gonzalez. A co powiesz o Wasilewskim? Sporo osób pisało że facet po przejściach 40 na karku i co??? Myślę że transferowy strzał w 10 przy kontuzjach Głowackiego i Sadloka. Pozdro dla normalnych

maniek - 14 maja 2018, 14:56:15 - *.uoks.uj.edu.pl
Carlitos i inni się sprawdzili to i on będzie ostoją defensywy jeżeli zostanie. Nie to co np. w Legii czy w Poznaniu co liczą na łut szczęścia, że na 15 zakontraktowanych zawodników tylko 3 się sprawdzi. Ave Wisła Kraków, Śląsk, Lechia i ŁKS Łódź

Olfen omni - 14 maja 2018, 15:11:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Boniek gdzie limity dka takiego szrotu oraz obowiazek gry mininum 2 mlodziezowcow.To co robi Wisla,Legia to kpina.Nasi lepsi 5 klas co widac q Warszawie gdzie brak Malarza,Kucharczyka,Niezgody i Szymanskiego by oznaczal walke o utrzymanie.Nie dla nol nejmow

zbyszek - 14 maja 2018, 15:25:52 - *.centertel.pl
Dzisiaj miałem zły dzień w pracy ale przeczytałem Borubara i od razu chumor mi się poprawił

gość - 14 maja 2018, 15:41:45 - *.43.220.6.ipv4.supernova.orange.pl
"Wisła Kraków to nie polski klub. To hiszpańsko-jugolski klub i tralalala"
a poważnie żeby nie było, iż się czepiam Wisły, bo w innych klubach tez to się zaczyna dziać - takie sytuacje są możliwe dzięki panu, który doglądając córeczki i chorego kolana w Rzymie - rządzi związkiem na odległość.
Jak tak dalej pójdzie to w lidze będzie grał szrot (byle z unijnym paszportem, może być "lewym") a w kadrze nie będzie miał kto grać.
A przecież sprawa jest bardzo prosta do rozwiązania (tą drogą poszło kilka cywilizowanych i dobrze zarządzanych związków). Tyle, że aby to wdrożyć trzeba mieć IQ większe niż pewien siworudy osobnik i jego funfle.
Nie - limity obcokrajowców "z Unii" (cudzysłów , bo Norwegia i Szwajcaria dla bońkotynów są w Unii ;). Nie - zielone światło dla pozaunijnych z lewym unijnym paszportem.
odwrotnie: limit POLAKÓW. Prezes klubu może sobie kupować kogo chce i skąd chce bez zaglądania w "obywatelstwo", ale w meczu ligowym /pucharu Polski musi wystąpić MINIMUM 7-8 Polaków (w tym, jak ktoś słusznie zauważył 2 lub 3 młodzieżowców)
że poziom ligi spadnie? On już i tak puka od dna, skoro III ligowi emeryci z Hiszpanii sa najlepszymi strzelcami. Jeszcze przez jakiś czas ten III ligowy szrot hiszpański będzie lepszy, ale nasza młodzież zwietrzywszy szanse gry, a nie , że "w nagrodę" za ciężkie treningi ze składu wygryzie ich III ligowy Montenegrzyk zacznie się do tych treningów przykładać. I za kilka lat efekt będzie

Thomas - 14 maja 2018, 15:43:35 - *.play-internet.pl
-maniek- Wasyl kontrakt już ma automatycznie przedłużony jeśli Ci o niego chodzi. Myślę że Wisła zrobiła świetny interes na kilku zawodnikach który byli za darmo lub za grosze do wzięcia. Za Carlitosa oraz Arsenicia można spokojnie po 1 mln euro zarobić ale oby zostali na przyszły sezon. Myślę że skład się trochę wykrystalizuje bo ktoś odejdzie zapewne. Cuesta - Arsenic,Gonzalez,Wasyl,Sadlok - Halilovic,Llonch,Brlek,Boguski - Carlitos,Imaz. A nie zapomnijmy jeszcze o zawodnikach typu: Velez, Basha, Wojtkowski, Palcić, Bartkowski, Małecki czy Ondrasek. Skład bardziej niż przyzwoity.

ekstraklas - 14 maja 2018, 15:47:52 - *.202.98.190
Czy ten KTOŚ kto podpisuje się jako Borubar to sobie robi takie jaja czy ona ma coś nie halo z głową ?

Boniek - 14 maja 2018, 15:54:58 - *.adsl.inetia.pl
Do gość: Panie Marku, tak mnie Pan zawsze atakuje i podgryza, a miał Pan możliwość wygarnąć mi to wszystko na żywo podczas odsłonięcia pomnika Kałuży, ale dziwnym trafem siedział Pan cicho jak mysz pod miotłą Silny w gębie jest Pan tylko zza monitora, ale to częsta przypadłość

Lujex - 14 maja 2018, 15:58:08 - *.43.106.36.ipv4.supernova.orange.pl
Przecież to nie jest zawodnik na już, tylko żeby go wprowadzić do seniorskiej piłki, rozwinąć i sprzedać dalej. Zresztą wcale nie jest powiedziane że będzie zakontraktowany, zobaczymy co z tego wyjdzie.

lapylapy - 14 maja 2018, 16:00:52 - *.icpnet.pl
z dawnej Wisły został już tylko szyld, tamte czasy nigdy nie wrócą, na lata pozostaniecie w cieniu wspominając czasy Cupiała

Benek - 14 maja 2018, 17:07:36 - *.dynamic.chello.pl
Przestancie odpowiadac na durnowate komentorze tr.baurara.Nie widzita ze to marny prowokator

A gdzie pa - 14 maja 2018, 17:08:01 - *.play-internet.pl
Dajcie sobie siana z tymi wynalazkami z poza granic!!naszych mają gdzieś poza granicami - A są talentami ich sie tam nie szanuje.Robmy to samo !!!Gornik Z robi dobra robote!!!za pare lat bedzie tam nie 20 tys a 40 tys kinicow!bo szanuje polska mlodziez!!!!Brawo Górnik!!! Zmieniam barwy Jestem za Górnikiem Zabrze- powiekszcie stadion bo zmieniam barwy !!!

Szeryf - 14 maja 2018, 17:10:43 - *.10.85.57
Borubar to dziennikarz marny jest nazywa się Dawid Jankowiak nie reagujcie na niego

devlieger - 14 maja 2018, 21:06:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Carlitos też był szrotem. Przy takich możliwościach finansowych - Wisła chcąc grać Polakami nie zbudowałaby zespołu na Ekstraklasę. Poczytajcie wywiad z Manuelem Junco, dowiecie się jak wygląda rynek menadżerski i dlaczego tak trudno kupić kogokolwiek z polskiej ligi. Wisła daje radę, mimo wszystko na boisku prezentuje się powyżej możliwości finansowych. Nie ma do czego się przyczepić. Może lepiej dać szansę komuś komu się chce niż Polakowi, którego ambicją jest lans w galeriach handlowych. Każdy chce kupić jak najtaniej i jak najlepszej jakości. Oto odpowiedź dlaczego sprowadzanych jest tylu zagranicznych piłkarzy.

LEON - 15 maja 2018, 22:04:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brzmi ciekawie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas