[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 maja 2018, 14:18:41 - euzi
Ekstraklasa: Mecz Lech - Legia w TVP2

Mecz 37. kolejki grupy mistrzowskiej Ekstraklasy, w którym Lech Poznań zmierzy się z Legią Warszawa, będzie transmitowany na antenie TVP2.

Spotkanie zostanie rozegrane 20 maja o godz. 18:00.


źródło: TVP

Wroc(L)aw - 16 maja 2018, 14:23:19 - 188.146.2.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cała Polska zobaczy niedowartościowaną amice

Ares - 16 maja 2018, 14:24:21 - dynamic-78-8-101-150.ssp.dialog.net.pl
Siedź cicho słoiku.Bo z Wrocławiem nie masz nic wspólnego.

Mi(L)ik - 16 maja 2018, 14:25:32 - bcdc90be.skybroadband.com
Powiśle będzie mistrzem albo Biała Białystok... Pewne info!

Borubar - 16 maja 2018, 14:26:59 - 188.146.32.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za Platformy antyObywatelskiej nie zdarzyło się, abym na żywo obejrzał mecz ligi polskiej w telewizji publicznej. Odkąd zmieniła się władza, mam nie tylko Ligę Mistrzów, ale i polską Ekstraklasę. Pan Jacek Kurski dał mi to, czego przez 8 lat nie mogła mi dać antypolska koalicja rządząca. Dodam jeszcze, że w końcu ramówka TVP ma przysłowiowe ręce i nogi. Programy takie jak "Korona Królów", "Pucz", "Bez Retuszu", to tylko niektóre, których polski widz potrzebował od dawna.

goffert - 16 maja 2018, 14:28:23 - s55960a2a.adsl.online.nl
a gdzie transmisja fety miszczoskiej?

smoky - 16 maja 2018, 14:28:49 - a19-01-03.opera-mini.net (37.248.163.4)
Dobrze prawisz borubar. Polać mu:-)

Jaś Niepan - 16 maja 2018, 14:29:53 - 89-64-54-214.dynamic.chello.pl
Komentarz meczu prowadzić będzie Dawid Jaśkowiak znany jako Borubar.Informacja z biuletynu klubu Coco Jumbo VIII liga mistrzów.

Ya - 16 maja 2018, 14:36:23 - 37-128-34-38.adsl.inetia.pl
@Borubar. Za to masz antyPiS.

długopisy - 16 maja 2018, 14:36:51 - ip-108-170-8-164.squarenothing.com
Na transmisję fety mistrzowskiej przeniosą się do Białegostoku.

ANTYpis - 16 maja 2018, 14:37:29 - auy66.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pospólstwo ucieszone bo zobaczy jeden meczyk w sezonie, ligi która jest kabaretem.

laguna - 16 maja 2018, 14:38:46 - cpc89008-gill18-2-0-cust5761.20-1.cable.virginm.net
Kto bedzie mistrzem Biala Bialystok czy Powisle Warszawa.

Kolo - 16 maja 2018, 14:39:16 - 89-64-59-205.dynamic.chello.pl
"Korona królów" to niestety realizacyjny gniot. Choć sam pomysł na serial pokazujący, że nie mamy się czego wstydzić i odczarowujący tamten niezwykle ważny dla polskiej historii okres należy uznać za trafiony.

Fritz - 16 maja 2018, 14:44:21 - 188.146.3.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W niedzielę o 18:00 w TVP2, wzorem Bundesligi, powinni zrobić "simulcast" trzech najważniejszych meczy w sezonie:
Lech Poznań - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Wisła Kraków

rafalski - 16 maja 2018, 14:44:57 - adsh64.neoplus.adsl.tpnet.pl
niedziela cały czas kurs na Lecha stoi w miejscu od niedzieli 2.80 na 1

asad - 16 maja 2018, 14:50:10 - cpc99924-brnt1-2-0-cust633.4-2.cable.virginm.net
Jaga ich pogodzi:DD

BI - 16 maja 2018, 14:52:09 - public-gprs354872.centertel.pl
Ale mecz na pewno w Poznaniu? Bo te łachy boją się porażki i do Warszawy chciały mecz przenieść.

Lelek - 16 maja 2018, 14:52:09 - 206-rev201.giganet.net.pl
Mam nadzieję że kopacze Lecha pokażą charakter!

haha - 16 maja 2018, 14:53:00 - 195.205.163.142
W Poznaniu transmisja odbędzie się bez obrazu, ponieważ najprawdopodobniej nie udałoby się zagwarantować porządku w poznańskich domach.

. - 16 maja 2018, 14:53:30 - host-81-190-109-36.dynamic.mm.pl
Legia Do Boju !!!!!
Bałtyk Gdynia !!!!

Krajcok - 16 maja 2018, 15:02:08 - 188.146.232.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mam nadzieję że Lech utrze tym zmcwanym gapom nosa i wygra mecz a Jagiellonia zdobędzie mistrza!! pozdrowienia z trójkolorowego Śląska!!!

stachu - 16 maja 2018, 15:04:29 - apn-77-114-87-163.dynamic.gprs.plus.pl
@Borubar piszesz o PiSo bolszewickiej TVPiS ? Telwizja , w której jest większa propaganda pseudo sukcesu niz za komuny.

asd - 16 maja 2018, 15:06:14 - d101-181.icpnet.pl
Szczerze bardziej boje się czy Jagiellonia wygra z Wisła bo w tym meczu jestem dziwnie spokojny o wygrana Lecha.

Ś(L)ąskie - 16 maja 2018, 15:07:33 - ip-093157114075.multimetro.pl
Ehh, znowu będą nerwy jak w zeszłym roku :D

bleh - 16 maja 2018, 15:09:21 - 088156009099.olsztyn.vectranet.pl
Zgaduję, że ten mecz sędziuje Ma(L)ciniak?

Polakmały - 16 maja 2018, 15:23:44 - 91-225-11-228.laguna.net.pl
a to bayern muchnen niegra. pistv?

Knur - 16 maja 2018, 15:26:24 - user-94-254-251-36.play-internet.pl
Wreszcie ukłon pana Kurskiego do ludzi.To trzeba zobaczyćaczyć jak Legia zdobywa majstra polski😯Tego nie mogą wypuścić z rąk bo byliby wojskowi frajerami roku.

normal - 16 maja 2018, 15:29:06 - 195.160.252.44
Borubar - masz słabą pamięć. Za Platformy były transmitowane mecze ligi polskie (bardzo rzadko ale były). Natomiast Ligi Mistrzów od nowego sezonu możesz nie uświadczyć w publicznej bo bierze to Polsat. No, chyba, że po ostatnich zmianach w Polsacie Pan Solorz nakaże odsprzedać za grosze jeden mecz w kolejce do TVP.

(L)ebiega - 16 maja 2018, 15:34:26 - 178.43.238.18.ipv4.supernova.orange.pl
Może być ciekawie,i śmiesznie po meczu.

@borubar - 16 maja 2018, 15:35:12 - xdsl-7529.wroclaw.dialog.net.pl
Za 5 stów dałeś się kupić?! Za młody pewnie jesteś żeby pamiętać napisy na murach "telewizja kłamie"? Nie mieszaj sportu i polityki, bo jedno łączy, a drugie tylko dzieli i Twoja miłość do PiS`u nikogo tu na tej stronie piłkarskiej nie interesuje.

Obserwator - 16 maja 2018, 16:10:46 - a08-07-08.opera-mini.net (31.0.65.232)
Typy do sedziowania hitu LECH-LEGIA.

3/4karnego - 16 maja 2018, 16:12:12 - 149.202.98.190
DEMASKACJA TROLA ?
Kolo - 14 maja 2018, 18:54:58 - 89-64-61-56.dynamic.chello.pl
"UWAGA!
Znany tu dobrze z prowo-wpisów "Borubar" to w rzeczywistości niejaki Dawid Jankowiak - niespełniony dziennikarz.
Nie jest to jego jedyne "fake-konto". Udziela się on także na portalu "Weszlo!" Tam jako "job", ale dzisiaj widziałem też głupi wpis "Borubara" pod artykułem o Marcjaniku. Możecie sobie zobaczyć.
Wracając do tematu. Dawidek ma z was niesamowitą bekę, przeglądając wasze poważne odpowiedzi, nierzadko pełne zrozumiałej wściekłości. Niemniej on to traktuje jak dobrą zabawę.
Zamiast do łóżka wziąć kobietę, bierze ów Dawid laptopa i odczytuje wszystkie wasze odpowiedzi rechocąc w głosy, niczym konkretnie upalony licealista."

Olfen omni - 16 maja 2018, 16:21:39 - apn-31-0-68-151.dynamic.gprs.plus.pl
Lech znow zlinczuje Legie.Ile bylo w poprzedniej rundzie?Slaby mistrz od lat

kumaty - 16 maja 2018, 16:34:42 - 81-219-206-228.adsl.inetia.pl
Przy niekorzystnym dla Legii wyniku na boisko wbiegną kibice ŁKS-u z sektorów Lecha i będzie walkower.Cała zadyma z tym meczem to żałosna prowokacje desperatów z Warszawy.Śmiało możecie stawiać kasę na rzut karny i czerwoną kartę

Kalbaro.74 - 16 maja 2018, 16:37:59 - apn-37-248-164-171.dynamic.gprs.plus.pl
Pokaz stypy się szykuje. Jedni nie mają się z czego cieszyć, a drudzy mają zakaz okazywania radości.

ksu - 16 maja 2018, 16:42:30 - eot121.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta Awans Tylko Warta Awans Jest Nasz a amica do wrunek !!!!

KKS - 16 maja 2018, 16:53:26 - CLIENT-ultranet-134.wroclaw.dialog.net.pl
Lech to zrobi dla Jagi i wygra !!!! ZOBACZYCIE !

John - 16 maja 2018, 16:56:36 - 212-106-26-214.adsl.inetia.pl
@Borubar - po co lansujesz kłamstwa - to tak po lini partyjnej, którą popierasz???
http://sport.tvp.pl/8285428/tmobile-ekstraklasa-na
dal-w-tvp
https://ekstraklasa.org/aktualnosci/7-kolejek-2-me
cze-ekstraklasy-w-tvp-7465
https://media2.pl/media/65961-Poczatek-Ekstraklasa
y-na-zywo-w-TVP.html

herhor - 16 maja 2018, 17:06:17 - 78-11-17-170.odramedia.pl
Pamiętam dwa lata temu jak legia grała eliminacje ligi europy z jakimiś ogórami z Rumuni a Jaga grała z AEK i telewizja oczywiście pokazała legie. W tej telewizji zawsze tylko legie promowali

tvPIS - 16 maja 2018, 17:15:17 - public-gprs208174.centertel.pl
Borubar jest tak obiektywny w swoich sądach jak Janek Pospieszalski.
Nie warto rozmawiać

tvn - 16 maja 2018, 17:39:45 - bgh157.neoplus.adsl.tpnet.pl
w każdej chwili możesz przełączyć na ukochany tvn

Giovanni - 16 maja 2018, 17:44:21 - public-gprs362653.centertel.pl
Pewnie znowu Biała Białystok będzie przeciągać mecz,
Moim zdaniem jeden mecz w kolejce powinien być transmitowany przez TVP2

waloos - 16 maja 2018, 18:04:00 - 188.146.129.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar nie masz racji. Wcześniej tvp też pokazywała mecze ekstraklapy. Dwa w sezonie. Jak się nie mylę to zaczeli od 2013/2014

Wose85 - 16 maja 2018, 18:25:59 - host-89-228-130-0.dynamic.mm.pl
Polać Borubarowi 12 letnią szkocką dobrze prawi. a jak się coś nie podoba to włączyć sobie TVN który jest kapitałem 3rzeszy. AVE

Krajcok - 16 maja 2018, 18:37:14 - 188.146.228.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
TVP to mogłoby puszczać przynajmniej jeden mecz I ligi, ale widać że nikogo w tvp nie interesuje wspieranie tego sportu w kraju, a tylko o korzyści z reklam

stachu - 16 maja 2018, 18:39:19 - bbg47.neoplus.adsl.tpnet.pl
QWose85, a co ma wspólnego TVN z niemcami ? Powtarzasz bezmyślnie kłamstwa pisowskie . Właścicielem TVN sa amerykanie, a nie niemcy. No, ale skąd to może wiedzieć człowiek, który nie potrafi samodzielnie myśleć i powtarza tylko pisowska propagandę.

Juras - 16 maja 2018, 19:00:16 - p548E43E1.dip0.t-ipconnect.de
o fck Borubar jesteś tak samo mądry jak Kurski uczciwy

. - 16 maja 2018, 19:10:16 - apn-46-169-221-112.dynamic.gprs.plus.pl
@herhor: Tylko, że Jagiellonia nigdy z żadnym AEKiem nie grała... Grali wtedy z cypryjską Omonią Nikozja...

swiss - 16 maja 2018, 19:17:24 - stub62.ub.uni-frankfurt.de
Poszukuje odznake Pilica Tomaszow Mazowiecki,
oferuje wiele pamiatek pilkarskich i hokejowych

xy - 16 maja 2018, 19:22:35 - apn-37-248-162-247.dynamic.gprs.plus.pl
Ale żenujące są wpisy takie jak Borubara o tej propagandzie TVPis... Tacy ludzie mają zaburzone postrzeganie rzeczywistości, a najgorsze jest to, że mają prawo głosu.

Andi - 16 maja 2018, 19:33:19 - ip190-73-212-87.adsl2.static.versatel.nl
barubar ty oglądaj ten mecz razem z niejakim kurskim może znajdziecie wspólny język gdzieś tam.

Lecho - 16 maja 2018, 19:41:03 - ip-5-172-233-122.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jaga wygra a Lech wygra z Legią i mogą zapomnieć o mistrzostwie😀

mm - 16 maja 2018, 19:44:44 - gup144.internetdsl.tpnet.pl
W sezonie 2010/2011 Jagiellonia grała z Arisem Saloniki w Lidze Europy.

stachu - 16 maja 2018, 19:52:54 - bbg47.neoplus.adsl.tpnet.pl
@swiss, na alleee są. Nawet jest jubileuszowa z 75-lecia.

Borubar - 16 maja 2018, 19:56:06 - 188.146.106.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Witam wszystkich. Chciałem wam opowiedzieć, że kiedyś byłem na dworcu PKP w Poznaniu, ale mnie przegonili SOK-iści - bo purciałem po koszach na śmieci.
Na szczęście uciekając przed nimi spotkałem pana Jacka Kurskiego, który najpierw postawił mi wykwintny obiad, a potem zaprosił do pracy w "swoich" mediach, dzięki czemu możecie teraz podziwiać moje wPiSy.
Nie lubię SOKistów...

Borubar - 16 maja 2018, 20:01:09 - 188.146.230.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@xy Żenujące, to były lata 2007-2015 i rządy antypolskiej partii, która doprowadziła kraj praktycznie do ruiny. Afery, kradzieże, korupcja, nepotyzm- to tylko niektóre "efekty" rządów PO i gumiaków. Na szczęście społeczeństwo przejrzało na oczy i w 2015 wygraliśmy te wybory. Jeśli chodzi o zaburzone postrzeganie rzeczywistości, to ten problem mają delikwenci pokroju Schetyny, Kopacz, Petru i innych Niesiołowskich, a nie wyborcy Prawa i Sprawiedliwości. Ten rząd nie jest rządem elit i to wielu ludziom nie pasuje. Skończyły się czasy, że ważni politycy przyjmowali od milionerów drogie zegarki, w zamian ustawione przetargi.
Skupmy się teraz na niedzielnym meczu, a jeszcze wcześniej na dzisiejszym finale LE, też w TVP2. Telewizja Polska jest teraz bliżej widza, a efektem tego był "Sylwester Marzeń", gdzie padł rekord oglądalności.

swiss - 16 maja 2018, 20:14:31 - stub62.ub.uni-frankfurt.de
Mirka Okonskiego widzialem na zdjeciu w dzisiejszej gazecie "BILD" jak podnosi Puchar NIEMIEC w barwach HSV HAMBURG, ostatni sukces tej druzyny ktora jako ostatnia z BUNDESLIGI w historii opuszcza ich szeregi w obecnosci 55 tysiecy widzow !!!

Feta - 16 maja 2018, 20:18:14 - ip-89-161-30-214.tel.tkb.net.pl
Transmisja fety TVP3 Białystok 21 30 obiektyw

widzewiak - 16 maja 2018, 20:29:52 - 185.92.249.2
Dawać Lech. Wy 1:0 i Jaga 1:0 i będzie git.

Tyle - 16 maja 2018, 20:46:48 - 89-64-8-120.dynamic.chello.pl
TVP kłamie

LEON - 16 maja 2018, 20:48:23 - dho67.neoplus.adsl.tpnet.pl
To było wiadome pytanie czy będzie co świetować

Maksi - 16 maja 2018, 21:18:30 - public-gprs352120.centertel.pl
Za PO w porownaniu do PiS nie bylo praktycznie w ogole sportu w TVP - wystarczy porownac - teraz nawet sparingi Legii transmituja

Ja - 16 maja 2018, 21:50:49 - user-94-254-131-57.play-internet.pl
Dlaczego nie w TVP1?
Puchar hiszpani i puchar niemiec leciały w TVP1
@Tyle- a TVNiemiecka kiedykolwiek mówi prawdę? Albo media Sorosa z jego licznymi fundacjami?
Nie czujesz się okłamywany że wszyscy twierdzą, że trzeba zwracać majątki Polskich obywateli amerykanom? Czemu nikt nie mówi aby USA zwróciło ziemie Indianom? Albo żeby Izrael zwrócił ziemie Palestyńczykom?
Przeczytaj po co Jaruzelski spotkał się w latach 80-tych tuż przed "obaleniem komunizmu" z Davidem Rocefellerem, i dlaczego później rozdali całą Polske
Najlepiej myśleć nie przy pomocy tvp czy tvn tylko samodzielnie

abc - 16 maja 2018, 21:59:09 - 31-178-14-47.dynamic.chello.pl
Co kogo z czytających interesuje burubar i jego poglądy polityczne na stronie sportwej ,chory typ..

Ja - 16 maja 2018, 22:08:58 - user-94-254-131-57.play-internet.pl
@abc
Bo administratorzy 90minut pozwalają na spam i trolowanie tego osobnika nie kasując jego wpisów mimo iż pod polem do wpisania komentarzy jest napisane wyraźnie "Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci"
Więc sami sobie zaprzeczają

zagubiony - 16 maja 2018, 23:05:15 - 37.228.253.28
Ja w ogole nie ogladam zadnej tv od lat ale za to wiem jak padaja bramki bo mam bujna wyobraznie.

BeeSKa - 16 maja 2018, 23:32:36 - 159-205-105-21.adsl.inetia.pl
Szkoda, że nie jest to typowy mecz o mistrza, taki typowy finał! 2 ekipy, remis nikomu nic nie daje, tylko zwycięstwo. A tak to za pewne Legia zagra mega asekuracyjnie (nie dziwie się), aby tylko remis wpadł. Lech też nie ma czym za bardzo jakoś to rozgryźć, więc przewiduję nudne 90 minut. Z góry daje 0-0. Jakoś nie wierzę, że nienawiść kiboli przeniesie się na boisko i nagle w Poznaniu zagrają mecz życia aby Legia nie zdobyła tego tytułu. Z drugiej strony Jagiellonia musi wygrać a Wisła walczy o puchary więc nie odpuszczą na pewno. Niech wygra najlepszy,ale mimo wszystko ja wolę Legię w el.LM niż Jagiellonię, której nigdy nie wychodzi nic w pucharach. Nawet Zagłębie ugrało 2 lata temu lepszy wynik niż Jaga w zeszłych eliminacjach odpadając z Gabalą. Pozdr.

do abc - 16 maja 2018, 23:53:01 - user-94-254-153-187.play-internet.pl
Borubar regulaminu raczej nie zrozumie. Może on nie umiał użyć pilota żeby oglądnąć mecze w Polsacie. Z resztą niby jest kibicem a nie umiał sobie kupić dostępu do tv żeby oglądać mecze. Widocznie to typowa cebula.

xy - 17 maja 2018, 0:02:24 - apn-37-248-165-111.dynamic.gprs.plus.pl
Borubarze, nie ma bardziej antypolskiej partii niż twoja. Czego się nie dotkną to zepsują. Mecze tak samo były jak teraz ze dwa na sezon i pod tym względem jak i wieloma innymi PiS nie różni się od PO wbrew krzykaczom PIS-owskim i m.in. właśnie to jest to wasze zaburzone postrzeganie rzeczywistości. Ta sama sytuacja z korupcją, nepotyzmem itp. - przecież PIS poobsadzał swoimi ludźmi wszystkie spółki państwowe, a załatwić mogą u nich co chcą kolesie po znajomości i za kasę. Tak więc przyganiał kocioł garnkowi... A i żeby było jasne - nigdy nie głosowałem na PO ani Nowoczesną itp. Najgorsze jest to, że wg wielu idiotów PiS lepszy od PO, a to jest to samo tylko takie myślenie Kalego - teraz my kradniemy, więc jest OK. To pieprzenie o elitach odsuniętych od władzy... Są nowe elity i kasy biorą oraz marnotrawią jeszcze więcej.
Sylwester marzeń to byś się w ogóle wstydził wspominać. Kto normalny słucha disco polo? No ale społeczeństwo mamy jakie mamy (czego jesteś najlepszym przykładem), to trochę jak z tymi muchami i jedzeniem g. - przecież miliony nie mogą się mylić...
TVP-is zapłacił setki tysięcy za disco polo z krajów trzeciego świata, i to z playbacku. Faktycznie, sukces nie z tej ziemi. Tak właśnie działa PiS i instytucje kierowane przez partyjniaków z namaszczenia tej partii. O innych "produkcjach" reżimowych mendiów, na które wyłudzają nasze pieniądze, szkoda gadać...

Nudle - 17 maja 2018, 5:21:57 - 095160156212.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Ale wysyp komuchów i złodziei antyPiS na tym forum, kwiczą i kwiczą bo stracili koryto.
NAparstek

xp26 - 17 maja 2018, 7:56:32 - ip-31-0-126-116.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo TVP,brawo Kurski.

KSG85 - 17 maja 2018, 11:35:09 - user-94-254-187-92.play-internet.pl
Zas te dziady z wawy pewnie mistrza zdobeda cufalem a LM pomarzyc kazdy moze sloiki

pundu - 17 maja 2018, 13:17:03 - router.cus.pl
@ borubar, farmazony pociskasz, bo poprzednia umowa przewidywała transmisje 2 meczów w sezonie na zasadzie sublicencji.
Inna sprawa to jakość tych przaśnych transmisji w TVP.
Zawsze się cieszę jak prawa ma Polsat albo Eurosport bo potrafią to transmitować.
I jak mają prawa do imprezy to relacjonują w całości.

secretaria - 17 maja 2018, 15:43:19 - public-gprs400855.centertel.pl
wezcie zamowice sobie reklame w mediach cyfrówki naziemnej. Ze trafi na nia akurat klient nabywca jest rowne wytypowaniu liczby w Totka -
i to tylkok 50 % pewnosci więc lepiej obstawic lotto.
Ile to natrzaskac tych migawek ,zeby akurat traget zobaczyl, rozpoznawal, zafajnił (nie tyle polubili co zeby nie było wstrętu - przewaznie do foni). A jescze zeby byla to prawda to druga polowa prawdy (szacunek ogladalnosci ).
A tak publiczna zrobi transmisje polskiej ligi
-wyjdzie taniej "producencja" jak piłka ręczna z e-sportem czy co oni tam mają rzeczywiscie dla szerszego grona -
wtedy mozna pisac ze nie tylko oplaca sie wyswietlic baner dlugo widoczny ,reklamonadawcy,, ale i 'reklamofirmy'.
Mecz to jest najbardziej efektowny klip . Dopoki w biznesie kreowac beda teorie , to nie bedziemy mieli polskich SpaceX'ów czy airbusów serwisów, albo elektroniki masowej jak SONY , ktoremu nie tylko nie szkodzi , ze reklamuje noge, ale jeszcze wzmiacnia promocje.
A juz w tvnowskich mediach dizainerzy , ze masakra to jakby nie telebimy i inne bajery nowoczesnosci PZPN tudziez extraklasy to juz wogole rynek jak biczem chłostał
. Troche lepiej wypada polsat, ale tam maja światową piłke to obyci za prowincją

junajtet - 17 maja 2018, 16:15:13 - public-gprs409885.centertel.pl
congratulate mr.prez.Jacek Kurski za przekaz open - tak tez mona rozpowszechniac po czesci patriotyzmy.
Jesli nasza liga to ma byc rozrywka i nic wiecej,
to czym jest program na wizji, radio - zabawa dla dorosłych?
jezeli ktos chce cos dowiedziec sie , to i tak wlacza internety - XXI wiek i mozna utrwalac jezyki

Kibic - 17 maja 2018, 18:45:00 - afet136.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz o Mistrza Polski w niedziele :/ maskara! szkoda ze nie w poniedzialek o 10:30!!

zdzich659 - 17 maja 2018, 19:24:01 - 77-253-36-54.adsl.inetia.pl
@Borubar ,to nie jest strona ,żybys wyrazał swoje poglądy polityczne nikogo to nie interesuje, , atak mysle że Legia nie da sobie wyrwać z rąk pierwszego miejsca,

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas