[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


16 maja 2018, 16:40:22 - koofel
Komisja Ligi ukarała Wisłę

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Wisłę Kraków za zachowanie kibiców w czasie ostatniego meczu ligowego z Lechem Poznań.

Krakowski klub musi zapłacić 50 tys. zł. Ponadto na Wisłę nałożono zakaz organizacji wyjazdu kibiców na pięć meczów Ekstraklasy, a osoby zasiadające na trybunie C w meczu z Lechem otrzymały zakaz wejścia na jeden mecz.


źródło: własne / LoveKrakow.pl

ump - 16 maja 2018, 16:42:15 - *.static.chello.pl (*.168.10.168)
Ukarali ich za jaranie własnej oprawy. Bareja by kwiczał ze śmiechu jakby widział co ci Wiślacy wyczyniają

Borubar - 16 maja 2018, 16:47:59 - *.146.32.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Komisja Ligi do samego końca będzie kasować pieniążki i udawać, że ciężko pracuje. Najpierw gigantyczne kary dla Arki i Legii za race, zapominając jednocześnie o tym, że to PZPN odpowiedzialny był za organizację i zabezpieczenie meczu. Wychodzi więc na to, że finaliści PP sfinansują nieudolność PZPN-u, a nieudolni "fachowcy" w związku nadal będą specjalizować się w parzeniu kawy. Boniek nie panuje nad tym wszystkim i każdy to widzi. Pierwszy,lepszy prezes z ekstraklasowego klubu nie byłby gorszy, niż przereklamowany i oderwany od rzeczywistości Zbigniew Boniek.

TSW - 16 maja 2018, 17:11:40 - *.play-internet.pl
Jeden blad z ta oprawa fakt nasz minus ... reszta elegancko nie 1 i nie ostatnia oprawa elegancka a ty ump pochwal sie z jakiego klubu jestes

@borubar - 16 maja 2018, 17:18:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubar,ty laiku... Organizatorem meczu była Wisła Kraków, organizacją rozgrywek ekstraklasy zajmuje się spółka Ekstraklasa S.A., a nie PZPN.
Weź gościu zbanuj się, bo udajesz znawcę, a tak naprawdę jesteś z każdym kolejnym wpisem coraz bardziej żałosny...

Jaga - 16 maja 2018, 17:22:50 - *.146.102.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibice wisły to już jest stan umysłu. Dobrze im tak

karot - 16 maja 2018, 17:23:01 - *.petroinform.pl
Do kar dodałbym kurację odchudzającą dla pani prezes.

LKWQ - 16 maja 2018, 17:23:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do tego powyżej, odpowiadającego Borubarowi. Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem jego wpis. Ma na myśli kary za finał PP. Inna sprawa, że tylko karę dla Arki nazwałbym gigantyczną.

karot - 16 maja 2018, 17:25:04 - *.petroinform.pl
Ten Misiek to chyba ciężki desperat, że z tą panią mecenas... która niegrzecznych chłopców najwyraźniej mocno kocha. A może nie ma wyjścia? Romans na miarę szamba z Reymonta. Biedny Reymont, swoją drogą...

LKWQ - 16 maja 2018, 17:25:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
odpowiadającemu (jak to mówią: "nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie spostrzec różnicy", skołował mnie).

@karot - 16 maja 2018, 17:43:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obrażając Panią Prezes, czy w ogóle kobiety udowodniłeś, że nie masz klasy. Dziękuję p. Marzenie za trud włożony wyciąganie klubu z głębokiego dołka.

karot - 16 maja 2018, 17:51:10 - *.petroinform.pl
"Panią prezes"... przykrywkę - marionetkę w łapach bandy morderców, dla jasności. I to prawnik, radca prawny! Pani figurantka... kpisz chłopie, może jeszcze Miśkowi do stóp padnij!

KK - 16 maja 2018, 18:33:05 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
i dobrze na Górniku ich nie będzie i tych ich przyjaciół smrodów

Rafcio - 16 maja 2018, 18:41:56 - *.146.102.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie skomentuje co sie wyrabia w tej lidze. Uczczono wybitnych pilkarzy ktorzy odchodza... A szkoda slow kein kommentar

gigi - 16 maja 2018, 19:13:20 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
byłem na meczu. oprawa była super. cały stadion bił brawo. nikt nie miał pretensji. żadnego zagrożenia. nikt nie rzucał rac na murawę etc.

Gerwazy - 16 maja 2018, 20:20:04 - *.146.33.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobrze, stadiony bez rac!!@

lol - 16 maja 2018, 23:07:19 - *.146.99.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zamknąć stadion bo się sami spala.

BeeSKa - 17 maja 2018, 0:45:38 - *.adsl.inetia.pl
W sprawie rac dobrze by było, żeby dojść do jakiegoś porozumienia i przyjąć jakiś konsens bo tak tylko oprawa + kara z komisji dla klubu i tak w kółko. Kluby tracą a kibice jeszcze przynoszą straty dla swojej drużyny. Nie jestem przeciwnikiem rac, dodają kolorytu do oprawy i szarzyzny ligowej. To co było w Krakowie to wiadomo przesada, nie powinno dojść do pożaru i tu się zgadzam. Ale warto by było spotkać się z wszystkimi zainteresowanymi stronami: Ekstraklasa, kluby i przedstawiciele kibiców i wspólnie ustalić jakieś wyśrodkowane stanowisko w tej kwestii np. dopuścić race, ale bez zadymiania boiska oraz innych sektorów, rzucania racami!! itd. a za ewentualne kary finansowe odpowiadaliby finansowo grupy kibiców którzy organizują oprawy. Obecnie chyba kluby z zaciśniętymi zębami pozwalają na wnoszenie wszystkiego aby nie popaść w konflikt z kibolami. W takich sytuacjach klub powinien organizować zbiórkę publiczną w postaci np. cegiełek (np. od 5-50 zł) i kibice kochający klub, którzy przyczynili się do zaistniałej sytuacji powinni wziąć to na siebie. Proste.

wnuk - 17 maja 2018, 6:50:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@BeeSKa - czyżbyś proponował race bezdymne?
Rzecz prosta - przerwanie meczu z powodu zachowania kibiców - 100.000 zł za każdą minutę. Płaci klub gospodarza, chyba, że jednoznacznie robią to kibice gości.
W przypadku recydywy - ograniczenie widowni do 10% średniej osób na meczu, i potem po każdym kolejnym spokojnym meczu plus 10%.
Niestety politycy "prawicy" zrobili z kiboli meczenników.
Kibicuję Wiśle - szacun dla Filipiaka za podejście do bandytów.
I prosta sprawa 100.000 zł grzywny za kominiarkę. Oczywiście grzywny nie trzeba płacić, poza 1000 zł, ale zakaz stadionowy biegnie przez 2 lata po zapłacie kasy. Kibol zostanie zidentyfikowany na stadionie - grzywna wymagana natychmiast

ZabaGieKSa - 17 maja 2018, 7:18:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bue he he he he.spalili se majty i jeszcze kara.

ingpk - 17 maja 2018, 13:37:53 - *.net.cybernetwmw.com