[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 czerwca 2018, 11:34:22 - bartekwr9
Plan przygotowań ŁKS-u

18 czerwca o godzinie 11:00 zawodnicy pierwszoligowego ŁKS-u Łódź rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Piłkarze będą trenowali na klubowych obiektach, a 14 lipca udadzą się zgrupowanie. Zaplanowano także cztery sparingi.

Plan sparingów:

27 czerwca - Wisła Płock (w Płocku)
30 czerwca - GKS Tychy (w Łodzi)
7 lipca - Chrobry Głogów (w Oleśnicy)
13 lipca - GKS Bełchatów (w Łodzi)


źródło: ŁKS

ŁKS - 13 czerwca 2018, 11:55:14 - *.43.87.123.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu nie ma meczu z Lechem, po co kazaliśmy myć i czesać się swoim kobietom.Rozumiem że Nasze żony i dziewczyny mają się teraz oddać Tyskim.

mati - 13 czerwca 2018, 12:06:57 - *.228.11.50 (*.20.15.72)
Ależ niektórych boli normalna sytuacja ŁKS-u. To jest niewiarygodne. Kolejne beznadziejne głupie i wulgarne wpisy tylko mnie w tym utwierdzają.

Eudezet - 13 czerwca 2018, 12:16:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sytuacja normalna jak zakładzie pogrzebowym.

sado - 13 czerwca 2018, 12:18:17 - *.komfort.pl
marni czerwoni prowokatorzy... haha... dajmy im spokój... nic więcej im nie pozostało. A sam ŁKS ma się coraz lepiej więc ból pewnej części ciała będzie narastał.
Co do przygotowań - 30 czerwca mecz z Tyskimi będzie częścią pikniku jubileuszowego na 110 lat ŁKS!

jaro - 13 czerwca 2018, 12:45:12 - *.centertel.pl
Zgrupowanie chyba na zdrowiu

jaro - 13 czerwca 2018, 12:47:10 - *.centertel.pl
Mati wy zawsze jesteście normalni ale inaczej

dhw - 13 czerwca 2018, 13:14:49 - *.centertel.pl
Czy ktos wie czemu nie ma meczu z Lechem

Ruch_konfi - 13 czerwca 2018, 13:17:51 - *.231.232.69
na Widzewie natomiast hajllajf:
- inwestor na lata - rezygnuje po niespelna roku
- trener legenda (znany rowniez jako Dyzma) wywalony w atmosferze skandalu. Stlamsil mentalnie pilkarzy, ktorzy bez problemu powinni zapewnic awans klubowi na kilka kolejek przed koncem
- akademia pilkarska rozpieprzona w 3 dupy. Dzieciaki przechodza do Akademii ŁKS
- w ostatnich kolejkach motywacja finansowa przeciwnikow Lechii, bo w Widzewie wszyscy drza o awans, ktory nie jest do konca pewny
- prezes Zarzadu Widzewa - piekarz, ktory nie ogarnia tematu od samego poczatku.
- legendy Widzewa, ktore ciagna co miesiac kilkadziesiat tysiecy za nic nierobienie
- nadwyzka budzetowa po wykupieniu drugi raz z rzedu kilkunastu tysiecy karnetow zblizona do nadwyzki ŁKSu, klubu mającego tylko jedna trybune ne 5 tysiecy.
Ostatnie tygodnie pokazuja jaka to normalnosc panuje w Widzewie. W okresie wakacyjny wyjdzie jeszcze kilka kwiatkow

mati - 13 czerwca 2018, 13:21:24 - *.228.11.50 (*.20.15.72)
@Ruch - dlatego ich to tak boli. Megalomania utrudnia budowę klubu.

maciek - 13 czerwca 2018, 14:33:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch_konfi jeżeli twierdzisz że macie nadwyżkę budżetową na poziomie Widzewa to dlaczego dostaliście licencje z nadzorem infrastrukturalnym oraz finansowym skoro wasze finanse są w tak dobrym stanie jak Widzewa i nie rozśmieszaj mnie że macie tyle na biletach co Widzew na karnetach bo Wy nie potraficie jednej trybuny zapełnić.Z niecierpliwością czekam aż Wam wybudują te pozostałe trybuny i z chęcią zobaczę waszą frekwencje,ilu to ŁKS ma tych kibiców.
Pozdro dla normalnych

t.cebula - 13 czerwca 2018, 14:58:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak na trzecioligowca, to Lks Lomza ma calkiem silnych przeciwnikow.

Ruch_konfi - 13 czerwca 2018, 15:05:13 - *.231.232.69
dostalismy nadzor finansowy bo komisja licencyjna dostala jeden dokument kilka dni pozniej niz pozostale (chociaz wciaz w terminie) i zgubila. Dotyczy on opisania ryzyk finansowych.
ŁKS z własnej kasy wykupil niedokonczony hotel i teren przylegajacy do osrodka treningowego przy Minerskiej za pol miliona zlotych. Kondycja finansowa ŁKS jest bardzo dobra, sponsorzy nie sa wirtualni czy na zasadach barteru jak wiekszosc tych malych w Widzewie.
Trybunach natomiast nie jest wypelniona do ostatniego miejsca w kazdym meczu poniewaz na mecz w 90% przychodza fanatycy. Piknikom, ktorzy robia frekwencje u nas nie usmiecha sie siedziec w mlynie, gdzie wszyscy stoja, kaza skakac i spiewac. Jak Widzew gral na sms, to bardzo zadko zapelnialiscie te trybunek na 2000 osob, wiec daj sobie spokoj z porownanianiami. Do dyskusji mozna wrocic jak beda 4 trybuny. Na te chwile Widzew na zadnym meczu nie mial kompletu a placze o rozbudowe. Na ŁKs komplet byl kilkukrotnie i kilkaset osob odchodzila z kwitkiem spod kasy, a rolnicy z bedonia krzycza, po co ŁKS pozostałe trybuny.

WrWCity - 13 czerwca 2018, 15:11:57 - *.opera-mini.net (*.47.52.2)
Mati gdybyś był chociaż odrobinę wykształcony, lecz rozumiem że przed końcem roku szkolnego musisz nadrobić zaległości to wiedział byś ze nadzor finansowy jest spowodowany przejściem ze Stowarzyszenia na Spółkę Akcyjną... Ale co Ty możesz wiedzieć skoro masz problemy z logicznym myśleniem ;) i pewnie robisz jeszcze autobus który zamiast na plac wolności powędrował do Strykowa

maciek - 13 czerwca 2018, 15:36:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ze strony Widzewa był kilka krotnie komplet ,to nie nasza wina że przyjezdni nie zapełniają klatki w 100%,a z tych rolników z Bedonia się śmiejecie jak i z pozostałych większych i mniejszych miejscowości gdzie są kibice Widzewa a jak przyjdzie co do czego to pierwsi piszecie że przykładowy Bedon to miasto ŁKS i masz racje do dyskusji można wrócić jak będziecie mieć cały stadion na co czekam.Może i pojechał autobus zamiast na Plac Wolności to do Strykowa tylko nie zapomnij ile lat Wy tym autobusem jeździliście.

Ruch_konfi - 13 czerwca 2018, 15:55:14 - *.231.232.69
na ŁKSie szanowany jest kazdy FC. Nawet ten z najmniejszej wiochy. Roznica miedzy ŁKS a Widzewem w tym temacie jest taka, ze kibicowskie osrodki decyzyjne RTS sa poza Łodzią i z tego sie smiejemy oraz z widzewskiej, malomiasteczkowej mentalnosci.
Wracajac do zapelnienia - w zadnym z dotychczasowo rozegranym spotkan Reaktywacji nie było kompletu. W zadnym. Klatka kibicow gosci byla dostepna tylko w kilku spotkaniach, w pozostalych była do dyspozycji kibicow Widzewa.

maciek - 13 czerwca 2018, 16:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1. 12.08.2017, Widzew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 300 widzów, zapełnienie 87%
2. 19.08.2017, Widzew – Warta Sieradz 16 150 widzów, zapełnienie 92%
3. 26.08.2017, Widzew – MKS Ełk 16 052 widzów, zapełnienie 92%
4. 08.09.2017, Widzew – Olimpia Zambrów 16 550 widzów, zapełnienie 94%
5. 22.09.2017, Widzew – Ursus Warszawa 16 719 widzów, zapełnienie 96%
6. 07.10.2017, Widzew – Tur Bielsk Podlaski 14 711 widzów, zapełnienie 84%
7. 21.10.2017, Widzew – Pelikan Łowicz 17 246 widzów, zapełnienie 99%
8. 04.11.2017, Widzew – ŁKS Łomża 16 521 widzów, zapełnienie 94%
9. 18.11.2017, Widzew – Sokół Ostróda 14 671 widzów, zapełnienie 100%
10. 10.03.2018, Widzew – Victoria Sulejówek 17 083 widzów, zapełnienie 94%
11. 31.03.2018, Widzew – Sokół Aleksandrów Łódzki 17 401 widzów, zapełnienie 96%
12. 14.04.2018, Widzew – Legia II Warszawa 17 987 widzów, zapełnienie 99%
Pochwalcie się swoją!!!!!

maciek - 13 czerwca 2018, 16:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch_konfi ja jako kibic Widzewa życzę wam abyście grali jak najlepiej bo dobry rywal za miedzą to większa motywacja dla nas aby być jeszcze lepszym i myślę że na odwrót.Ja uważam się za normalnego kibica nie raz z Łks-iakiem piwo piłem,mam wielu znajomych którzy są za Łks-em więc życze powodzenia w 1 lidze i oby do jak najszybszych derbów w EX.

WrWCity - 13 czerwca 2018, 18:43:58 - *.opera-mini.net (*.47.52.2)
U Nas nikt nie pajacowal po awansie i nie wjezdzal autobusem w glorii chwały jak by ligę mistrzów zdobył 3maj mocno kciuki w sobotę żeby ten "luksusowy pojazd" czasem do Tomaszowa nie zajechał. Trochę pokory chłopie i zdrowego myślenia! Co Cię zresztą Łódzki Klub Sportowy interesuje ;) Mamy się dobrze i będzie jeszcze lepiej nie martw się.

Mania[K] - 13 czerwca 2018, 20:16:30 - *.bb.sky.com
@Maciek
Każdy klub awansujący do I Ligi na taki nadzór finansowy.... A infrastrukturalny bo trzeba Oświetlenie dobudować na przyszły sezon a do tego Stadion będzie rozbudowywany dlatego taki nadzór . Ale co taki parch z srts-u może wiedzieć :D

JM - 13 czerwca 2018, 20:49:24 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
a wy znowu pewnie zgrupowanie dochodzeniowe bo na inne was nie stac haha

ROdzic - 13 czerwca 2018, 21:22:33 - *.toya.net.pl
Jestem kibicem Widzewa i nie rozumiem wpisów innych kibiców. Czy wy macie mózgi czy sieczkę w głowie? Powaliło was? Po co prowokujecie, po co wchodzicie na info o Łksie. Macie jakieś kompleksy? Te teksty tylko o Was świadczą! Awansowali do I ligi i dobrze Niech sobie grają! My kibicujmy Naszemu Widzewowi!!!

brom - 13 czerwca 2018, 22:23:35 - *.bb.sky.com
@Maciek Jeśli nadwyżka w budżetach ŁKS i Widzewa jest porównywalna to nie chodzi o różnicę w frekwencji tylko o to, że Widzew tą kasę rozpieprzył gdzieś.
Na prawdę nie wiem skąd ta megalomania kibiców Widzewa, przecież klub ten zdobył raptem 4 mistrzostwa i z 2-3 sezony dobre w pucharach (dobre jak na polskie zespoły)
ŁKS od średniak w piłkę, ale poprzez swoją wielosekcyjność miał wielu reprezentantów kraju w wielu dyscyplinach.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas