19 maja 2018, 23:33:31 - wolfu
Drużyna Adama Stachowiaka odpadła z baraży o awans do tureckiej ekstraklasy

Drużyna Adama Stachowiaka Gazişehir Gaziantep FK przegrała po rzutach karnych z BB Erzurumspor w finałowym meczu barażowym i straciła szansę na awans do tureckiej ekstraklasy. Po dogrywce był bezbramkowy remis. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

19 maja 2018, 20:30 - Bursa (Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu)
Gazişehir Gaziantep FK 0-0 pd. k. 4-5 BB Erzurumspor

karne: (0-0 Lokman Gör), 1-0 Jefferson, 1-1 Jasmin Šćuk, (1-1 Yonathan Del Valle), (1-1 Gökhan Karadeniz), 2-1 Mehmet Erdem Uğurlu, (2-1 Abdulkadir Özdemir), (2-1 Yasin Palaz), 2-2 Márcio Nobre, (2-2 Pierre Webó), 2-3 Hakan Arslan, 3-3 Ahmet Kesim, 3-4 Metin Yüksel, 4-4 Samican Keskin, 4-5 Demba Savage, (4-5 Tugay Kaçar)

żółte kartki: Mehmet Erdem Uğurlu, Gökhan Alsan, Jefferson, İsmail Konuk - Lokman Gör, Jasmin Šćuk, Márcio Nobre, Tolga Ünlü.

sędziował: Halis Özkahya (İzmir).

Knur - 19 maja 2018, 23:48:49 - *.ssp.dialog.net.pl