[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 czerwca 2018, 18:38:06 - bartekwr9
Plan przygotowań Górnika

14 czerwca zawodnicy Górnika Zabrze rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. W planach jest m.in. zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim oraz pięć sparingów - poinformowała oficjalna strona zabrzańskiego klubu "gornikzabrze.pl"

Plan przygotowań Górnika:

14 czerwca - rozpoczęcie przygotowań
14 czerwca - 22 czerwca - zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim
22 czerwca, 18:00 - sparing z czeskim Fotbalem Třinec (w Puńcowie)
26 czerwca - sparing z czeskim MFK Karviná (w Karvinie)
29 czerwca, 19:50 - sparing z chorwackim HNK Hajduk (w Splicie)
5 lipca - sparingi z GKS-em Katowice i czeskim Slezský FC Opawa (w Zabrzu)

Kowol1904 - 12 czerwca 2018, 18:48:20 - *.224.215.21
Jeszcze Banik Ostrava a momy ślonski komplet!!!!

leiz - 12 czerwca 2018, 18:51:51 - *.centertel.pl
A kiedy zaczynamy spłacać długi!!!! Komornik z prokuratorem coraz bliżej!!!!

głos serca - 12 czerwca 2018, 18:52:14 - *.icpnet.pl
może Górnik się przeniesie do ligi czeskiej? już Żalgiris chciałby się bardziej asymilować niż śląskie kluby

ogoR - 12 czerwca 2018, 19:00:26 - *.play-internet.pl
Do leiz: gościu a może ten komornik jest bliżej Ciebie,Górnik ma wszystko ogarnięte i nic złego mu sie nie stanie,to nie Chorzów

Madass - 12 czerwca 2018, 19:11:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spadek górnik pewne info

vf - 12 czerwca 2018, 20:28:34 - *.215.193.223-internet.zabrze.debacom.pl
Madas nie pij pewne info

Ryszard - 12 czerwca 2018, 20:28:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Madass, a ten spadek to po kim, wystarczy na zakup jakiegoś fajnego grajka?

mk - 12 czerwca 2018, 21:59:28 - *.net.encoline.de
KSG FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibice - 12 czerwca 2018, 22:30:21 - *.play-internet.pl
jeszcze do scecina jedzcie

Patriota - 12 czerwca 2018, 23:35:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Madass na odwyku u komornika leiza.... Pewne info

jo - 12 czerwca 2018, 23:35:30 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
29-go wszyscy do Splitu!
Górnik * Torcida * Hajduk

TylkoGórni - 13 czerwca 2018, 10:48:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od 10 lat ludzie płaczą od długi Górnika i że to ich ostatni sezon, a później 4 liga XD
Dziś Górnik gra w pucharach, ma najmłodszą kadrę w lidze, od momentu zatrudnienia trenera Nawałki w klubie nie było żadnych strajków, buntów(mały epizod z Brzęczkiem za co poleciał z klubu i znów spokój)
W klubie jest dobrze i to was boli, że Ruch spadł do 2 ligi, a może nawet do 4.
Boli kibiców Piasta, że mimo kilku lat w ekstraklasie, mieszkańcy Gliwic i tak wybierają Górnika, kiedy nawet w 1 lidze na nieciekawych meczach było więcej ludzi na Górniku niż na meczach sezonu Piasta.
Boli wszystkich to, że wasze marzenia o upadku Górnika od wielu lat nic nie znaczą bo klub z dnia na dzień jest coraz mocniejszy. Kibicowsko(ilość kibiców z regionu) sportowo(rok temu byliśmy w pierwszej lidze, dziś puchary) finansowo(wiele długo spłaconych, brak zaległości względem piłkarzy czy sztabu szkoleniowego)
Legioności boją się powrotu wielkiego Górnika, który znów może ich przyćmić na wiele lat i nawet sędziowie, pzpn i wszyscy inni wam nie pomogą jak to robią dotychczas.

speed - 14 czerwca 2018, 11:03:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nic Nas nie boli a Górnik lata świetności miał w latach 70 i 80 a teraz to przeciętny polski klub który po odejściu podstawowych graczy nic nie zdziała ani w ekstra ani w pucharach. Taka jest szara rzeczywistość polskiej piłki a w Gliwicach tylko PIAST !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas