[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2018, 11:11:43 - dyrovski
Wojewoda łódzki zamknął sektor gości na stadionie w Bełchatowie na jeden mecz

Decyzją wojewody łódzkiego w czasie pierwszego meczu w nowym sezonie II ligi sektor gości na GIEKSA Arenie w Bełchatowie będzie zamknięty.

Powyższa decyzja to efekt negatywnej oceny stanu bezpieczeństwa i naruszeń porządku publicznego w związku z meczem podwyższonego ryzyka GKS Bełchatów - ŁKS Łódź rozegranego w 26. kolejce minionego sezonu, ze szczególnym uwzględnieniem użycia niedozwolonych materiałów pirotechnicznych.

Z użytkowania wyłączona będzie również trybuna wschodnia.


źródło: GKS Bełchatów

zohan - 12 czerwca 2018, 11:14:42 - *.rev.hycom.pl
kolejny oderwany od rzeczywistości urzędniczyna

? - 12 czerwca 2018, 11:24:10 - *.146.237.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To to się stadion nazywa?...

j-23 - 12 czerwca 2018, 11:30:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
PiSowski wojewoda zamyka stadion dla kibiców??? Niepojęte...

mecz - 12 czerwca 2018, 11:31:31 - *.10.69.205
Najlepiej zamknąć stadion i po sprawie. Zamknijcie jeszcze ulice bo ludzie gina w wypadkach

Borubar - 12 czerwca 2018, 11:35:34 - *.146.160.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skoro pirotechnika jest zakazana na stadionach, to co w takim razie robi ochrona? Dlaczego pozwalają wnosić materiały pirotechniczne? Widocznie większość agencji ochroniarskich, to ludzie z przypadku i bez kompetencji. Równie dobrze mogłoby tej ochrony wcale nie być na imprezach masowych. Gdy idę na mecz i mam w ręku litrową colę, zaraz się mnie czepiają, że takiej butelki nie można wnosić na stadion (maksymalnie 0,5 l butelka PET). Rzeczywiście stwarzam tym zagrożenie dla innych uczestników imprezy masowej.....śmiech na sali.
W tym samym czasie, za mną wchodzi grupa dziesięciu wyrostków i są wybiórczo ,i powierzchownie sprawdzani. Bez problemu mogą wnieść wszystko. Może niech faktycznie Policja pilnuje porządku przy wejściu na stadion, skoro agencje ochrony nie radzą sobie z tym. Warto dodać, że w takich agencjach na 10 zatrudnionych, czterech posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Nic do tego nie mam, ale kto będzie czuł respekt przed takimi pracownikami?
Sam mam 194 cm wzrostu i mógłbym być ochroniarzem, ale nie będę sam walczył ze wszystkimi i słuchał wyzwisk. Już tutaj wystarczająco się nasłucham, gdy wylewacie na mnie hektolitry cuchnącego hejtu.

hans - 12 czerwca 2018, 11:52:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zgadzam się z Borubarem. Święta racja. Doodam jeszcze tylko w obronie ochroniarzy że piro szmuglują wcześniej dzięki zaprzyjaźnionym np. firmom katerinkowym itp.

Raf - 12 czerwca 2018, 11:52:40 - *.3-1.cable.virginm.net
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź mecz podwyższonego ryzyka haha dobry znawca haha a tak w ogóle to ten mecz był już dawno haha

dhw - 12 czerwca 2018, 12:50:00 - *.centertel.pl
GKS ŁKS mecz poswyzszonego ryzyka kpina
Przeciez tu spiny nie ma
Wiadomo ze nikt rozowych parowek ani w Lodzi ani w Belchatowie nie lubi
Dziwna decyzja lepiej kak by zamknal stadion w bedoniu czy koluszkach

Gks - 12 czerwca 2018, 13:38:00 - *.play-internet.pl
Byłem pierwszy raz na takim meczu w Polsce gdzie siedzieli kibice GKS B. i ŁKS koło siebie i był spokuj, to zamykają trybuny bo race zapalił. Lepiej by było jakby się trzaskali po pustych łbach.

@hans - 12 czerwca 2018, 13:42:54 - *.play-internet.pl
napisz jeszcze donos do komendy wojewodzkiej ojciec za PRL u kapowal?? czy to nie geny a jedynie taka mentalnosc szpicla

jasiulek - 12 czerwca 2018, 14:17:08 - *.unknown.vectranet.pl
hahaha ależ bardzo szyko spóżniona decyzja,przecież odbylsię potem mecz z Radomiakiem,to decyzja powinna być przed tym meczem,,,,,,,pseudo udany ten wojewoda,raczej powinien się zajmować dziecmi w przedszkolu , anie sprawowac urzedu wojewodu,należy go odwolac tego miernotę,,,,,,,,

Kibic - 12 czerwca 2018, 15:24:13 - *.play-internet.pl
I bardzo dobrze Brawo kibice GKS za popisowke Jak to bylo? RATUJMY GKS?????

Kibic - 12 czerwca 2018, 15:26:54 - *.play-internet.pl
I bardzo dobrze Brawo kibice GKS za popisowke Jak to bylo? RATUJMY GKS?????

Edek - 13 czerwca 2018, 9:03:20 - *.43.6.9.ipv4.supernova.orange.pl
Po co zamykać stadion w 4 lidze?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas