[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 10:29:35 - bartekwr9
Martin Dobrotka na dłużej w Stali Mielec

33-letni słowacki obrońca Martin Dobrotka przedłużył o dwa lata swój kontrakt z pierwszoligową Stalą Mielec.

Dobrotka w minionym sezonie Nice I ligi zagrał w 13 spotkaniach, w których strzelił dwie bramki.


źródło: Stal Mielec

lolo - 13 czerwca 2018, 10:31:35 - *.dynamic.mm.pl
bd.bb. Martin pokaze swoje aut Grodzicki,Kiercz z obrony

B323L - 13 czerwca 2018, 10:51:13 - *.33.175.82
Bardzo dobra informacja. Solidny zawodnik.

bobek-sm - 13 czerwca 2018, 11:26:07 - *.dynamic.mm.pl
Super informacja. Solidny i doświadczony zawodnik.

P!zDa - 13 czerwca 2018, 11:26:31 - *.artikel10.org
Władze klubu udało się zatrzymać kolejnego dobrego gracza. Szkoda tylko, że zatrudnili Skowronka na trenera, więc to i tak wszystko psu na bude...

Klops - 13 czerwca 2018, 11:32:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepszy obrońca w Stali. Gdyby miał 5 lat mniej to by już był w Arce.

mvp - 13 czerwca 2018, 11:42:59 - *.external.lmco.com
jest dobrze!!

Porto - 13 czerwca 2018, 11:50:39 - *.play-internet.pl
Za stary na Arke więc Smółka go zostawił

Astalavist - 13 czerwca 2018, 13:47:52 - *.brwmielec.info (*.0.102.183)
Za to weźmie młodszego Kiercza .

Kibic FKS - 13 czerwca 2018, 16:44:15 - *.play-internet.pl
a niech se Smółka bierze Kiercza a jeszcze Grodzickiego dostaną gratis

gogo - 13 czerwca 2018, 17:17:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
podstawa dla klubu i druzyny pozbyc sie kiercza i grodzickiego!!!!! smolka to trener pasjonat amator,dyzma w swiecie piłki jeszcze wiele szkod narobi w roznych klubach,,,precz

FKS - 13 czerwca 2018, 23:06:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Oj dzieci, wy to byście Porębę trenerem zrobili.

xxx - 14 czerwca 2018, 12:24:50 - *.wdm.pl
Nie trenerem ale prezesem bardzo chetnie dziękuję Panie Tomaszu że jesteś. A zazdrosniki z Dębicy Stalowej Rzeszowa TGb boli Was dupa i dobrze ma boleć

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas