[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2018, 13:57:56 - wsobon
Lechia pojedzie na dwa obozy

Lechia Gdańsk podczas letnich przygotowań do sezonu pojedzie na dwa obozy - do Cetniewa oraz Opalenicy. Klub rozegra także 7 spotkań towarzyskich.

Plan przygotowań Lechii:

12 czerwca - początek treningów
24 czerwca - sparing z APÓEL (Nikozja) w Gdańsku
25 czerwca - początek zgrupowania w Cetniewie
29 czerwca - sparing z Bytovią Bytów (Cetniewo)
30 czerwca - sparing z Chojniczanką Chojnice (Cetniewo), koniec zgrupowania
2 lipca - start zgrupowania w Opalenicy
6 lipca - sparing z Pogonią Szczecin (Wronki)
7 lipca - sparing z FK Železiarne Podbrezová (Szamotuły), koniec zgrupowania
13 lipca - sparing z AGS Astéras Trípolis (Gdańsk)
14 lipca - sparing z Gryfem Słupsk (Słupsk) - wymaga potwierdzenia


źródło: Lechia Gdańsk

Maxior - 12 czerwca 2018, 15:07:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To oni dostali licencję?Ponoc mieli grac na licencji condonowa olsztyn.

Stefan - 12 czerwca 2018, 15:20:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież to klub Kurskiego

G - 12 czerwca 2018, 15:24:14 - *.dynamic.mm.pl
No i OK

Borubar - 12 czerwca 2018, 15:44:05 - *.146.103.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cetniewo to dzielnica Władysławowa. Wiem to, bo przebywałem tam kilka dni na wczasach ,bodajże w 2013 roku. Do dziś pamiętam, jak sąsiad z domku obok rozpalił grilla i użył benzyny jako podpałki. O mały włos, a ogień zajął by część domku letniskowego. Z racji tego, że w młodości byłem aktywnym strażakiem ochotnikiem, udało mi się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia. Jednak strachu i tak się najadłem.

@Stefan - 12 czerwca 2018, 15:44:34 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Zdecydujcie sie czy Kurskiego czy czy Tuska bo nie wiem czy kupować karnet na nowy sezon, czy czekać na wybory ;))) gubicie sie już w tych swoich kompleksach wobec Lechii niby czemu mieli licencji nie dostać? Zadłużenie wobec właściciela dla KL nie jest zadnym zadluzeniem.

tloki 71 - 12 czerwca 2018, 15:53:00 - *.CNet.Gawex.PL
Jedno pojadą ,a drugie czy zapłacą za obozy

Stefan - 12 czerwca 2018, 15:53:52 - *.174.54.78
kabel-deutschland a czy tam u was to takie istotne?I tak oglądacie oberlige.

Do Borubar - 12 czerwca 2018, 18:01:00 - *.play-internet.pl
Borubar mordować jak ja cię lubię czytać.

futbolista - 12 czerwca 2018, 18:05:38 - *.bois.qwest.net
to Nieurodzane Pole juz do Turcji przestalo latac po forme ? dlaczego ?

Danziger - 12 czerwca 2018, 18:17:20 - *.dynamic.chello.pl
futbolista twój kompleks wobec Lechii trwa już od wielu lat ciekawe komu kibicujesz? czy to ta drużyna co śledziem...??

futbolista - 12 czerwca 2018, 18:22:39 - *.bois.qwest.net
juz wiele razy wymienialem kluby, ktorym kibicuje i to tylko wylacznie przez sentyment. a sa to: Gedania Gdansk, Orzel Golubie, Slupia Suleczyno i Victoria Makowarsko !!!!!!! reszta mnie tylko obchodzi pogladaniem ich po meczach sytuacja w tabelach ! zas co do NP, to sami sie tak okreslili na ich wlasnym portalu, mozna sobie sprawdzic !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas