[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2018, 8:13:51 - wsobon
Baraż o I ligę: Jarosław Przybył sędzią meczu Pogoń S. - Garbarnia

Jarosław Przybył będzie arbitrem drugiego spotkania barażowego o I ligę pomiędzy Pogonią Siedlce i Garbarnią Kraków.

Mecz rewanżowy odbędzie się 13 czerwca o godzinie 17:00.


źródło: Pogoń Siedlce

Led - 12 czerwca 2018, 8:30:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jednym słowem Garbarnia nie ma Szans z Pogonią! !

romorens - 12 czerwca 2018, 8:33:23 - *.208.93.147
Cała runda wiosenna w wykonaniu Pogoni to totalna słabizna. Dajcie nam chociaż odrobinę radości w tym ostatnim meczu. Oby I liga została w Siedlcach...

Borubar - 12 czerwca 2018, 8:40:51 - *.146.38.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liczę na remis 2:2 i awans Garnarni do 1 ligi. Jednak za Siedlcami przemawia doświadczenie barażowe i mecz u siebie. Jednak już nie takie rzeczy działy się w piłce. Przykładem niech będzie półfinał mistrzostw świata z 2014: Brazylia - Niemcy. Pamiętam, że gdy padł gol na 1:0 dla Niemców, to poszedłem do toalety za potrzebą fizjologiczną i gdy wróciłem do pokoju, zobaczyłem, że wynik brzmi 0:5...!
Nie wierzyłem swoim oczom, a jednak to była prawda. Szkoda mi było tych Brazylijczyków. Tym bardziej, że wpompowano sporo kasy w te mistrzostwa. Jutro liczę na sprawienie niespodzianki przez Garbarnię i mam nadzieję, że nie narażę się kibicom w Siedlcach za to, że nie kibicuję macierzystemu klubowi Artka Borubara.

sopel - 12 czerwca 2018, 8:56:10 - *.connected.pl
Pytanie do redakcji, dlaczego w tabeli na przyszły sezon jakie sa na waszej stronie Pogon jest przypisana do I ligi, a Garbarnia do II? Chyba uczciwiej byłoby napisac i tu i tu "Pogon/Garbarnia"? Co do samego meczu, to Siedlce grają tragicznie u siebie i mam nadzieję, że Garbarnia to wykorzysta. Tym co piszą, że to klub bez kibiców polecam sprawdzenie frekwencji na pierwszym meczu barażowym.

mkp - 12 czerwca 2018, 9:06:01 - *.47.201.80
Ponad godzinę siedziałeś w kiblu?

ZS - 12 czerwca 2018, 9:06:38 - *.146.192.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy kibice Garbarni to osobna ekipa na krakowskim podwórku czy kibicują którejś drużynie w krk ?

wf - 12 czerwca 2018, 9:11:38 - *.188.165.24
do ZS
kibicują Hutnikowi Nowa Huta

normal - 12 czerwca 2018, 9:12:39 - *.160.252.44
Borubar - to długo byłeś w tej toalecie. Gol na 1:0 dla Niemców padł w 11 minucie. Zakładając, że poszedłeś po golu (tak piszesz) - załóżmy, że po powtórkach, około 13 minuty a wróciłeś gdy było 5:0 - 29 min to w toalecie byłeś przynajmniej 16 minut..... No no, chyba jakieś kłopoty żołądkowe były ? Teraz już wiemy o Tobie wszystko. No, może prawie wszystko.

Ja - 12 czerwca 2018, 9:18:54 - *.146.42.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@sopel po pierwsze co do tabeli to na dzień dzisiejszy w pierwszej lidze jest Pogoń, co do meczów u siebie to Siedlce owszem grają słabiej ale ostatnich 3 meczy nie przegrali (2 remisy i zwycięstwo).

kibic - 12 czerwca 2018, 9:34:23 - *.22.161.2
DO WF hahaha tak tak ... tam sama Wisła chodzi

... - 12 czerwca 2018, 9:52:01 - *.dynamic.mm.pl
Kibicują sami sobie

Info - 12 czerwca 2018, 10:41:51 - *.22.236.196
Obydwie te druzynki bez kibiców zasługują najwyżej na 4 liga to ich poziom

jacu 1981 - 12 czerwca 2018, 11:03:41 - *.146.38.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
info jak nie maja kibicow maja bo przy pustych trubunach nie graja hehe nie porownuj BANDYTOW do kibicow tych normalnych

max - 12 czerwca 2018, 11:07:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
He he.Po co komu taki mało znany klub jak Jakas Garbarnia w 1 lidze Krajowej??!! jakby awansowała.

okland - 12 czerwca 2018, 11:47:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@dex.Acha a ja myślę że Pogoń awariuje ma lepsze ogranie w 1 lidze pozdro👍

Led - 12 czerwca 2018, 12:13:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@emet.Koleś jak Chcesz wiedzieć to Pogoń w zeszłym roku nie grała w Barazach.Zobecnym w Sobote po meczu w Siedlcach!

romorens - 12 czerwca 2018, 12:24:59 - *.208.93.147
@emet - Nie napinaj się tak mocno. Nie widzę miejsca w I lidze dla klubu, który swoje mecze będzie musiał rozgrywać w Niepołomicach. Przyjedź do Siedlec to zobaczysz w jakich warunkach trenuje Pogoń. Ręczę, że by Cię zatkało... Co do meczu, jak dla mnie może być i 0:0.

Stefan - 12 czerwca 2018, 12:32:59 - *.play-internet.pl
Skoro Garbarnia to dla kogoś mało znany klub to widać jak się ktoś taki zna na piłce. Skoro serio Garbarni nie znacie to poczytajcie o jej historii w necie bo tymi komentarzami się ładnie osmieszacie. A poza tym klub bez kibiców? To jest jeszcze bardziej śmieszne jak od lat ja chodzę na mecze jak i wielu kolegów którzy nie mają nic wspólnego ani z Wisłą ani Cracovią. Zresztą zobaczcie jak frekwencja się ostatnio podnosi i doping coraz lepszy. Także Garbarnia była będzie jest i nigdy nie zginie! Pięknie by było teraz awansować, ale skoro się nie uda to nic. Spokojnie powstanie stadion i powoli wszystko nic na siłę

xyz - 12 czerwca 2018, 12:56:56 - *.unknown.vectranet.pl
Frekwencja wzrosła na Garbarni dopiero na koniec sezonu, jak zaczęli dobrze grać, wcześniej to chodziło po 200-300 osób. Sam wiem, bo chodzę często - na koniec jesieni to pewnie i czasem 200 osób przychodziło. Awans ewentualny odbije sie moim zdaniem czkawką - cały sezon pewnie gry w Niepołomicach, na trybunach pewnie ze sto osób, szanujmy się. Zresztą 2 liga za rok będzie ciekawsza, o ile awansuje Widzew czy Elana.

1962 - 12 czerwca 2018, 12:59:17 - *.174.31.212
Gks Jastrzębie zaprasza do 1ligi!!!!!!

1962 - 12 czerwca 2018, 13:00:48 - *.174.31.212
Oczywiście Garbarnie.

artikks - 12 czerwca 2018, 13:56:38 - *.piastlan.net
najbardziej kooltoralni kibice garbarni...

artikks - 12 czerwca 2018, 13:59:39 - *.piastlan.net
nie wiadomo czy widzew awansuje....zostala ostatnia kolejka....

arteks - 12 czerwca 2018, 16:26:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
??

pumeks - 12 czerwca 2018, 16:37:32 - *.centertel.pl
Pamiętam jak z dobre 25 lat w tył byłem u kuzyna w Krakowie i poszliśmy na mecz Wisły, z tego co pamiętam Wisła kopała się po czołach bodajże wtedy w II lidze i siedziało koło nas dwóch starszych Panów którzy ostro jechali po piłkarzach Białej Gwiazdy. Po pierwszej połowie jeden z tych Panów trącił do drugiego Mieciu idziemy szkoda oczów na to dziadostwo. A na nasze zapytanie Panowie przecież jest jeszcze II połowa meczu a wy idziecie, jeden z tych Panów odrzekł. Na Garbarnie synku idziemy, bo prawdziwe Krakusy Garbarni kibicują. Także coś w tym jest że na Garbarnie chodzą ludzie w średnim lub starszym wieku.

Edek - 12 czerwca 2018, 20:35:07 - *.play-internet.pl
Garbarnia miała swoje lata świetności na początku lat 30-tych. W 1931 zdobyła mistrzostwo Polski. Garbarnia miała piękny stadion z drewnianą trybuną z widokiem na Wawel, na którym były rozgrywane mecze międzypaństwowe. Po wojnie było znacznie gorzej. Klub w okresie stalinizmu pożeniono z Koroną i zmieniono nazwę na włókniarz. Odrodzona po odwilży Garbarnia to plątała się po II lidze. W 1973 stadion zburzono i rozpoczęto w tym miejscu budowę hotelu. Garbarnia przez kilkanaście lat nie miała własnego stadionu.

Buuuum - 12 czerwca 2018, 21:26:58 - *.centertel.pl
Nie zapomnę jak Przybył przybył do Częstochowy na baraz z Pogonią Rakowa i przekrecil nas żeby pogoń się utrzymała.. Nie dla Przybyła

KCH - 12 czerwca 2018, 22:31:09 - *.centertel.pl
Powodzenia Garbarnia,
Kapitalna okazja na przypomnienie o sobie. Ale będzie bardzo ciężko. Pogoń bardziej ograna i ma atut swojego boiska i jeszcze bramkę na wyjeździe z pierwszego meczu.
Awans byłby kapitalną sprawą, ale szansę 70-30 dla Siedlec.

tomc - 13 czerwca 2018, 8:19:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Buuuum przekrecil Raków -Pogon ? co ty za bzdury piszesz przecież rakow na boisku nie istnial . To była przepasc pomiędzy tymi zespołami a ty piszesz ze przekrecil? najlepiej napisac jak się grac nie umiało i nie miało umiejetnosci ze sedzia przekrecil . lecz się człowieku, przekręt to by był jakby rakow wygral z taka gra i szczęście ze pogon strzelila tylko 2 bramki bo rakow nie potrafil wyjść ze swojej polowy ….zobacz sobie mecz a nie pisz herezji

obserwator - 13 czerwca 2018, 8:25:15 - *.ennet.pl
Jakby Szysz wykorzystał wapno w Siedlcach na 5 kolejek przed końcem sezonu (mocno w poprzeczkę trafil i odbiła sie na linii bramkowej) to Pogoń mogłaby tylko powąchać baraże. Niestety wszystkie 7 karnych przez niego wykorzystane w całym sezonie tylko ten 1 tak pechowo dla Górnika Łęczna nie strzelony ,zaś bardzo szczęsliwie dla Pogoni. Zatem wynik bylby 2-1 dla Górnika i Pogoń by się zamieniła miejscami w tabeli. Tyle w tym temacie Garbarnia jazda z Siedlcami !!!

JaPanJa - 13 czerwca 2018, 8:34:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
@tomc jemu chodzi zapewne o podyktowany karny zapominając o tym, że karny podyktowano i anulowano a Raków swojego karnego w doliczonym czasie też dostał w prezencie od sędziego.
Zmieniając temat na youtube jest skrót z Krakowa w którym niebiesko na białym widać kto ile miał okazji. Dziw mnie, ze skróty znajdują się na pokarpacielive... Czyżby Garbarnia miała kibiców z Podkarpacia, a nie Krakowa?

tomc - 13 czerwca 2018, 10:47:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@japanja- podkarpacielive robilo transmisje live. ogladalem na zywo i 1 polowa w wyrownana z pozytywnym zaskoczeniem gra garbarni ,druga polowa to juz dominacja pogoni szczegolnie koncowka (widac roznice klas rozgrywkowych). szanse na strzelenie garbarni to jakis rajd w 1 czy 2 w kierunku bramki pogoni. ogolnie garbarnia pilkarsko zdecydowanie slabsza tak jak rakow w barazach.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas