[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2018, 9:17:31 - wsobon
Plan przygotowań Odry Opole

Odra Opole rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 18 czerwca. W ich trakcie klub odbędzie zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu i rozegra pięć sparingów.

Plan przygotowań Odry:

18 czerwca - powrót do treningów
23 czerwca - sparing z Puszczą Niepołomice (Rybnik-Kamień, godz. 12:00)
30 czerwca - sparing z Slezský FC Opawa (Opawa, godz. 17:00)
4 lipca - sparing z GKS-em Bełchatów (Opole, godz. 13:00)
9 lipca - początek zgrupowania w Rybniku-Kamieniu
11 lipca - sparing z Ruchem Chorzów (Rybnik-Kamień, godz. 11:00)
14 lipca - sparing z MFK Karviná (Rybnik-Kamień, godz. 13:00), koniec zgrupowania


źródło: Odra Opole

Borubar - 12 czerwca 2018, 9:40:20 - *.146.38.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liczę na to, że trener Rumak odpowiednio przygotuje zespół Odry do nowego sezonu. Być może włączą się do walki o awans, ale de facto tego awansu nie uzyskają w nadchodzącym sezonie. Być może za 2-3 lata zrealizują ten cel, gdyż najpierw muszą uporać się z infrastrukturą. Opole, jako stolica polskiej piosenki, zasługuje na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Miasto potencjał ma spory, więc jakość do Ekstraklasy wniosą większą ,niż np. Zagłębie Sosnowiec.
Sam śledziłem w ten weekend festiwal w Opolu i byłem pod wrażeniem. Zainteresowanie było ogromne, zarówno w mediach, jak i na żywo. Dzięki Telewizji Publicznej mogę aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i sportowym mojego kraju. Kawał dobrej roboty wykonała telewizja TVP w ten weekend. Teraz czekam na mundial i wiem, że moje oczekiwania zostaną spełnione.

Jontek - 12 czerwca 2018, 9:45:35 - *.opera-mini.net (*.146.233.40)
Ktoś potwierdzi zwolnienie Franza Smudy?

Franek - 12 czerwca 2018, 9:58:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar, ty to chyba starasz się o jakiś staż w TVP?

p - 12 czerwca 2018, 10:17:29 - *.opera-mini.net (*.0.69.122)
@Jontek no dziwne chyba żeby nie był zwolniony po takim zachowaniu po meczu z Lechią Tomaszów,do tego wyniki tez go jakoś nie bronia.pseudotrener,prawdziwy nieudacznik.ciekawe czy jakis klub jeszcze da sie nabrac na Smute,jak ostatnio Widzew...

rafal - 12 czerwca 2018, 10:41:55 - *.zcashtorservers.org
Tak, Smuda zwolniony. Na jego miejsce Radek Mroczkowski. Super, jestem na tak.

niemrawy - 12 czerwca 2018, 11:18:22 - *.centertel.pl
Borubar co Ty za brednie wypisujesz Zagłębie Sosnowiec ma jakość wieksza niż Opole nie ma czego porównywać to tak jak byś porównał malucha do ferari

piknik - 12 czerwca 2018, 11:35:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Smuda na bank zostanie zwolniony. Wczoraj został wezwany na zarząd ale się nie stawił. Dziś miał pretensje, że zarząd wypytuje piłkarzy o jakość treningów u Smudy. Jest po prostu obrażony. No i jeszcze sobotnia sytuacja z trenerem Jóźwiakiem. To był gwóźdź do smudowej trumny.

big - 12 czerwca 2018, 11:41:52 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
w sosnowcu nie ma nawet rynku..
wszędzie są tylko bloki..

1962 - 12 czerwca 2018, 12:29:46 - *.174.31.212
Borubar to ten sam b.... co siwe włosy itp.
Co raz gorzej lipa borubar-ze.

ZIENIU - 12 czerwca 2018, 13:11:57 - *.adsl.inetia.pl
Opole zdecydowanie bardziej pasuje do EX niż Sosnowiec potwierdzam !

Hah - 12 czerwca 2018, 13:33:07 - *.49.215.38.ipv4.supernova.orange.pl
Rumak to narazie burzy ściany między szatniami ....zamiast zająć się transferami...

smRód - 12 czerwca 2018, 13:56:31 - *.play-internet.pl
Piłkarze będą mieć treningi jak ujezdzac rumaka. Pozdro z sosnowsi

varadi - 12 czerwca 2018, 15:35:39 - *.ssp.dialog.net.pl
borubar chyba nie widziałeś "występu" krawczyka z playbacku i kilka innych wpadek i kompromitacji tvpis i kurskiego

do varadi - 12 czerwca 2018, 16:03:49 - *.zencurity.dk
varadi - gdy w 2013 na Sylwestra Krawczyk leciał z playbacku w TVP to wpadki nie było ponieważ rządziło PO ;) idź szukać frajerów co łykają kodowskie bzdury gdzie indziej :D

tjk - 12 czerwca 2018, 17:48:27 - *.centertel.pl
Varadi,don vasyl tez spiewa z playbecku.

Kelner - 12 czerwca 2018, 19:29:55 - *.tmodns.net
Sosnowcem do ekstraklapy haha.
Ferrari ma sie rozumiec po waszych drogach

ss - 12 czerwca 2018, 20:08:38 - *.dynamic.chello.pl
Dziewięciu z jedenastki już nie ma. Ciekawe kto będzie grał w Odrze? Znowu kabaret w Opolu. Młody Wójcik odejdź z klubu, wystarczy hańbienia Odry Opole!

. - 12 czerwca 2018, 20:35:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ta Karvina co pół roku regularnie gra z polskimi drużynami...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas